רוצה פרטים על קורס QA אונליין?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בדיקות תוכנה אונליין - קורס QA באינטרנט

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס QA אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס QA אונליין


מי שמעוניינים לקבל הכשרה בתחום בדיקות התוכנה במסלול גמיש יכולים לבחור בקורס QA אונליין. מדובר בקורס אונליין שאותו לומדים דרך האינטרנט בהתאם ללוח הזמנים האישי, אשר יכול לסייע לפתוח דלת לקריירה כבודקי תוכנה. קורסים אונליין מתקיימים במגוון רחב של מתכונות וברמות מומחיות שונות, הם מתאימים הן לעובדים מנוסים והן למי שמחפשים לעשות את הצעדים הראשונים בתעשיית ההייטק במקצוע שיש לו ביקוש רב למדיי.


קורס בדיקות תוכנה אונליין - בדיקות תוכנה לימוד עצמי


קורס מקוון בבדיקות תוכנה מאפשר למשתתפיו ללמוד עקרונות מרכזיים בתחום ה - QA באופן גמיש. המתכונת המקוונת של הקורס מאפשרת למשתתפים להתאים את זמני הלימוד ואת קצב הלמידה לצורכים האישיים ולשילוב עם עבודה. בדרך כלל, הקורסים מבוססים על סדרה של הרצאות מוקלטות או סרטוני הדרכה שבהם המשתתפים יכולים לצפות בכל זמן ומכל מקום. רבים מן הקורסים משלבים גם תרגולים פרקטיים בתכנון והרצה של בדיקות, שמאפשרים למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי בחומר הנלמד.


קורס QA שמתקיים במתכונת און ליין חושף את משתתפיו לשלל טכניקות לתכנון ולביצוע של בדיקות. המשתתפים מכירים את סוגי הבדיקות הקיימים בשוק, כאשר חלק מן הקורסים מתמקדים בבדיקות אוטומטיות ואחרים עוסקים הן בבדיקה ידנית והן בבדיקה אוטומטית. כמו כן, הם סוקרים את סוגי המסמכים שבהם משתמשים בודקי תוכנה ומתוודעים לחידושים ולעדכונים שמתחוללים בענף לאחרונה, כדי להכין עצמם לקראת השתלבות בתעשיית ההייטק.

 


קורס אוטומציה בדיקות תוכנה - קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות


קורס אוטומציה, שידוע גם בשמו קורס בדיקות אוטומטיות, מהווה במובן מסוים קורס המשך לקורסים בתחום בדיקות התוכנה QA. הקורסים מתאימים בדרך כלל לבודקי תוכנה מנוסים שמעוניינים לפתח את הקריירה ולהתעדכן במגמות האחרונות בשוק, שכן כיום ישנה דרישה הולכת וגוברת כי אנשי תוכנה ידניים יתמצאו גם בתחום האוטומציה ויבינו לעומק בתכנות. רוב הקורסים מתמקדים בבדיקות לסביבות ווב ומובייל, הם עוסקים בשפות הפיתוח הנדרשות לכתיבת אוטומציה, כגון סלניום ו - JAVA. חלק מן הקורסים מתאימים בעיקר לבודקים מנוסים, אולם ניתן למצוא גם קורסים שמתאימים לחסרי ניסיון קודם בתחום שמעוניינים להשתלב כבודקים בארגוני הייטק ומחפשים להכיר את שיטות העבודה החדשניות ביותר.


בין קורסי האוטומציה ניתן למצוא גם קורסים אונליין. הקורסים הללו מבוססים לרוב על הרצאות מוקלטות שמותאמות לדרישות התעשייה בתחום הבדיקות. הקורסים משלבים שיעורים מוקלטים יחד עם הדרכות אונליין אישיות וסיוע מקוון מצד מרצי המסלול, שמסייעים לתלמידים להתמודד עם מטלות וקשיים. חלק מן הקורסים משלבים גם הכנה לקראת ראיונות עבודה בהייטק ומכינים את המשתתפים לדרישות המעסיקים.


קורס QA חינם אונליין


בעוד רובם של הקורסים אונליין להכשרה בתחום בדיקות התוכנה כרוכים בתשלום, ניתן למצוא קורסים חינם שנלמדים ללא עלות. קורסים אונליין חינם לרוב עוסקים ביסודות התחום ומקנים היכרות ראשונית ובסיסית עם עולם בדיקות התוכנה. לרוב גם היקפם קצר יותר משל הקורסים בתשלום והם כוללים מספר הרצאות מוקלטות מצומצם יותר וכן לרוב לא נכללת בהם אפשרו לקבלת סיוע והכוונה מן המנחים. נוסף על כך, חברות מסוימות מציעות מדריכים אונליין שדרכם יכולים עובדים מנוסים יותר בתחום ה - QA לחדד את ההבנה בנושאים מסוימים וללמוד דרכים להתמודדות עם בעיות בהן הם נתקלים בעבודתם.

 


קורס QA מחיר - כמה עולה קורס QA


מחיריהם של קורסים אונליין בתחום ה - QA משתנה. עלות המסלולים נעה בין כ - 5,000 - 10,000 שקלים בממוצע למסלולים בסיסיים וקצרים בהיקפם ועד 15,000 - 20,000 שקלים למסלולים נרחבים יותר בהיקפם. עלות הקורסים נקבעת לפי היבטים שונים כגון משך הקורס, כמות השיעורים המוקלטים שנכללים בו וכן הטבות ועזרים נוספים מעבר לשיעורים המוקלטים, שמטרתם לסייע למשתתפים במהלך הקורס, כגון שיעורים פרטיים, פרויקטים מעשיים שנבדקים על ידי הצוות, הדרכות לקראת ראיונות עבודה ועוד.

 

  • מה רמות השכר בתחום בדיקות התוכנה? קראו על שכר QA


לשכת התעסוקה קורס QA


לשכת התעסוקה עורכת קורסים מקצועיים שמטרתם לסייע למחפשי עבודה לקדם עצמם מבחינה מקצועית. נכון להיום, קורס QA של לשכת התעסוקה מתקיים באופן פרונטלי בלבד, ואינו מוצע במתכונת מקוונת. עם זאת, לשכת התעסוקה מציעה קורסים בתחומים אחרים שניתן ללמוד אונליין ובחינם. הקורסים אונליין חינם כוללים קורס VBA, קורס לינקדאין, קורס אקסל, קורס וורדפרס, קורס כתיבה שיווקית ומסלולים נוספים.

 


קורס QA מקוצר - כמה זמן נמשך קורס QA


היקפם של הקורסים אונליין משתנה וכן ניתן להתאים אותו לצורכים של המשתתפים מבחינת קצב הלמידה שכן ניתן ללמוד בכל זמן ומכל מקום. חלק מן המכללות מציעות קורסים מעמיקים שבהם נכללים שיעורים רבים ואילו במכללות אחרות ניתן למצוא קורסים שבהם כלול מספר מצומצם יותר של שיעורים מוקלטים. בדרך כלל ניתן להשלים את הקורסים אונליין תוך פרק זמן של כחודשיים עד חצי שנה. בחלק מן המוסדות ניתן לפרוש את משך הלימוד על פני פרק זמן ממושך יותר, אך חשוב לציין כי ישנן מכללות אשר מגבילות את משך הזמן שבו ניתן להיעזר בשיעורים המוקלטים בקורס ומקציבות מועד סיום למטלות הקורס.


קורסים קצרים יכולים להתאים הן למתחילים וחסרי ניסיון שמעוניינים לערוך היכרות ראשונית עם התחום, והן לעובדים מנוסים יותר שברצונם לרענן את הידע המקצועי ולהיחשף לחידושים ולעדכונים טכנולוגיים בתחום.

 

ניתן למצוא גם מסלולים נוספים לקורס תכנות אונליין במקצועות משיקים. כך המשתתפים יכולים להרחיב את סל הכלים המקצועי ולשדרג את הקריירה.


קורס בדיקות תוכנה תנאי קבלה


חלק מן הקורסים מתאימים לחסרי ניסיון קודם בעולם המחשבים וההייטק שמעוניינים לצבור ידע מקצועי בבדיקות תוכנה. עם זאת, ישנם מוסדות שמציבים תנאי קבלה בסיסיים, כגון השלמת 12 שנות לימוד, ידע באנגלית טכנית והיכרות עם יישומי מחשב כגון שימוש באינטרנט או שימוש בתוכנות אופיס. חלק מן המוסדות עורכים מבחני מיון לבדיקת ההתאמה של המועמדים לקורס.


מכללות קורס QA אונליין

 

 

  • המכללה האקדמית תל חי - לימודי תעודה: ביחידה ללימודי תעודה של המכללה האקדמית תל חי מתקיים קורס QA שנערך במתכונת מקוונת, שאותו יכולים המשתתפים להתאים לקצב הלימוד האישי. הקורס כולל 32 פרקים והוא מקביל לקורס פרונטלי שכולל כ - 250 שעות. קורס זה מתאים גם לחסרי ניסיון קודם בתחום התוכנה. היחידה עורכת קורסים נוספים, שמתקיימים באופן פרונטלי, ביניהם קורס שיווק דיגיטלי, קורס דירקטורים, קורס הנהלת חשבונות, קורס פסיכותרפיה ועוד שלל מסלולים.

 

  • חברת QA ONLINE: זוהי חברה שמתמקדת בקורסים מקוונים במקצועות המחשבים. החברה מציעה קורס QA מקוון שבו 32 שיעורים מוקלטים, כל אחד מהם כולל הרצאות הסבר וכן בחנים לתרגול וליישום החומר הנלמד בכל יחידה. כמו כן, הקורס כולל הכשרה של מטלות מעשיות בבדיקות תוכנה ופרק שבו נכללים הסברים לבניית קורות חיים ולחיפוש עבודה בהייטק. נוסף על כך, מתקיימים בחברה קורס SQL וקורס ניהול בדיקות.

 

  • מכללת PracticU: מכללה זו עורכת קורסים מקוונים במקצועות ההייטק. בתחום ה - QA, עורכת המכללה מספר קורסים כגון קורס בדיקות אוטומטיות, קורס בדיקה ידנית, קורס סלניום, קורס QTP ומסלולים נוספים. בין היתר, מתקיימים קורסים בתחומים כגון ניהול רשתות, לינוקס, וירטואליזציה, מסדי נתונים, אבטחת מידע ותכנות.

 

  • מכללת svcollege: המכללה עורכת קורסים פרונטליים ומקוונים להכשרת עובדים לחברות הייטק. בין הקורסים מתקיים גם מסלול מקוון בתחום האוטומציה בו לומדים פיתוח בדיקות לאוטומציה. הקורס משלב הכנה לראיונות עבודה ופרויקטים שיכולים לסייע למשתתפים לצבור ניסיון. המכללה עורכת קורס פיתוח צד שרת, קורס פרונט אנד וקורס Full Stack.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס QA אונליין?

רוצה לדעת יותר על קורס QA אונליין?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס QA אונליין
חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה
התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp