רוצה פרטים על קורסי הייטק והתחייבות לעבודה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסים עם התחייבות לעבודה בהייטק

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורסי הייטק והתחייבות לעבודה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הייטק והתחייבות לעבודה


רוצים להבטיח שתשתלבו בהייטק?


תעשיית ההייטק מוכרת וידועה בהיותה אחד האפיקים המבוקשים והנחשקים לקריירה. עבודה מול טכנולוגיות מתקדמות, קריירה אתגרת וכן שכר גבוה הם בין הגורמים שמושכים בכל שנה המוני אנשים לעבר תחום ההייטק, מחיילים משוחררים ועד מעוניינים בהסבה מקצועית בשלב מאוחר יותר של החיים. קריירה בהייטק פתוחה כמובן בפני בוגרי לימודים בתחומי המחשבים, אך גם חסרי רקע אקדמי קודם בתוכנה יכולים בהחלט להשתלב בתפקידים מבוקשים בהייטק, דרך לימודים בהכשרות מקצועיות מתאימות.


קורסי תכנות וכן לימודים לתעודה בתחום המחשבים יכולים לפתוח את הדלת למגוון של תפקידים מבוקשים. בתעשיית ההייטק של היום יש דרישה רבה לעובדים, כאשר במשק הישראלי ישנו חוסר באלפי אנשי פיתוח ותוכנה. למרות שבוגרי הקורסים נדרשים להתמודד על משרות מול מועמדים שהם בוגרי לימודים אקדמיים בתחומי התוכנה והמחשבים, כגון לימודי מדעי המחשב או לימודי הנדסת תוכנה, פתוחות בפניהם לא פחות הזדמנויות בשוק העבודה, עקב הביקוש הרב במיוחד לעובדים בהייטק שקיים היום.


כדי לסייע לתלמידי הקורסים להשתלב באופן מעשי בעבודה בשטח, קיימים לא מעט קורסים עם התחייבות לעבודה. משמעות הדבר היא כי מוסדות הלימוד עורכים הסכם עם תלמידיהם, שמגדיר כי לאחר עמידה בכל תנאי הקורס מוסד הלימוד מסייע לבוגרים במציאת משרות שתואמות את תחום הלימוד. תכניות אלה יכולות להוות הזדמנות נהדרת למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בתחום ההייטק ולבנות לעצמם קריירה מאתגרת ורווחית.


סוגי הקורסים


קורסים עם התחייבות לעבודה בהייטק מתקיימים במספר תחומי ידע בעולם התוכנה והמחשבים. בין היתר, אפשר למצוא קורסים בענפים כגון פיתוח תוכנה, אבטחת מידע וסייבר, בדיקות תוכנה, חומרה וכן קורסים בענפים משיקים כגון שיווק דיגיטלי ועיצוב דיגיטלי. באופן כללי, ניתן לומר שהקורסים השונים שמציעים המוסדות מותאמים לשינויים העדכניים ולטכנולוגיות המבוקשות של הרגע בשוק ההייטק, במסגרת מטרתן להכין את התלמידים כמה שיותר לקראת השתלבות ממוקדת בקריירה.


בתחום הפיתוח, מכירים שפות קוד מבוקשות, כגון C++ או ג'אווה וכן פלטפורמות פיתוח עדכניות כגון פיתוח דוט נט. קיימות גם הכשרות מקיפות בפיתוח כגון קורסי פיתוח לאינטרנט פול סטאק, שמעניקים שליטה במספר רב של כלים במקביל. קיימות גם הכשרות בתחומי הפיתוח למובייל, כגון קורס אנדרואיד וקורס פיתוח לאייפון. ישנם גם קורסים משולבים שמכשירים לפיתוח לשתי סביבות העבודה.


בענפי הסייבר ואבטחת המידע לומדים על דרכים להתמודדות יעילה עם איומים מקוונים ותקיפות על המידע הארגוני של חברות. קורסים בתחום החומרה והרשתות מכשירים טכנאים ומנהלים לטיפול בתהליכי העבודה השוטפים של רשתות מחשבים ותקשורת מחשבים וכן להתמודדות עם תקלות חומרה וסיסטם.

 

בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הבינה המלאכותית, נערכים גם קורסים במסגרתם מתמקדים בתחומי למידת המכונה והיישומים השונים שלה בתעשייה.

 


מתכונת הלימוד


קורסים בתחומי ההייטק נפרשים לרוב על פני פרק זמן שבין מספר חודשים לשנה אחת. הקורסים מתקיימים בדרך כלל במתוכנת שמתאימה גם לאנשים עובדים והשיעורים בהם נערכים בשעות הערב כמה פעמים במהלך השבוע.


תכניות הלימוד השונות שמות דגש על פיתוח הכישורים הפרקטיים שחשובים להשתלבות המקצועית בתעשייה. לשם כך, המוסדות עורכים תרגולים ופרויקטים מעשיים שונים שיכולים לעזור למשתתפים לבנות "תיק עבודות" ולצבור ניסיון מעשי. גם פרויקט הגמר שמבצעים התלמידים בסיומם של רבים מן הקורסים יכול לסייע בצבירת ניסיון ובתרגול תהליכים וטכניקות שנדרשים בהייטק.

 


תנאי קבלה לקורסים


תנאי הקבלה משתנים לפי סוג ההכשרות ונושאיהן. חלק מן הקורסים מתאימים גם לחסרי רקע קודם בתכנות שמעוניינים להשתלב בקריירה בהייטק, אם כי לרוב נדרש ידע בסיסי בעבודה מול מחשב וסביבת האינטרנט ושליטה בשפה האנגלית. לצד קורסים אלה, קיימות הכשרות שמתאימות למי שיש ברשותם רקע קודם בתחומי התוכנה והפיתוח, שמחפשים לרכוש כלים מתקדמים נוספים שיכולים לסייע להם לעמוד בדרישות של קריירות מבוקשות. ברוב מוסדות הלימוד עורכים מבחני מיון וכניסה ובחלק מן המקרים יש צורך לעבור מכינה או שלב מקדים לקורס, בו נבדקת ההתאמה לתכנית ולעולם ההייטק באופן כללי.


איפה עובדים בוגרי הקורסים?


כשם שתחום ההייטק עצמו מגוון מאוד, גם אפשרויות התעסוקה שעומדות בפני הבוגרים הן מגוונות למדיי. בהתאם לתחום ההתמחות שלהם בהכשרה, הם יכולים להשתלב בחברות תוכנה גדולות ומוכרות (דוגמאות לכך הן גוגל, מיקרוסופט, אינטל או אמזון, ועוד רבות אחרות), לצד בתי תוכנה קטנים וחברות טכנולוגיות שונות שעוסקות בפיתוח של מוצרים ויישומים. כמו כן, יש אפשרות להשתלב בסטארט אפים הטכנולוגיים הרבים בשוק הישראלי.


נוסף על כך, אפשרות שעומדת בפני בוגרי הקורסים היא השתלבות בתפקידים עם אוריינטציה טכנולוגית בחברות שאינם מתחום ההייטק. כך למשל בנקים, חברות שיווק, בתי השקעות וארגונים נוספים בשוק העסקי זקוקים כולם לעובדים בתחום התוכנה והמחשבים כדי לנהל ולתחזק את המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שלהם, וכך ניתן למצוא בארגונים אלה משרות פיתוח, בדיקה או IT מגוונות.

 

 

מוסדות

 

האקריו - HackerU


האקריו מציעים לסטודנטים בקורסים השונים התחייבות חוזית לעבודה. מוסד הלימוד שואף להכשיר את בוגריו לעבודה בחברות מובילות בשוק ההייטק ולשם כך מפעיל קשרים עם חברות הייטק רבות בפרישה ארצית. כמו כן, חומרי הלימוד בקורסים מעודכנים לדרישות העכשוויות של החברות ומותאמים להסמכות החדשות שלהן. בקמפוסי האקריו מוצעים קורסי הייטק במרכז הארץ, וכן בדרום ובצפון - בערים חיפה ובאר שבע.


תלמידי הקורסים בהאקריו שעוברים את שלב המיון הראשוני לקורס חותמים על הסכם השמה בתחום הלימוד, שמגדיר מראש את השכר. לאחר השלמה של הקורס בהצלחה ועמידה בכל תנאי ההסכם, מסייעים במוסד הלימוד במציאת תעסוקה בתחום הרלבנטי.
האקריו עורכים מגוון של קורסים בתחומי המחשבים והתוכנה. חשוב להדגיש כי לא בכל ההכשרות שנלמדות בהאקר יו מתקיימת כל העת התחייבות להשמה, לקבלת הפרטים המדויקים מומלץ לפנות למוסד הלימוד. בין התכניות שניתן ללמוד במרכז זה נכללים קורס תכנות דוט נט, קורס ניהול שרתי לינוקס, קורס אבטחת מידע וסייבר, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס בניית אתרים פול סטאק, קורס שיווק באינטרנט, קורס עיצוב גרפי וארט, קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, קורס DBA וקורס פיתוח אפליקציות מובייל.

 

ג'ון ברייס הדרכה


ג'ון ברייס הדרכה עורכים הכשרות מקצועיות הכוללות התחייבות לתעסוקה. מסלולים אלה מעניקים תעודה מקצועית וידע פרקטי, כאשר מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גופי הייטק ותוכנה במטרה לסייע במציאת תעסוקה לבוגרים. כדי לזכות לשירות זה על התלמידים לעמוד בתנאי הקבלה וביעדים להשמה ובהם מעבר של מבחן התאמה, הגשת כל המטלות במהלך הקורס והשתתפות בסדנאות לכתיבת קורות חיים. מוסד הלימוד מציע רשימה של קורסים שלגביהם מתקיימת ההתחייבות לעבודה, עם זאת חשוב לשים לב כי ההתחייבות אינה תקפה בהכרח בכל שלוחות מוסד הלימוד לגבי הקורס הספציפי, וכי תנאי ההתחייבות יכולים להשתנות מעת לעת.


בין הקורסים הללו אפשר למצוא קורס ניהול רשתות MCSA, קורס ג'אווה (בשלוחת תל אביב), קורס פול סטאק, קורס תכנות דוט נט בסביבת WEB, קורס בדיקות תוכנה, קורס קידום אתרים ומדיה חברתית (בחיפה והתל אביב), קורס מומחי בינה עסקית BI (בתל אביב) ועוד מסחר של הכשרות שונות.


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה אפשר ללמוד במגוון של קורסים עם התחייבות לעבודה. בין הקורסים הללו נכללים קורסים בתחום הסיסטם והחומרה, בתחום הפיתוח, בתחום בדיקות התוכנה ובתחומי המולטימדיה והשיווק באינטרנט. מבין הקורסים בהם ישנה התחייבו לעבודה נכללים קורסים כגון מנהלי רשתות בכירים מוסמכים MCSE, קורס אבטחת מידע סייבר והאקינג, קורס פיתוח בסביבת האינטרנט פול סטאק, קורס תכנות ג'אווה, קורס קידום אתרים, קורס שיווק באינטרנט ותכניות נוספות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסי הייטק והתחייבות לעבודה?

רוצה לדעת יותר על קורסי הייטק והתחייבות לעבודה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורסי הייטק והתחייבות לעבודה
Whatsapp Whatsapp