רוצה פרטים על תנאי קבלה - חינוך גופני?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי חינוך גופני

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - חינוך גופני? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לחינוך גופני


איך מתקבלים ללימודי חינוך גופני?


החינוך הגופני הוא תחום מבוקש בלימודי החינוך, שמאפשר לשלב את האהבה לספורט עם תחושת השליחות שבמקצוע ההוראה. המורים לחינוך גופני לא רק מעבירים לתלמידים שלהם את האהבה לפעילות גופנית אלא גם מלמדים אותם ערכים חשובים כמו עבודת צוות, כבוד הדדי והתמדה.


כדי להתקבל ללימודי חינוך גופני בדרך כלל נדרש ציון התאמה שנע בין 525 - 550, בדומה לנהוג בלימודי חינוך במסלולים אחרים. מלבד הציונים בבגרויות ובפסיכומטרי, מוסדות הלימוד דורשים מן המועמדים לתכנית גם ניסיון מעשי קודם בספורט, בין אם בהדרכת כושר גופני וספורט ובין אם במסגרת אימון בענפי ספורט שונים. לרוב מתקיימים מבחנים מעשיים בסיבולת גופנית ובתנועה כחלק מתנאי הקבלה למסלול. מועמדים שאינם עומדי ברף הדרישות יכולים ללמוד בתכנית מכינה לחינוך גופני.


הנה תנאי הקבלה ללימודי החינוך הגופני במוסדות הלימוד השונים:


שימו לב כי תנאי הקבלה יכולים להשתנות מעת לעת, לכן אנו ממליצים לכם לפנות ישירות למוסדות הרלבנטיים כדי לקבל את המידע המדויק ביותר בנוגע לתנאי קבלה.

 

 

מכללת אוהלו בקצרין


כדי להתקבל ללימודי חינוך גופני במכללת אוהלו, המועמדים צריכים לביות בעלי בגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 85 וציון בפסיכומטרי. הציון המשולב הדרוש לקבלה הוא 570 ומעלה. כמו כן, המועמדים צריכים לעבור מבחנים מעשיים בספורט ובדיקות מאמץ קרדיולוגיות. מוסד הלימוד מאפשר קבלה גם ללא צורך בפסיכומטרי, למועמדים שברשותם ממוצע של לפחות 95 בבגרויות וכאשר התעודה מכילה בגרות ברמה של 5 יחידות במקצועות ריאליים כגון בגרות בפיזיקה, בגרות בביולוגיה או בגרות בכימיה.


המכללה האקדמית בוינגייט


הקבלה ללימודי חינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט היא למועמדים בעלי רקע קודם בספורט, שברשותם בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. ממוצע הבגרויות הדרוש הוא לפחות 85, יש צורך בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון מעל 60, בבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לפחות בציון מעל 60 ובמקצוע נוסף ברמת 4 יחידות. ציון ההתאמה (ממוצע הפסיכומטרי והבגרויות) המבוקש הוא לפחות 525. מתאימים שעומדים בסף זה מוזמנים לראיונות אישיים ולמבחנים מעשיים בתחום הספורט.


מכללת סמינר הקיבוצים


ללימודי חינוך גופני במכללת סמינר הקיבוצים מתקבלים מועמדים שברשותם ציון התאמה של למעלה מ - 525 ולהם בגרות מלאה. כמו כן, המכללה עורכת ראיונות אישיים ומבחני קבלה מעשיים שמשלבים בדיקה של השליטה במיומנויות ספורט ותנועה. המועמדים צריכים גם להציג אישורים רפואיים שמעידים על ביצוע בדיקה אורתופדית ובדיקה ארגומטרית.


המכללה האקדמית לחינוך קיי


ציון ההתאמה שדרוש לקבלה ללימודי חינוך גופני במכללת קיי הוא 550 ומעלה. המועמדים נדרשים לתעודת בגרות בממוצע של לפחות 85 ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות ובמקצוע מורחב נוסף. כל המועמדים עוברים מבחני מיון מעשיים בשני תחומי ספורט וראיונות קבלה, יש צורך בהצגת ניסיון קודם ומוכח בתחום האימון הגופני או הדרכת הספורט. מי שרשותם בגרות במקצועות כגון בגרות בחינוך גופני, בגרות בפיזיקה, בגרות בכימיה או בגרות בביולוגיה יכולים לקבל יתרון בתהליך הקבלה.


מכללת גבעת וושינגטון


כדי להתקבל ללימודי חינוך גופני במכללת גבעת וושינגטון, יש צורך בציון התאמה של 525 ומעלה, כולל בגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 85. ללימודים, שמתקיימות כאחד המסלולים ללימודי חינוך למגזר הדתי שמתקיימים במכללה זו, מתקבלים מועמדים עם רקע וניסיון קודם בחינוך גופני. עליהם לעבור בחינות מיומנויות בספורט וכושר גופני וראיון אישי.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - חינוך גופני?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - חינוך גופני?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד בחינוך והוראה

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: חינוך והוראה

התקבלו 2,822 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא חינוך והוראה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
ד"ר תמי אמיר
מסלול לימודים המשלב קורסים על גוף האדם לצד נושאי חינוך חברה וסיוע לפרט בהיבטים אלו.
מלבד רקע ספורטיבי בתחום כלשהו, נדרשת הבנה בנושאי מדעי החיים וגוף האדם (ביולוגיה, אנטומיה, פיזיקה), כלומר יכולת כמותית ברמה נאותה ולצדה יכולת מילולית להתמודדות עם נושאי הלימוד החינוכיים הקשורים בחינוך ליווי וטיפול באנשים.
הפונים לתחום החינוך הגופני, מתעניינים על פי רוב בראש וראשונה, בנושאי חינוך חברה וסיוע לאנשים, כלומר נוטים לתחום החברתי ובנוסף מגלים עניין בתחומי מדע, בריאות ואורח חיים בריא. לעיתים, הפונים לתחום זה מאופיינים בחיפוש אחר תחום מיוחד, שאינו שגרתי ואינו כרוך בישיבה מרובה במשרד. הם מעדיפים להפעיל את גופם ולנוע.
בתכונות האישיות נמצא מרץ, אנרגטיות, אהבה לספורט, תחרותיות וכמו כן יכולת יצירת קשר בינאישי בקלות, מיומנויות הנחיה, קואצ'ינג וליווי תהליכים.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp