לימודי אופטומטריה לחרדיות בקמפוס שטראוס

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שטראוס - אופטומטריה לחרדים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אופטומטריה לנשים חרדיות בקמפוס שטראוס

 

רואים שש שש

 

יותר מ - 50% מהאוכלוסייה מרכיבים משקפיים או עדשות מגע. אם נוסיף לנתון זה את אחוז האנשים שיש להם בעיות ראייה שונות, כמו פזילה או בעיות מיקוד, נגיע למספר גבוה מאוד של אנשים באוכלוסייה הזקוקים לשירותיו של האופטומטריסט.

 

בלימודי אופטומטריה לומדים לענות על שאלות רבות כמו כיצד העין קולטת את העצמים המקיפים אותנו, כיצד אנשים תופסים מבנים תלת־ממדיים, איך מתבצעים ניתוחי לייזר ומה מתרחש כאשר נוצרת תקלה בתהליך עיבוד המידע שמתקבל בעין. הלומדים את התואר מקבלים את התשובות לשאלות אלה ולעוד שאלות רבות הנוגעות לתחום תקינות העין ובריאותה. הם לומדים כיצד להתאים משקפיים לקצרי ראייה ולארוכי ראייה וכיצד אביזרים אופטיים שונים מסייעים לבעיות ויזואליות שונות.

 

 

תכנית לימודים

 

לימודי אופטומטריה לחרדיות בקמפוס שטראוס מעניקים לסטודנטיות את כל הידע הנצרך כדי לעבוד עם אנשים עם בעיות ראייה שונות ומגוונות. תכנית הלימודים מחולקת לשלוש חטיבות עיקריות – ראייה, תפקוד ובריאות. בחטיבת הראייה הסטודנטיות לומדות לאבחן ולטפל בבעיות ראייה, הן לומדות את הבדיקות האופטיות שיש לבצע, כיצד מתאימים משקפיים ועדשות מגע והן מקבלות את המיומנויות הנדרשות כדי לקבוע מרשמים.

 

בחטיבת התפקוד הסטודנטיות מקבלות את הכלים לטפל ולאבחן לבעיות הקשורות בתפקוד העיניים, כמו פזילה, פזילה סמויה, מיקוד ראייה, ראייה דו־עינית ובעיות בתנועת העיניים. הסטודנטיות לומדות להתאים משקפיים מיוחדים ולהתאים תרגילי עיניים לבעיית המטופל. בחטיבת הבריאות הסטודנטיות מאבחנות סטיות מהנורמה הן בתקינות העיניים והן בבריאות הכללית של גוף האדם והן לומדות לאן להפנות את המטופל במקרה הצורך.

 

מתכונת הלימוד

 

משך לימודי האופטומטריה הוא כארבע שנים. מתכונת הלימודים כוללת הרצאות פרונטליות, תרגולים וקורסי מעבדה. במהלך הלימודים הסטודנטיות מתמחות במרפאות ציבוריות בתוך הקמפוס ומחוצה לו. כמו כן, הלימודים מכינים את הסטודנטיות למבחני ההסמכה של משרד הבריאות המקנות רישיון אופטומטריסט מוסמך.

 

נושאי הלימוד

 

 • פרמקולוגיה כללית
 • עדשות מגע
 • אופטומטריה קלינית
 • טיפול בפציינט
 • אופטיקה גיאומטרית
 • אנטומיה כללית
 • נוירופיזיולוגיה ראייתית
 • אופטיקה ויזואלית
 • אופטומטריה גריאטרית
 • אנטומיה אוקולרית    
 • מיקרוביולוגיה ואימונולוגיה    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

קמפוס שטראוס הוא מכללת בת חרדית של מכון "לומדה" ושל המכללה האקדמית הדסה. מסלולי הלימודים שבקמפוס מותאמים לסטודנטים החרדים הן מבחינת אווירת הלימוד והן מבחינת שעות הלימוד וההתחשבות בתלמידים. מסלולי הלימוד שבמכללה מאושרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה, ובהם אפשר ללמוד לימודי ביוטכנולוגיה, לימודי ניהול, לימודי תקשורת וממשל ולימודי מדעי המחשב לחרדים.

 

 

תנאי קבלה

 

המועמדות ללימודי אופטומטריה צריכות להיות בעלות תעודת בגרות מלאה או תעודת סיום מכינה קדם־אקדמית. הקבלה ללימודים מותנית במבחן התאמה ובריאיון אישי.

 

 

תעודה

 

הסטודנטיות שמסיימות את כל המטלות הנדרשות מקבלות תואר אקדמי B. Optom, המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. הסטודנטיות שעוברות בהצלחה את מבחני ההסמכה של משרד הבריאות מקבלות רישיון אופטומטריסט מוסמך.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרות התואר יכולות להמשיך ללימודים מתקדמים באופטומטריה, במדעי המוח ובנוירוביולוגיה. כמו כן, הן משתלבות בשוק העבודה כאופטומטריסטיות במרפאות עיניים, בקופות חולים, בבתי חולים ובמרפאות פרטיות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: קמפוס שטראוס - לימודים לחרדים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp