לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > חינוך והוראה > לימודי ערב חינוך גופני

לימודי ערב חינוך גופני - לימודי חינוך גופני לימודי ערב


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי ערב חינוך גופני? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - חינוך
תואר ראשון בחינוך
גננות ומורות
חינוך מיוחד
פסיכולוגיה וחינוך
מדעי המדינה וחינוך
חינוך לגיל הרך
חינוך לבתי ספר יסודיים
חינוך על יסודי
כלכלה וחינוך
 
 
חינוך בלתי פורמלי
לימודי חינוך לקויי שמיעה
מכללות לחינוך והוראה במגזר הדתי
תואר ראשון בחינוך מוסיקלי
חינוך גופני
חינוך בעזרת בעלי חיים
לימודי אבחון דידקטי
חינוך והוראה לתעודה
הסבת אקדמאים להוראה
תעודת הוראה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי חינוך גופני במסלול ערב לאנשים עובדים


במשרד החינוך פועלים היום לקידום תחום החינוך הגופני, בין היתר דרך הכשרתם של מורים איכותיים להשתלבות בבתי הספר. במשרד החינוך מאמינים שמורים לחינוך גופני יכולים לסייע לתלמידים שלהם לטפח אורח חיים בריא ופעיל יותר. כחלק ממגמה זו, הם מעודדים את העוסקים בספורט באופן מקצועי להרחיב את האופקים המקצועיים שלהם ולפנות גם להוראת חינוך גופני.


מי שמעוניינים בלימודי חינוך גופני במסלול המתאים לאנשים עובדים, יכולים למצוא תכניות שונות ללימודי ערב. מסלולים אלה יכולים להתאים במיוחד לספורטאים שמעוניינים לשלב את הלימודים עם הקריירה הספורטיבית, וכן הם מתאימים לסטודנטים עובדים בתחומים נוספים, שמחפשים תכנית לימודי חינוך שמותאמת ללוח הזמנים שלהם.


לימודי חינוך גופני


לימודי חינוך גופני מתמקדים בהכשרתם של מורים להוראת מקצועות הספורט והפעילות הגופנית בבתי ספר. לימודי חינוך במסלול זה מתמקדים בפיתוח יכולות ספורטיביות אצל תלמידים בשכבות גיל שונות, מרבית התכניות מתקיימות במסלול רב גילי, להוראת ילדים מבית הספר היסודי ועד העל יסודי. הלימודים לרוב נמשכים כארבע שנים, בתכניות ללימודי חינוך B.Ed. בהן מקבלים תעודת הוראה. הם משלבים לימוד מעשי בתחומי הספורט וכן התנסות מעשית בהוראה, שכוללת תרגולים בבתי ספר.

 

חינוך גופני לימודי ערב - לימודי ערב חינוך גופני


לימודי ערב בחינוך גופני מתאימים לאנשים עובדים שמעוניינים לשלב את הלימודים יחד עם עבודה. לרוב תכנית זו כוללת מפגשים בערבים במפר ימים בשבוע, או שיעורים בערב ובימי שישי.


לימודי ערב בחינוך גופני מתקיימים במספר מסלולים. בחלק מן המוסדות ניתן למצוא לימודי ערב בחינוך לתואר B.Ed., אורכם של הלימודים הוא לרוב ארבע שנים וכן נדרשת שנת סטאז' בחינוך. אפשרות נוספת שקיימת במוסדות מסוימים היא לימודי חינוך בהתמחות ספורט, מסלול שהיקפו כשלוש שנים, כולל סמסטרים בקיץ. אלה הם לרוב מסלולים לתואר BA שאינו כולל תעודת הוראה. ניתן להשלים לתעודת הוראה במקביל ללימודים, במסלול נפרד.


אפשרות נוספת שעומדת בפני מי שמחפשים לימודים בשעות הערב היא תכנית הסבת אקדמאים לחינוך גופני. תכנית זו מתאימה לבעלי תואר ראשון לפחות בתחומים שונים, שיש ברשותם רקע וניסיון בספורט. תכניות הסבת אקדמאים להוראה מתאפיינות במסלולים גמישים שניתן להתאים לשילוב עם עבודה, לרוב הן נבנות בהתאם לצורכים של האקדמאים ולפי הרקע הקודם שברשותם.


לימודי חינוך במסלול ערב


לימודי חינוך מתקיימים במתכונת לימודי ערב בתחומי התמחות נוספים. מסלולים אלה ללימודי ערב בחינוך מאפשרים גם לאנשים עובדים לקבל את ההכשרה הנדרשת להשתלבותם כמורים במערכת החינוך, לרוב אורכן דומה לאורכם של לימודי החינוך במסלול הבוקר, בשל לימודים גם בסמסטר קיץ. ניתן ללמוד בין היתר בתכניות לימודי חינוך מיוחד במסלול ערב, לימודי חינוך לגיל הרך במסלול ערב ומסלולים נוספים. חלק מהמסלולים מתאימים במיוחד לאנשי הוראה והדרכה מנוסים ומצטיינים, שאין ברשותם תואר ראשון ותעודת הוראה, אשר מעוניינים לקדם עצמם מבחינה מקצועית.


תכנית לימודים חינוך גופני משרד החינוך


משרד החינוך הוא הגוף האחראי על פיתוח תכניות הלימוד בבית הספר היסודיים ועל יסודיים בתחום החינוך הגופני, בעוד המל"ג הוא הגוף האמון על תכניות הלימודים האקדמיות בתחום הוראה החינוך הגופני.

 

במסגרת תכנית הלימודים שמתווה משרד החינוך, לימודי חינוך גופני מתמקדים בטיפוח כישורי התנהגות ספורטיבית, יכולות עבודת צוות ועמידה ביעדים. הלימודים גם שמים דגש על תפקידם של המורים כמי שיכולים לעודד את התלמידים לטיפוח אורל חיים בריא ופעיל. שאיפות אלה באות לידי ביטוי גם בלימודי חינוך גופני, במסגרת ההכשרה אותה עובדים הסטודנטים.

 

תכנית לימודים חינוך גופני לגיל הרך


מטרת תכניות לימודי חינוך גופני לגיל הרך היא הכשרתם של מורים לספורט לגני ילדים ולמסגרות נוספות לפעוטות ולילדים עד גיל שש שנים. לרוב זהו מסלול התמחות שנלמד במסגרת לימודי חינוך גופני במסלול הרב גילי, שמכשיר להוראה ביסודי ובעל יסודי. תכנית זו שמה דגש על מיומנויות הדרכת תנועה לגיל הרך ומתמקדת בתהליכי ההתפתחות הפיזית והרגשית של תלמידים צעירים ובתרומת הספורט לתהליכים אלה.


לימודי חינוך גופני מעל גיל 30


לימודי חינוך גופני מתאימים בהחלט לבני שלושים ומעלה. לימודים לגיל שלושים בתכנית זו מתקיימים בדרך כלל במסלול גמיש מבחינת תנאי הקבלה, במקרים מסוימים אין דרישה להצגת תעודת בגרות אלא ציון בפסיכומטרי ומכינה בלבד. לעיתים יש צורך לעבור קורסי השלמה כתחליף לתעודת הבגרות.


תואר ראשון בחינוך גופני תנאי קבלה


תנאי קבלה לחינוך גופני משתנים בים המוסדות השונים, בדרך כלל יש צורך בבגרות מלאה בממוצע ציונים גבוה וכן ציון בפסיכומטרי. ברוב המקרים, ישנה דרישה לרקע קודם בתחום הספורט ולעיסוק תחרותי או מקצועי בפעילות גופנית במסגרות שונות, בדרך כלל מתקיימים מבחנים מעשיים שבודקים את רמת הכשירות הגופנית של המועמדים ואת התאמתם לעיסוק בתחום הוראת החינוך הגופני. המועמדים נדרשים להציג גם אישורים רפואיים המעידים על בריאות תקינה.


לימודי חינוך גופני ללא פסיכומטרי תנאי קבלה


חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים לימודי חינוך גופני ללא פסיכומטרי, מסלולי קבלה אלה מתבססים בדרך כלל על הציונים בבגרויות או במכינה. מלבד ממוצע ציונים גבוה בתעודת הבגרות יש צורך גם בציון סיווג לרמת האנגלית וכן מעבר של בדיקות מאמץ ובחינות כשירות גופנית.


תעודה


סוג התואר המוענק לסטודנטים משתנה ממסלול למסלול. בחלק מן המקרים מדובר בתואר ראשון BA בחינוך ותעודת הכשרה מקצועית שמאפשרת לבוגרים להשתלב בהדרכת ספורט בתחומים שונים. במוסדות אחרים הבוגרים זכאים לתואר ראשון בחינוך B.Ed. ולתעודת הוראת חינוך גופני רב גילית. כדי לקבל את ההסמכות יש צורך לעמוד בכל חובות הלימודים ובדרך כלל להשלים גם תקופת התמחות מעשית או סטאז'.


מורה לחינוך גופני משכורת


מורים לחינוך גופני משתכרים שכר שדומה לשכרם של מורים בתחומי הוראה אחרים בבית הספר. שכרם של מורים מתחילים לחינוך גופני הוא לרוב בין 5,000 - 6,000 שקלים לחודש, לאחר מספר שנים של ניסיון וותק מקצועי הם יכולים להעלות גם את שכרם ולהגיע לרמות שכר של כ - 10,000 שקלים לחודש ומעבר לכך.


ישנם מספר היבטים שיש להם השפעה על שכר המורים, בין היתר היקפה של המשרה, סוג בית הספר והוותק המקצועי. כמו כן, הרקע המקצועי הקודם של המורים יכול גם הוא להשפיע על השכר, מורים אקדמאים שעברו הסבה זכאים לרוב לשכר מעט גבוה יותר ממורים אחרים.


מורה לחינוך גופני דרושים


במערכת החינוך של היום ישנו ביקוש רב למורים לחינוך גופני, הם דרושים במגוון שכבות גיל בכל רחבי הארץ. רוב המשרות הן להוראת חנ"ג בבית הספר היסודי או העל יסודי, בוגרי לימודי חינוך גופני לגיל הרך יכולים להשתלב במגוון של משרות בגני ילדים ובמסגרות לגיל הרך. חלק מן המשרות הן בהיקף משרה מלאה, בעוד משרות אחרות הן למשרה חלקית ובה הוראה בכמה ימים בשבוע. ניתן למצוא גם משרות מילוי מקום למורים לחינוך גופני.


מכללות לימודי ערב חינוך גופני

 

 

  • הקריה האקדמית אונו: בקריה האקדמית אונו מתקיימת תכנית לימודי חינוך וחברה בהתמחות ספורט. זהו מסלול שהיקפו שלוש שנים לתואר ראשון BA בחינוך וחברה. תכנית זו מתאימה לעוסקים במקצועות הספורט, היא מאפשרת להם ללמוד במקביל לעבודתם ומעניקה להם שלל כלים להשתלבות בתפקידי חינוך, אימון וניהול בספורט. התכנית כוללת לימודי תעודה שמעניקים הכשרה ייעודית לבוגרים, ניתן לבחור בהכשרת מדריכי חדר כושר, הכשרת מדריכי פילאטיס ואימון לנשים או הכשרת מדריכי תנועה לילדים. מוסד הלימוד מציע מסלול בוקר וכן תכנית לימודי ערב, שבו מתקיימים שיעורים שלוש פעמים בשבוע. בשנתיים הראשונות נערכים סמסטרים בחודשי הקיץ. עוד מתקיימים במוסד זה לימודי ספורטתרפיה לתואר, לימודי חינוך וחברה בהתמחות טכנולוגיות למידה, לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים, תור ראשון בתקשורת ופרסום ותכניות נוספות.


אתם בוודאי רוצים לדעת היכן עוד מתקיימים הלימודים, מה עלות הלימודים ומתי נערך יום פתוח. נציגי השירות האישי שלנו כאן עם תשובה לכל שאלה שלכם. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות האישי שלנו חינם ולחסוך לעצמכם זמן וכסף.

 

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב חינוך גופני? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי ערב חינוך גופני
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי ערב חינוך גופני

חוות דעת של סטודנטים: חינוך והוראה (2,547 חוות דעת)
התקבלו 2547 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
בר,אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט, תואר בחינוך גופני - מכללת אוהלו, 16/05/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את החברה שאיתי במסלול לימודים. אני אוהבת את האווירה במכללה. אני אוהבת את רוב המרצים שלי בתואר. אני אוהבת שיש לי אוזן קשבת שאני זקוקה. אני אוהבת קורסים מעשים ואני אוהבת את ההתנסות שלי בבתי הספר.

על הקמפוס
הקמפוס שלנו מאוד עונה לצרכים של הסטודנטים. יש לנו קפטריה מפנקת ועונה לצרכים שלנו. יש לנו הפסקות פעילות במהלך השבוע. יש לנו מוזיקה ברקע ועוד מגוון אטרקציות.
חליל,מכללת סכנין , מכללת סכנין - לימודי חינוך, 09/05/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מרצה שלא מפסיק לכתוב בלוח שגעון.
חברים יד אחד .
עזרה באופן מקון יותר .
לעזור לסטודנטים .
לרגיש שהלימודים קלים .
לקחת אחריות שהחומר הלימודי הועבר בצורה יעילה .

על הקמפוס
קשה לשיג את צורכי הלימוד.
תמיד יש בקק בקבלת סטודנטים .
מחכים לעתים שעות על שעות לקבלת צורכי לימוד .
אין יחס אישי מסויים .
תשלום מדר שכר אין בקמפוס .
אין דרך ישרכרט.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי חינוך
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לימודי חינוך לתואר שני
תואר B.Ed - חשבת על תואר בחינוך?
לימודי הוראת אנגלית
לימודי הוראה מתמטיקה
לימודי הוראת ביולוגיה לתואר
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לחינוך והוראה
מכללת אוהלו - חינוך
לימודי חינוך - אוניברסיטת חיפה
תואר בחינוך וחברה - הקריה האקדמית אונו
חינוך - דוד ילין
מכללת כנרת - תואר בחינוך וקהילה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי ערב חינוך גופני?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד חינוך והוראה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר או תעודת הוראה בחינוך גופני (לפני 2 ימים, 17 שעות, 38 דקות)
תואר שני בהערכה ותכנון לימודים (לפני 2 ימים, 18 שעות, 29 דקות)
זכאות ללימודים למטרת פתיחת משפחתון ללא תעודת גננת (לפני 2 ימים, 21 שעות, 30 דקות)
איפה עדיך ללמוד חינוך מיוחד? קיי או אחווה? (לפני 2 ימים, 22 שעות, 13 דקות)
לימודי תעודה בטיפול באוטיזם (לפני 4 ימים, 3 שעות, 55 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD