תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר

הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות MBA בקריה האקדמית אונו


הפריצה הטכנולוגית של מחר


הזירה הטכנולוגית הן בארץ והן בעולם היא שוקקת במיוחד. חברות גדולות, ארגונים מקומיים וסטארט אפים שואפים כולם לפתח מוצרים חדשניים ופורצי דרך שיכולים להקל על חיי היום יום. כדי להוביל מיזמים ופרויקטים בהצלחה, חשוב להכיר את הצורכים של השוק הטכנולוגי מחד ולהחזיק בסל נרחב של כלים ניהוליים מאידך.


במסגרת התואר השני במנהל עסקים בקריה האקדמית אונו, פועלת תכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות. התמחות זו מותאמת במיוחד למהנדסים ולמנהלים בתחום הפרויקטים הטכנולוגיים והיא שואפת להקנות להם כלים ניהוליים, שיווקיים וארגוניים שממוקדים בעולם הטכנולוגי הדינמי.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול ההתמחות רוכשים הבנה מעמיקה של ארגונים ושל סביבת הפיתוח הטכנולוגי וכן סוקרים הזדמנויות שונות לפיתוח יכולות מקצועיות בענף זה. בהמשך, הם דנים בהרחבה בתחומי ניהול הפרויקטים הטכנולוגיים ובוחנים יישומים מתקדמים במערכות מידע ניהוליות. באופן זה הם רוכשים כלים ניהוליים פרקטיים וכן ידע ניהולי תיאורטי שיכול לסייע להם להתקדם בתחום הטכנולוגי.

 


מתכונת הלימוד


תכנית זו לתואר שני נפרשת על פני כשנתיים. הסטודנטים יכולים ללמוד ביום אחד מרוכז בשבוע, מן הבוקר ועד הערב, או במסלול שבו לומדים בשעות הערב באחד מימי השבוע ובימי שישי. לצד קורסי הליבה של התואר השני במנהל עסקים, הסטודנטים בהתמחות זו לומדים בקורסים ייעודיים וכן בסמינר בתחום הטכנולוגיות.


סגל הוראה


ראש התכנית הוא פרופסור למנהל עסקים ויועץ כלכלי בחברות וארגונים במשק. כמו כן עוסק בכתיבת חוות דעת כלכליות עבור משרדי ממשלה וחברות מסחריות. תחומי המחקר שלו כוללים בין היתר את יישומי תורת המשחקים, שיווק, מכרזים וניהול של מערכות בריאות.


מנהל התכנית הוא בעל תואר דוקטורט במדעי המחשב שמומחה בתכנון , בפיתוח ובשילוב של טכנולוגיות תוכנה מתקדמות וטכנולוגיות ביג דאטה, ווב ומובייל ליצירת ערך עסקי. הוא מנוסה בתחום הניהול הטכנולוגי וניהול של פרויקטים טכנולוגיים גדולים ובינלאומיים לצד ניהול של חברות סטארט אפ.


על מוסד הלימוד


במסגרת התואר השני במנהל עסקים שנערך בקריה האקדמית אונו, פועלות התמחויות נוספות ומגוונות. אלה כוללות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות טכנולוגית ומערכות מידע, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות עסקית, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול איכות הסביבה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול פארמה ומערכות בריאות.


תנאי קבלה


התמחות זו מיועדת למנהלי פרויקטים טכנולוגיים ולמהנדסים וכן לבוגרי לימודים בתחומי המדעים המדויקים. יש צורך בממוצע ציונים של לפחות 80 בתואר הראשון וכן ברקע כמותי מספק בתואר. נוסף על כך, עליהם להציג ניסיון מקצועי או ניהולי מוכח.


תעודה


תואר שני במנהל עסקים MBA ניתן לבוגרי ההתמחות על ידי הקריה האקדמית אונו לאחר השלמת כל חובותיהם.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו

חוות דעת של סטודנטים על אונו - תואר שני מנע"ס וניהול טכנולוגיות

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

הקריה האקדמית אונו
17/04/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין בעיה של המקום או מוסד לימודים יש קשיים של תחבורה ציבורית ונוסף

על הקמפוס

נפלא סטנדרטי מקום קטנה נראה קצת צר אין הרבי מרחב ציבורי

טיפים

ממליץ ללמוד עלות שכר הלימוד מאוד גבוהה למשהו יכול להרשות לעצמו ממליץ ללמוד כאן


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום הקריה האקדמית אונו

ימי לימוד בתואר עבודה עם נוער בסיכון לחרדים
שירי
ללא תגובה
קבלה לקלינאות תקשורת או ריפוי בעיסוק
פאני
ללא תגובה
אתם מלמדים רכיבה טיפולית?
תרצה
ללא תגובה
התעניינות במסלולי לימודי התואר השונים
יובל אסתר צוקרמן
ללא תגובה
הסבה לאחיות לאחר תואר ראשון במנהל עסקים
לאה סימן טוב
ללא תגובה
שיפור קורסים לפני יציאה להתמחות
חסוי
ללא תגובה
הקלות בקבלה לריפוי ועיסוק בשל הקורונה
מור חזן
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp