רוצה פרטים על קורס AI?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בינה מלאכותית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס AI? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אינטילגנציה מלאכותית AI


ההתפתחויות בתחום הבינה המלאכותית יוצרות מהפכה טכנולוגית, שהשפעותיה ניכרות בכל היבטי החיים: בעסקים, ברפואה, בתחבורה הציבורית, בתעשייה היצרנית, ועוד.


האפשרויות הגלומות בפעולה עצמאית ובלמידת מחשב, משמעותן שיפור התהליכים בתחומים אלו, ותיעול נתונים בכמויות עתק. ארגונים שמעוניינים לעמוד בקצב ההתפתחויות, בכל ענפי המשק, זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי היכרות מעמיקה עם הבינה המלאכותית, ועל כן קיים להם ביקוש רב.


על מנת לספק מענה לביקוש זה, מוצעים קורסים לתעודה והכשרות מקצועיות במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ, בהיקפים מגוונים – החל מקורסים המיועדים למי שאין להם רקע בתחום ורוצים לבצע הסב מקצועית, וכלה בקורסים המתאימים לאקדמאים, הנדסאים וכן אנשי תוכנה ופיתוח שרוצים להתמחות ולהתמקצע בתחום.


תכנית הלימודים


היקפן של תכניות הלימוד בקורסים אלו אינו זהה – כל אחד מהם מותאם לקהל היעד. עם זאת, ברבים מהקורסים עוסקים בהיבטים השונים של למידת מכונה ולמידה עמוקה, כאשר המשתתפים מתמקצעים ומחזקים את יכולות התכנות שלהם בפייתון, וכן בשפות נוספות על פי הצורך.


במהלך הקורס, מקבלים כלים לחילוץ תובנות מכמויות העתק של המידע הנצברות, בתהליך המכונה "למידה מפוקחת". לשם כך הם רוכשים היכרות עם סוגים שונים של אלגוריתמים ללמידת מכונה.


חלק מהקורסים נסקרים יישומים שונים של בינה מלאכותית – כמו למשל בעיבוד תמונה ובראייה ממוחשבת. המשתתפים לומדים כיצד לכרות נתונים, ולבצע ויזואליזציה שלו.


כמו כן, קיימים קורסים בהם לומדים כיצד להשתמש בפלטפורמת הלמידה העמוקה TensorFlow מבית גוגל, שנמצאת בשימוש רחב בתעשייה.


מתכונת הלימודים


הקורסים מתקיימים במתכונות משתנות, בהתאם להיקפם ולתכנים הנלמדים בכל אחד מהם. קיימים קורסים שמתקיימים כבוטקאמפ – "מחנה אימונים" ממוקד לאורך מספר מוגבל של שבועות, במהלכו הסטודנטים לומדים 5 ימים בשבוע. כמו כן, חלק מהקורסים נפרשים על פני מספר חודשים, כאשר המפגשים נערכים מספר פעמים בשבוע, בשעות הערב, ולעתים גם מתאפשרת בחירה במסלול בוקר, לנוחות המשתתפים.


במסגרת הקורסים השונים מעבירים למשתתפים ידע תיאורטי וכן כלים פרקטיים ומעשיים, ומקפידים על הקניית מיומנויות רלבנטיות לשוק העבודה ולדרישותיו המתעדכנות כל העת. בין היתר, פרויקט הגמר שאותו עורכים הסטודנטים, מאפשר להם לצבור ניסיון מעשי בתחום וליישם את החומר הנלמד בקורס. לאחר סיום הלימודים, הם יכולים להכניס את הפרויקט לתיק העבודות שלהם ולהציג אותו בראיונות עבודה מול מעסיקים פוטנציאליים.


נושאי לימוד

 

  • רשתות נוירונים
  • למידה מפוקחת
  • עיבוד תמונה קלאסי
  • מבוא ללמידת מכונה
  • פיתוח תוכנה בפייתון
  • כריית נתונים וביג דאטה
  • למידה עמוקה ו – TensorFlow
  • סוגים שונים של אלגוריתמי למידה
  • מודלים מתקדמים בראייה ממוחשבת
  • ועוד


מוסדות לימוד אפשריים


קיימים מספר מוסדות ללימודי הייטק ומקצועות טכנולוגיים בארץ, בהם ניתן להשתתף בקורסים בתחום זה. בין היתר, ניתן למנות:


מכללת Real Time Group (פרישה ארצית): ניתן להשתתף בקורס AI במכללה זו, שמהווה את חטיבת ההדרכה של חברת Real Time Group, הפועלת בתחומי פיתוח התוכנה. במכללה שמים דגש על הקניית ניסיון מעשי לסטודנטים, מתוך היכרותם של המרצים עם העבודה בשטח. במסגרת הקורסים השונים משולבים סדנאות הכנה לראיונות עבודה, כאשר הסטודנטים יכולים להיעזר גם במחלקת ההשמה של החברה על מנת לבנות קורות חיים אטרקטיביים למעסיקים. נוסף על כך, שיעורי הקורסים מוקלטים וניתן לצפות בהם אונליין.


Future learning (תל אביב):
קורס זה, מבית חברת Razor Labs שמתמחה בבינה מלאכותית, הוא הכשרה ממוקדת המתאימה להסבת אקדמאים לתכנות. יכולים להשתתף בקורס מסיימי תואר ראשון או שני מדעיים וכן מי שעוסקים בפיתוח, ומעוניינים לפתוח אפיק לקריירה בתחום הלמידה העמוקה. הלימודים מתקיימים במתכונת בוטקאמפ - 5 ימים בשבוע, במשך 8 שבועות. הלימודים אורכים כ - 8 שעות ביום, במסלול לימודי בוקר.


על מנת להתקבל להכשרה, על המועמדים לעבור מבחן טכני וכן ראיון קבלה אישי ומקצועי. ההעסקה לאחר התכנית נעשית באחת מהחברות בקבוצת Razor Labs, בכפוף לתנאים. לקראת סיום הלימודים, הסטודנטים נדרשים להשלים פרויקט גמר בלמידה עמוקה, בהדרכת מנטור, סביב בעיה אמיתית מהתעשייה. הצגת הפרויקטים מתבצעת תוך פרזנטציה מול אנשי מקצוע מהתחום. כך המשתתפים רוכשים ניסיון מעשי בהצגת רעיונותיהם.


מלבד קורס זה, מתקיימת במסגרת Future Learning גם סדנה ייעודית, בת 3 מפגשים להכשרת מנהלים ובעלי תפקידים בכירים. הסדנה מקנה להם היכרות עם עולם זה ועם הטרנדים העכשוויים שלו, לשילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית ועיבוד מידע בפעילות הארגון לשם הצלחתו, וכן להתמודדות עם אתגרים ודילמות ששילוב זה עשוי להציף.


מכללת איקום – המכללה למקצועות הדיגיטל וההייטק (פרישה ארצית): במכללה זו, המוכרת על ידי סיסקו לצורך הכשרה, מוצע קורס AI, במהלכו הסטודנטים לומדים שיטות מתקדמות לפתרון בעיות, ורוכשים את התיאוריה והפרקטיקה שיכולות לסייע להשתלב בצורה מיטבית בעולם ההייטק. היקף הקורס כ – 400 שעות לימוד אקדמיות, והוא מתקיים תוך הרצאות פרונטליות, סימולציות ותרגול רב של החומר הנלמד.


הקורס מחולק ל – 8 מודולים, כאשר דגש רב מושם על נושאי הלמידה העמוקה, הנלמדים במהלך רוב הקורס. מעבר לכך, הסטודנטים לומדים פייתון במהלך כ – 120 שעות אקדמיות.


מלבד בחינות אמצע והסיום, הסטודנטים נדרשים להגיש פרויקט גמר בסיום לימודיהם. כך הם יכולים להתמודד עם בעיה מציאותית מהתעשייה ולהציג פתרון על כל שלביו – מה שיכול להיכנס לתיק העבודות שלהם ולעזור במציאת עבודה בעתיד.


תנאי קבלה


קהל היעד של הקורסים משתנה, כאשר ישנם כאלו המיועדים לבעלי תואר ראשון ושני, או להנדסאים, וישנם קורסי הייטק למתחילים המתאימים גם למי שאין להם רקע בתחום או למי שיש להם ניסיון מקצועי בפיתוח ללא השכלה אקדמית.


עם זאת, תנאי הקבלה ברוב הקורסים כוללים שליטה טובה באנגלית והיכרות עם יישומי מחשב, וכן מעבר בחינה מקצועית. לעתים, המועמדים נדרשים גם לעמוד בראיונות קבלה.


אפשרויות תעסוקה


לאחר סיום הלימודים בקורס, הבוגרים יכולים להשתלב בהייטק כמתכנתים ומפתחים. במהלך עבודתם, הם בונים אלגוריתמים באמצעותם "מלמדים" את המחשב ללמוד מתוך מאגרי נתוני העתק הנגישים לו. כך, ניתן לבצע הסקת מסקנות עסקיות, לייעל תהליכי ייצור, ואף לנתח מידע רפואי, בצורה יעילה מאי פעם.


השימושים הרבים האפשריים ליישומי אינטילגנציה מלאכותית, משמעותם שאנשי מקצוע בתחום זה יכולים להשתלב בעבודה במגוון ענפים בתעשייה, ולא רק בהייטק. בנקים וחברות אשראי, חברות פרסום, חברות ביוטק ותרופות, וגופים רבים נוספים במגזר הציבורי והפרטי – כולם נדרשים לפתח תשתיות ממוחשבות המבוססות על בינה מלאכותית, על מנת לעמוד בקצב ההתפתחויות הטכנולוגיות המהיר שמאפיין את תקופתנו.


הביקוש הרב לבעלי מקצוע זה, משמעותו ששכר מתכנתים הוא גבוה במיוחד, ויכול להתחיל מ – 25,000 שקלים בחודש בממוצע, עבור מי שנמצאים בתחילת דרכם.

 

באופן כללי, ניתן לומר כי השכר בהייטק הולך ועולה עם צבירת הותק, ובפרט עבור מי שמתקדמים לתפקידים בכירים או ניהוליים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס AI?

רוצה לדעת יותר על קורס AI?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור