לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תעודה, מקצוע > קורס על חשבון החברה

עבודה עם קורס הכשרה - עבודה עם הכשרה על חשבון החברה


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס על חשבון החברה? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
קורס תכנות
חינוך והוראה לתעודה
מקצועות היופי ואיפור
קורס מזכירות
לימודי אופנה
ניהול פיננסים לתעודה
קורס טכנאי
אימון אישי
הנדסאי
רפואה משלימה
 
 
קורסי הייטק
לימודי עיצוב
שפות
לימודי תקשורת
הכרת שוק ההון
קורס גישור
סוכני ביטוח
מעבדה רפואית
מיומנויות אישיות
תיאטרון ומשחק

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

הכשרה מקצועית על חשבון החברה בהייטק

 

מחפשים לימודים על חשבון המעסיק?


כולנו רוצים להשתלב בתפקיד מקצועי לקדם אותנו הלאה, מקום שמפתח אותנו כעובדים, מעשיר אותנו ומקנה לנו תחושה של ערך מוסף לגבי המשך הקריירה. יותר ויותר חברות, בעיקר במגזר ההיי טק אבל לא רק, משקיעות זמן, כסף ומשאבים בהכשרה מקצועית של עובדים שכבר קיבלו לתפקיד.


כל עובד מעוניין שהעבודה שלו תהיה מעניינת, מאתגרת ומספקת. עובדים שואפים שמקום העבודה שלהם יסייע להם לצמוח ולטפס קדימה, ולקבל תחושה של ערך מוסף ושל שביעות רצון מהתפקיד. כדי להגביר את המוטיבציה של העובדים לחקור ולהתעדכן וכן כדי לייעל את הפעילות בחברה, בוחרים ארגונים רבים לשלוח את העובדים שלהם לקורסים מקצועיים על חשבון החברה.


קורסים אלה משתנים מחברה לחברה, בהתאם לאופי הארגון, למגזר שלו ולתהליכי העבודה בו. כך למשל, חברות בתחומי התוכנה וההייטק, כמו גוגל, אמזון או פייסבוק, מוציאות עדכונים למוצרים ולשירותים שלהן בקצב מסחרר, לעיתים אפילו מדיי יום. כך עובדים שאינם בקיאים בחידושים האחרונים נותרים מאחור, מה שעלול לפגוש בתפקוד שלהם וכך מעסיקים בהייטק שוקלים לעיתים תכופות לשלוח עובדים להכשרות ממוקדות לגבי טכנולוגיות חדשות.


הכשרות מקצועיות אלה ניתנות לעובדים כחלק מן הרצון של ארגונים לפתח את העובדים שלהן, וכחלק מן האמונה של המעסיקים ביכולות ובכישורים של העובדים כמרכיב אינטגרלי לצמיחה ולפיתוח של החברה. המעסיקים משקיעים זמן ומשאבים לא מבוטלים בהכשרות אלה, בעיקר מתוך תפישה כי העובדים ישתמשו בהן כדי להשקיע בחזרה לחברה תוך צבירה של התלהבות מחודשת, מוטיבציה ורצון ללמוד ולהתפתח מבחינה מקצועית גם אחרי תום הקורס.


הקורסים המקצועיים הללו מתקיימים בדרך כלל על חשבון החברה, במימון מל של המעסיק או במימון חלקי שלו. אופי ביצוע הקורס, שעות הלימוד ומשך הקורסים נקבעים לפי הנהלים הפנימיים של הארגונים ומשתנים מאוד בין המגזרים והתחומים במשק. לעיתים העובדים נדרשים להתחייב כי ימשיכו לעבוד בשורות החברה למשך מספר שנים אחרי תום הקורס, כדי לסייע בשימור שלהם ולהגביר את היעילות של ההכשרות.

 


מסלולי לימוד


ניתן לחלק את סוגי ההכשרות המקצועיות שנערכות על חשבון החברה למספר קטגוריות - 


הכשרות לעובדים מתחילים שנועדו לסייע להם באוריינטציה בארגון: ארגונים עורכים קורסים אלה לעובדים שרק נקלטים בשורות הארגון, כדי להכשירם לקראת התפקיד אותו הם עומדים למלא. מסלול זה בא לרכז עבור עובדים חדשים את כל הכלים והמיומנויות שיידרשו מהם לאורך עבודתם החדשה בהמשך וכך לייעל את תהליך הקליטה שלהם בשורות החברה. מסלול זה עוסק הן בתהליכי העבודה הפרקטיים שנדרשים מן העובדים, כגון טכנולוגיות פיתוח ומיומנויות עסקיות, וכן בהיבטים פנימיים שנוגעים לפעילות החברה, לקהל הלקוחות שלה ולמבנה הארגוני הפנימי שפועל בה. הכשרות אלה מתקיימות בדרך כלל בחברה עצמה ולא במוסד חיצוני והן נערכות בשלל ענפים במשק, מתכנות וטכנולוגיה ועד ביטחון, שיווק, תשתיות ותעשייה.


הכשרות להתמקצעות בתפקיד חדש לעובדים מנוסים יותר: עובדים שצוברים וותק במקום עבודתם ומעוניינים להתקדם לתפקידים בכירים יותר יכולים בחברות מסוימות לבקש הכשרה מקצועיות מן המעסיקים שלהם. נוסף על כך, ישנן חברות בהן המנהלים מחליטים לשלוח עובדים מסוימים, או מחלקות עובדים שלמות, להכשרות מטעם החברה כדי לפתח את הכישורים של העובדים. מסלולים אלה מתקיימים לרוב באופן מרוכז אחת לשנה. דרך הקורסים הללו יכולים העובדים להכיר חידושים שהתחוללו בתחום העיסוק שלהם, לחדד נהלים חדשים ולפתח את המיומנויות האישיות שלהם.


בדרך כלל, מבדילים בין קורסים והדרכות טכנולוגיות או מקצועיות, שבאות לחשוף את העובדים לכלים חדשים בעבודה (כמו שפת תכנות חדשה, מערכת מידע עדכנית או טכניקת עבודה מקצועית שמטמיעים בחברה), לבין קורסים לפיתוח של מיומנויות רכות, כלומר מיומנויות שנוגעות לתקשורת הבין אישית וליכולות ניהוליות ושירותיות. קורסים אלה לרוב אינם פתוחים לכלל העובדים בארגון, אלא לחטיבה או מחלקה מסוימת במסגרתו, כגון למחלקה טכנית או לצוותים. חלק מן ההכשרות מתאימות רק לדרגים בכירים והן מתקיימות במסגרת תכניות פיתוח למנהלים.

 

באילו תחומים מתקיימים קורסים על חשבון החברה?


תחומי הקורסים הם מגוונים מאוד. חברות במגוון ענפים במשק עורכות הכשרות לעובדים בשורותיהן, במטרה לקדם אותן וכך גם להצמיח את מערכי הניהול של החברה. בין הענפים השכיחים יותר לקיום של קורסים כאלה נכללים:

 

 

  • קורסים בהייטק - קורסים שנועדו לסייע לעובדים להתוודע לטכנולוגיות פיתוח ותכנות חדשות, או להכשרתם של מנהלים בתחומי הטכנולוגיה למחלקות השונות של הארגון.

 

 

  • קורסים בניהול - קורסים שמתאימים לעובדים שמעוניינים להתקדם בסולם הארגוני ולרכוש מיומנויות ניהוליות. קורסים אלה מתמקדים בין היתר בהכשרת מנהלי שיווק, מנהלי טכנולוגיה, מנהלי מוצר, מנהלי דיגיטל ותחומי ניהול נוספים.

 

 

  • קורסים בתחומי הלוגיסטיקה והתעשייה - אלה הם קורסים שמתקיימים מטעם חברות בתעשייה או מטעם מפעלים שונים, לעובדים בענפים כגון לוגיסטיקה, רכש, תפעול וניהול מלאי. מטרתם להכיר לעובדים תהליכי עבודה ונהלים חדשניים ולייעל את פעילות הארגון השוטפת.


מתכונת הלימוד


היקפי הקורסים וההכשרות לעובדים משתנים לפי הצורכים של החברה או הארגון. הם נעים בין השתלמויות ממוקדות של מספר ימים או שבועות, לבין תכניות הכשרה של מספר חודשים. תכניות הלימוד מותאמות במתכונתן לצורכים של מקומות התעסוקה, וכך השיעורים נערכים לרוב אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים. מעצם טבעם, הקורסים כוללים התנסות מעשית מרובה, סדנאות וסימולציות, כדי לסייע לעובדים להכיר מקרוב ולהתנסות באופן פרקטי בחומר הנלמד כדי שיוכלו ליישם אותו ביעילות בשורות החברה.

 


אופן הקבלה לקורסים על חשבון החברה


הקבלה לקורסים להכשרת עובדים תלויה בצורכים ובמניעים של הארגון. בחלק מן המקרים, שליחתם של עובדים להכשרה תלויה בהחלטה של המנהל הישיר, שבוחן את המיומנויות המקצועיות של העובדים ואת הניסיון שלהם וכך מחליט האם לשלוח את העובדים להכשרה או לא.


במקרים אחרים, העובדים עצמם יכולים לבקש הכשרה בתחום מסוים, שרלבנטי לעבודתם ושיכול לסייע לפתח אותם מבחינה אישית וארגונית. בקשות אלה לרוב נשלחות אל מנהלי משאבי האנוש או מנהלי המחלקות של אותם עובדים, שמחליטים בהתאם אם לערוך קורס בשורות הארגון או לשלוח את העובדים להשתלמות חיצונית, בין השיקולים שהמנהלים מביאים בחשבון הוא תקציבים ועלויות ההכשרות וכן התרומה הישירה שלהן לפעילות החברה שלהם. בדרך כלל, רק עובדים בעלי וותק של מספר שנים בחברה נשלחים לקורסים מסוג זה.


מוסדות


חלק מן ההכשרות מטעם חברות מתקיימות באופן פנימי במשרדי החברה. הכשרות אחרות מתקיימות במוסדות הלימוד השונים כגון מכללות ומרכזי הכשרה אליהם נשלחים העובדים. הנה כמה מוסדות שבהם עובדים יכולים ללמוד במסגרות הכשרות ארגוניות:

 

 

  • מדיאטק ג'ון ברייס חיפה: מוסד זה מתמקד במקצועות ההייטק והמחשבים, הוא עורך מגוון רחב של קורסים ובהם גם תכניות למקצוענים ומסלולים שנבנים לפי צורכים של חברות בשוק ההייטק. חלק מן הקורסים מתקיימים בשיתוף עם חברת מיקרוסופט ומכינים את המשתתפים לקראת קבלת הסמכות רשמיות מטעמה. בין נושאי ההדרכות השונות אפשר למצוא פיתוח תוכנה, שיווק אינטרנטי או היכרות עם שפות תוכנה חדשות.

 

 

  • ג'ון ברייס הדרכה: ג'ון ברייס הדרכה הוא מוסד להכשרות מקצועיות בתחום ההייטק. הוא מציע קורסים רבים ומגוונים בתחומים כגון תכנות, אבטחת מידע, סייבר, פיתוח תוכנה ושיווק דיגיטלי. חלק מן הקורסים שמתקיימים במוסד זה מותאמים לצורכים של ארגונים וחברות בשוק ההייטק. בין הקורסים לקהל המקצוענים אפשר למצוא קורסי ניהול טכנולוגי, קורסים בבדיקות תוכנה וקורסים שנוגעים לשפות תוכנה או למערכות הפעלה.

 

 

  • האקריו: במרכז ההכשרה האקריו יכולים ארגונים וחברות בתחומי המחשבים וההייטק לערוך קורסים מקצועיים שמותאמים במיוחד לעובדים שלהם. כמו כן, נערכים במוסד זה מגוון קורסים בענפים כגון ניהול רשתות, פיתוח תוכנה, בניית אתרים, בדיקות תוכנה, סייבר וענפים נוספים.

 

 

  • מכללת iNT: מכללה זו עורכת קורסים בתחומי המחשבים וההייטק ובה מתקיימות הכשרות והשתלמויות לקבוצות ולעובדים יחידים מטעם חברות בתחום הטכנולוגיה, וכן בענפים נוספים כגון בנקאות, ביטוח וחברות במגזר הציבורי. מסלולים אלה מתקיימים לפי צורכי החברה ואופיה. בין התכניות ניתן למצוא קורס סייבר למנהלים, קורס אקסל, קורס ניהול פרויקטים ועוד מבחר של תכניות הכשרה.

 

רוצה לדעת יותר על קורס על חשבון החברה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס על חשבון החברה
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס על חשבון החברה


מכללת קרנליוס - קורס בודק חדירות CHPTE, קורס סייבר המכללה הטכנולוגית באר שבע - קורס פיתוח גיימינג, פיתוח משחקי מחשב
מכללת iNT (לשעבר מכללת נס) - קורס סייבר, מומחה סייבר המרכז להשתלמויות בר אילן - קורס הנחיית קבוצות, פיתוח מנהיגות וצמיחה אישית
המסלול האקדמי המכללה למנהל, לימודי המשך - קורס פיתוח הדרכה בית ספר חשיפה - קורס פיתוח משחקי מחשב
מכון מגיד - קורס פיתוח משאבים אינטלקט אקדמון - קורס PHP לפיתוח באינטרנט | לימודי תכנות
המכללה הישראלית לביטחון וחקירות - קורס סייבר טרוריזם שיא סקיוריטי - קורס סייבר | Cyber Warefare Defense & Attack
מכללת נשיא טכנולוגיות - קורס iPhone ופיתוח אפליקציות לאייפון מכללת גליל מערבי - קורס פיתוח משאבים | גיוס כספים
מכון לנדר - קורס ייעוץ ופיתוח ארגוני מכללת אחוה - קורס פיתוח כישורים חברתיים בקרב ילדים
מטריקס גרינטק קולג' - קורס שיווק ופיתוח עסקי בסביבת קלינטק מכללת Cash Flow - קורס יזמות ופיתוח אישי כלכלי
מכללת UPtech - קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, פיתוח אפליקציות לאייפון בית הספר תפנית - האוניברסיטה הפתוחה - קורס פיתוח כישורי ניהול, קורס פיתוח מנהלים
מרכז XTRA סטודנט - קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד אוניברסיטת בן גוריון - לימודי חוץ - קורס פיתוח מנהלים
מכללת קרנליוס - קורס מיישם הגנת סייבר CHCSS מכללת סלע - קורס סייבר למקבלי החלטות
מכללת סלע - קורס מומחה לוחמת סייבר במיקוד ניהולי CISSP האקריו שלוחת ירושלים - קורס סייבר ואבטחת מידע
מכללת מישלב - קורס פיתוח מנהלים מכללת עתיד - קורס מיישם הגנת סייבר
המכללה האקדמית כנרת - לימודי חוץ - קורס סייבר ואבטחת מידע בית הספר תפנית - האוניברסיטה הפתוחה - קורס מנהלי הדרכה, קורס פיתוח הדרכה
האקריו - קורס פיתוח בלוקצ'יין הטכניון - לימודי חוץ - קורס סייבר cyber systems integrator
       
כל המסלולים


חוות דעת של סטודנטים: תעודה, מקצוע (49 חוות דעת)
התקבלו 49 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
חנאן,לימודי תעודה - אורנים, מכללת אורנים - ספרנות ומידענות , 17/03/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני כל כך נהנית מהלימודים באורנים
אווירה נעימה, מרצים חרוצים ומתחשבים בסטודנטים, ראש חוג חרוצה וכל כך נחמדה ומתחשבת

על הקמפוס
אווירה נוחה ללמידה, נותנת לנו ללמוד בכיף, כל כך רוגע ושקט שנותן אווירה מהממת ללמידה
לימור,אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת תל אביב - קורסים לתעודה, 30/11/2018
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
באתר של אוניברסיטת תל אביב כתוב שכל החומרים והציוד מסופקים על ידי האוניברסיטה, מה שלא קרה ונאלצתי לרכוש מכספי האישי ציוד וחומרים רבים.
כמו כן גיליתי השנה שמי שלא תסיים את הטיפול במטופלים שלה בקליניקה עד לתאריך 30.6, תצטרך לשלם על כל שעה שלה בקליניקה 50 שקלים.
כל אלו לא נאמרו במעמד הקבלה ללימודים וזה מכעיס מאוד.

על הקמפוס
לדעתי הציוד והעמדות שאנחנו מקבלים בלימודים הוא מאוד ישן, אין קפיטריה בבניין רפואת שיניים וצריך ללכת לבניין רפואה הצמוד. יש מרצים שמזלזלים בסטודנטים וממשיכים לעבוד שם למרות אמירות שלא לעניין. רמת הלימודים בלימודי שיננות קשה מאוד והדרישות לגבי הסטאז לא רציונאליות.
 
פורומים בתחום
פורום ג'ון ברייס הדרכה
פורום לימודי תעודה | קורסים
פורום לימודים לחרדים דתיים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס עריכה לשונית - לימודים לתעודה
קורס סוכן נסיעות
קורס קצין ביטחון - קב"ט
קורס הפקת אירועים - ניהול אירועים
קורס בוררות
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתעודה, מקצוע
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס על חשבון החברה?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תעודה, מקצוע
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס מנהלי בניינים במרכז (לפני 10 שעות, 17 דקות)
תנאי קבלה ללימודי שמאי אמנות (לפני 1 ימים, 1 שעות, 35 דקות)
קורס היפנוזה (לפני 1 ימים, 4 שעות, 44 דקות)
לימודי ערב בגישור (לפני 1 ימים, 4 שעות, 52 דקות)
מתכונת קורס לוגיסטיקה מחסן ממוחשב (לפני 1 ימים, 5 שעות, 9 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD