רוצה פרטים על חינוך גופני בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי חינוך גופני בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על חינוך גופני בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חינוך גופני ללא פסיכומטרי - חינוך גופני והוראת חינוך גופני בלי פסיכומטרי


רוצים להתקבל לחינוך גופני בלי פסיכומטרי?


הקשר בין פעילות גופנית והתמדה בספורט לבין חיים בריאים יותר נחקר רבות בשנים האחרונות. גם במערכת החינוך שמים דגש על קידום פעילות ספורטיבית בקרב ילדים ובני נוער, בפרט בעידן הסמארטפונים והמסכים של היום. מדריכי ומורי החינוך הגופני מחזיקים באחריות רבה להנגשת הספורט לעולמם של צעירים, והם נדרשים לעשות זאת באופן מהנה ומאתגר כדי להטמיע בתלמידים שלהם את אהבת הספורט.


תנאי הקבלה לחינוך גופני, בין אם מדובר בלימודי חינוך גופני או בלימודי הוראת החינוך הגופני במסגרת לימודי חינוך, כוללים לרוב דרישה לציון בפסיכומטרי ולתעודת בגרות מלאה. עם זאת, חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים להתקבל ללא צורך בפסיכומטרי, לרוב למי שמחזיקים בתעודת בגרות בממוצע גבוה במיוחד. יש לציין כי מועמדים לתכנית זו צריכים לרוב להחזיק בניסיון קודם בספורט ולעבור מבחנים פנימיים לבדיקת הכושר הגופני שלהם.


הנה תנאי הקבלה ללא צורך בפסיכומטרי במוסדות השונים:


שימו לב, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. אנו ממליצים לפנות למוסדות הלימוד ישירות כדי לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי תנאי קבלה. כל המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם בלבד.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המכללה האקדמית לחינוך קיי ללימודי הוראת חינוך גופני במכללת קיי ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי לבעלי תעודת בגרות איכותית ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות ובגרות במקצוע מורחב נוסף ברמת 5 יחידות. מתקבלים גם בוגרי מכינה קדם אקדמית ממוסד מוכר בממוצע של לפחות 85. ישנה עדיפות לבעלי רקע קודם בתחום הספורט, כאשר ספורטאים פעילים יכולים לקבל בונוס לממוצע הבגרות של כ - 15 נקודות. נוסף על כך, על המועמדים עוברים מבחני תנועה במספר תחומים ונדרשים לעבור ראיון אישי. לפעמים מוסד הלימוד מזמן מועמדים למבחנים בעברית, בערבית או באנגלית.
תל חי - קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה מועמדים שברשותם תעודת בגרות איכותית בממוצע 95 לפחות יכולים להתקבל ללימודי הוראת חינוך גופני, מועמדים אלה צריכים להיות בעלי בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות וכן בגרות במקצוע מדעי (כגון בגרות בפיזיקה, בגרות בכימיה, בגרות בביוטכנולוגיה או בגרות בביולוגיה) ברמת 5 יחידות. מועמדים שמתקבלים בלי פסיכומטרי צריכים להציג ציון במבחן אמי"ר לסיווג האנגלית. כמו כן, יש לעבור מבחני כושר מעשיים ומבדקי מאמץ קרדיולוגי.
מכללת סמינר הקיבוצים ללימודי הוראת חינוך גופני במכללת סמינר הקיבוצים אפשר להתקבל במקרים מסוימים ללא פסיכומטרי, כאשר ברשות המועמדים תואר אקדמי קודם מטעם מוסד אקדמי מוכר, או לחלופין כאשר הם בעלי תעודת מורים בכירים או מוסמכים מטעם משרד החינוך. הקבלה לחוג לחינוך גופני מותנית גם בהצגת בגרות מלאה, במעבר של ראין אישי ובעמידה במבחני קבלה מעשיים בספורט והתנועה, שבודקים את השליטה במיומנויות בסיסיות. נוסף על כך יש להציג אישור רפואי על בדיקות אורטופדיות וארגומטריות מתאימות.
מכללת גבעת וושינגטון מכללת גבעת וושינגטון, מוסד לימודים לדתיים, מציעה לימודי הוראת חינוך גופני לציבור הדתי. הקבלה ללא פסיכומטרי ללימודים היא למועמדים שברשותם בגרות מלאה בממוצע 92 לפחות, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ומקצוע מורחב נוסף ברמת 5 יחידות. נוסף על כך המועמדים צריכים להיבחן במבחן אמי"ר או אמיר"ם לסיווג רמות האנגלית. מי שמעוניינים להתקבל לתכנית זו צריכים גם להיות בעלי רקע וניסיון קודם בחינוך גופני וספורט וכן לעבור בהצלחה מבחני כושר גופני ומיומנויות בספורט.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על חינוך גופני בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על חינוך גופני בלי פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור