לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול עסקי פנאי קריה האקדמית אונו

לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול עסקי פנאי קריה האקדמית אונו

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בניהול עסקי פנאי בקריה האקדמית אונו

 

עסקי שעשועים

 

ישראלים אוהבים לצאת ולבלות, אם זה לשבת בבתי קפה או במסעדות מפנקות, אם לנסוע לצימר בצפון או לסוף שבוע בחוץ לארץ. אך יותר מכך, עולם הפנאי כולל גם אירועי תרבות, פסטיבלים ואירועי ספורט אשר יכולים להביא סוגים שונים של קהלים הן למקומות שונים ברחבי ישראל והן במקומות אחרים ברחבי העולם. אך עם זאת, ענף הפנאי יכול להיות אכזרי, מסעדות נסגרות זמן קצר אחרי שהן נפתחות ומלונות פושטים את הרגל אם הם לא מקפידים על ניהול נכון. עולם העסקים בישראל ומחוצה לה פותח מגוון רחב של הזדמנויות וכל אחד בעל חוש עסקי יכול להצליח ולשגשג. בענף התרבות והפנאי, על מרכיביו השונים, אפשר להצליח בגדול אך באותה המידה אפשר לנחול כישלון חרוץ.

 

לכן, כדי לנהל עסקים מתחום הפנאי יש להכיר את העולם העסקי על בוריו, לדעת מה הציבור אוהב עוד לפני שהוא יודע על כך, לזהות מגמות פנאי וטרנדים ולמנף אותם, להכיר את הצרכנים ולהתאים להם את תרבות הפנאי המתאימה להם. ענף עסקי הפנאי הוא רחב יריעה וחולש על תחומים רבים מבחינה תרבותית מחד גיסא ומבחינה עסקית מאידך גיסא. לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול עסקי פנאי נותן את הכלים העיוניים לצד הכלים המעשיים לחקור את הענף, להבין את הצרכים שלו ואת הפנים השונים שבו וכך להשתלב בקלות בעולם זה בתום הלימודים ולמקסם את אחוזי ההצלחה של עסקי הפנאי, המלונאות, התיירות, המזון והספורט.

 

תכנית הלימודים

 

לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול עסקי פנאי בקריה האקדמית אונו מכשירים את הסטודנטים על עולם העסקים ומקנים להם ידע מעמיק וכלים יישומיים שבעזרתם ניתן להוביל את המשק בישראל. התמחות ניהול עסקי פנאי מעניקה לסטודנטים את הכישורים הנדרשים כדי להצליח לנהל עסקים בענף התיירות, המלונאות והפנאי. לשם כך הם לומדים באופן מקיף על התחומים העסקיים הכלולים בענף זה, כמו תיירות פנים, תיירות חוץ, עסקי ספורט, עסקי מזון והיבטים שונים של תחום המלונאות.

 

תכנית לימודי מנהל עסקים חושפת את הסטודנטים למגמות שונות בארץ ובעולם ולשיטות ניהול המתמחות בתרבות הספורט והפנאי. הם לומדים על מחקרים שנעשים בתחום ועל ניסיונם של אנשי מקצוע הבאים מהתחום. כמו כן, הם חוקרים שיטות תמחור והתנהגות צרכנים אשר שני אלה משפיעים באופן ישיר על התשואה של עסקי הפנאי.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים שלוש שנים מלאות, לרבות סמסטר קיץ. מתכונת הלימוד כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה ופרויקט גמר.

 

נושאי לימוד

 

  • יזמות וחדשנות בעסקי הפנאי
  • מימון וניהול בתעשיית התיירות והפנאי
  • שיווק דיגיטלי מותאם לענף התיירות והמלונאות
  • פנים עסקיים בתעשיית הפנאי, התיירות והמלונאות
  • מגמות במזון ובריאות וההשפעות שלהן על תעשיית הפנאי   
  • דיני עבודה
  • פיתוח שווקים
  • הערכת עובדים
  • ניהול עסקי מזון   
  • ועוד

 

סגל המרצים

 

ראש תכנית ההתמחות הוא מרצה בכיר בתחום עסקי התיירות והפנאי בתכניות בינלאומיות הן בישראל והן מחוצה לה. עסק במשך יותר מעשרים שנה בייעוץ בתחומים רבים, לרבות ניהול איכות ותחום המזון. פרסם מחקרים רבים בתחום והוא נמנה כחבר מערכת בכמה כתבי עת העוסקים בניהול עסקי פנאי. מחקריו עוסקים בכלל תתי – התחומים של הענף, ובהם תמחור, ניהול עסקי מזון ומשקאות, התנהגות צרכנים ותיירות ומלונאות.

 

על מוסד הלימודים

 

הקריה האקדמית אונו היא מוסד ללימודים גבוהים אשר מטרתו לבנות חברה רב תחומית ומשלבת. תכניות הלימודים שבקריה מקנות לסטודנטים לא רק ידע עיוני ותיאורטי אלא גם כלים יישומיים המאפשרים להם להשתלב בשוק העבודה בארץ. נוסף על כך, מוסד הלימוד שם דגש על חדשנות, מנהיגות ותעוזה חברתית. הפקולטה למנהל עסקים של הקריה מאפשרת ללמוד במגוון רחב של מסלולי לימוד, ובהם לימוד מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות, לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון, לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש ולימודי מנהל עסקים בהתמחות ניתוח מערכות מידע.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר במנהל עסקים בהתמחות ניהול עסקי פנאי צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 96 לפחות ועם ציון 650 ומעלה בפסיכומטרי. הקבלה ללימודים מותנית בריאיון קבלה.

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים את כל המוטל עליהם מקבלים תואר B.A במנהל עסקים בהתמחות בניהול עסקי פנאי מטעם הקריה האקדמית אונו.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו
Whatsapp Whatsapp