לימודי מדעי המעבדה הרפואית בקמפוס שטראוס לחרדים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שטראוס - מעבדה רפואית לחרדים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי המעבדה הרפואית למגזר החרדי בקמפוס שטראוס


התגליות של המאה מתחילות במעבדה


עולם הרפואה חווה פריצות דרך משמעותיות רבות בעשורים האחרונים, מפיתוח שיטות טיפול חדשניות, דרך מניפולציות גנטיות ועד לפיתוח של טיפולים בתרפיה באמצעות תאי גזע עובריים. אחת התרומות המשמעותיות לגילויים אלה היא מצד תחום מדעי המעבדה הרפואית, בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים שמשלבים מחשוב ואוטומציה.


קמפוס שטראוס עורך תכנית ללימודי מדעי המעבדה הרפואית, שמציע למי שמעוניינים להשתלב במהפכה הרפואית והמדעית לרכוש ידע תיאורטי ומעשי להשתלבות במקצוע. זהו מסלול לימודים לחרדים, שמותאם במיוחד לצורכים של סטודנטים מהמגזר החרדי. במהלך הלימודים משלבים בין היכרות עם ענפי מדעים שונים לבין לימוד על גילויים, פיתוחים ואתגרים שמעסיקים את אנשי המעבדות הרפואיות היום, בארץ ובעולם. הבוגרים יכולים להשתלב במגוון נרחב של מסגרות כגון במעבדות מחקר ברואה ובמדעי החיים, במכוני מחקר של אוניברסיטאות, במעבדות קליניות, במחלקות ייעוץ גנטי של בתי חולים וכן בחברות תרופות ובתעשיית הפארמה.


תכנית הלימודים


התכנית שמה לה למטרה להכשיר את הסטודנטים להשתלבות במעבדות מחקר מדעי ומעבדות קליניות. הם לומדים על הפיתוחים החדשים בתחומים כגון ביוכימיה, ביולוגיה מולקולרית, מערכת החיסון, הנדסה גנטית ופרמקולוגיה. הם מתוודעים לציוד ולטכנולוגיות שבמעבדה ומתמקדים במיומנויות העבודה שנדרשות לעבודה במעבדה בתחום הביולוגיה והרפואה.


מתכונת הלימוד


הלימודים נפרשים על פני כשלוש שנים. הם כוללים מגוון קורסים עיוניים לצד עבודה מעשית ותרגולים במעבדות שמאפשרים לסטודנטים להכיר מקרוב את מיומנויות העבודה במעבדה רפואית.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במסגרת התואר כוללים גם:

 

 • ביולוגיה של התא
 • גנטיקה
 • התפתחות עוברית
 • חקר הסרטן
 • ביולוגיה מולקולרית
 • תורשת האדם
 • וירולוגיה ואימונולוגיה
 • ביוכימיה קלינית
 • פיזיולוגיה ונוירו ביולוגיה
 • המטולוגיה ואנדוקרינולוגיה
 • ועוד
 • מיקרו ביולוגיה כללית ורפואית    
 

 

על מוסד הלימוד


קמפוס שטראוס הוא מוסד ללימודים אקדמיים למגזר החרדי והוא מפעיל שני קמפוסים נפרדים לגברים ולנשים בעיר ירושלים. בין התכניות הנוספות לתואר ראשון שאפשר ללמוד במוסד זה נכללים לימודי ביוטכנולוגיה לחרדים, לימודי מדעי המחשב לחרדים, לימודי אופטומטריה לחרדים, לימודי ניהול לחרדים ולימודי הפרעות בתקשורת לחרדים. מוצעת גם מכינה קדם אקדמית למגזר החרדי, עבור מי שמעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים.


תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודים בתכנית זו יש צורך בתעודת בגרות מלאה או בתעודת סיום מכינה קדם אקדמית וכן הצגה של ציון מתאים במבחן תי"ל או בפסיכומטרי. על המועמדים גם להציג ציונים בקורסי מדעים ולעבור מבחן אמי"ר למיון בשפה האנגלית. כמו כן, נערך ראיון אישי וראיון בפני ועדת קבלה במטרה לבחון את מידת ההתאמה של המועמדים לתכנית.


תעודה


בתום הלימודים הבוגרים מקבלים תואר ראשון במדעי המעבדה הרפואית B.Med.Lab.Sc מטעם קמפוס שטראוס וכן רישיון עובדי מעבדה רפואית מוסמכים, שמוענקת מטעם משרד הבריאות. התואר מוכר בתור לימודי קדם רפואה במוסדות לימוד בארץ ובחו"ל בהתאם לתנאים של המוסדות לקבלה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: קמפוס שטראוס - לימודים לחרדים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp