לימודי כלכלה וניהול במכללת רמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן - לימודי כלכלה וניהול.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה וניהול BA במכללת רמת גן - דו חוגי


התהליכים שמניעים את המשק


העולם הכלכלי כולל בתוכו מגוון רחב של מגמות, פרשנויות, תהליכים ושינויים. מנהלים שרוצים לקחת חלק בעיצוב של המדיניות וכללי המשק במשק חייבים להבין גם בתחום הפיננסי והכלכלי, שכן בין התחום הכלכלי לעולם העסקי שורר קשר חזק ומהותי. ידע כלכלי לא מסתכם רק בהבנה בתיאוריות במיקרו ומאקרו כלכלה, אלא מקיף מגוון של תמורות שמתרחשות במשק, בפן המקומי ובשווקים בזירה הגלובלית.


במכללת רמת גן, שהיא מרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה, מציעים תכנית דו חוגית ללימודי כלכלה וניהול. מסלול זה שואף להקנות ידע כלכלי וניהולי לתלמידיו כדי לפתוח בפניהם מגוון רחב של אפיקי קריירה. הכלים שנלמדים יכולים לסייע לבוגרים להשתלב בתחומים כגון השקעות, שוק ההון, ביטוח, בנקאות, פיתוח עסקי ומימון וכן לפנות לפיתוח של מיזמים ועסקים עצמאיים.


תכנית הלימודים


התכנית שואפת לספק לסטודנטים ארגז כלים נרחב הן בתחום הכלכלה והן בעבודת הניהול. במהלך הלימודים הם מנתחים נושאים כלכליים מגוונים ולומדים לנתח מצבים במשק ולהציע פתרונות יעילים לבעיות עכשוויות. התכנית מספקת גם היכרות עם ענפים משיקים נוספים כגון מתמטיקה, פסיכולוגיה והיסטוריה ובוחנת את ההשפעות שלהם על תהליכים ושינויים בעולם הפיננסי.


מתכונת הלימוד


הלימודים מתקיימים בתכנית דו חוגית בה נלמדים קורסים משני התחומים וכן סמינר לכל אחד מן החוגים. דרך השילוב הדו חוגי שואפים במכללה להעניק כלים ממוקדים לצורך פיתוח קריירה.


תכנית זו נפרשת על פני כשלוש שנים והיא מתקיימת במתכונת גמישה אותה ניתן להתאים לצורכים של הסטודנטים. מערכת השעות מאפשרת לשלב לימודים ועבודה וכך אפשר ללמוד בתכנית לימודי ערב, לימודי בוקר או במסלול בימי שישי.


נושאי הלימוד


בין התחומים שנלמדים במסגרת תכנית זו נכללים:

 

 • מתודולוגיות של סקרים
 • מוסר ועסקים
 • מערכות מידע תחרותיות
 • ניהול אסטרטגי
 • בחירה והעדפה חברתית
 • כלכלה בין דורית
 • שוויון הזדמנויות בעבודה
 • דינמיקת משא ומתן
 • תכנון ועיצוב מערכות מידע
 • שיפוט בתנאי אי ודאות    
 • תיאוריות צדק חברתי וכלכלי    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת רמת גן פועלת כמרכז לימודים של האוניברסיטה הפתוחה והיא הגדולה מבין מרכזי הלימוד. מוסד הלימוד מאפשר לשלב את לימודי הכלכלה בתכניות דו חוגיות נוספות, בהן לימודי כלכלה וסוציולוגיה, לימודי כלכלה וחינוך, לימודי כלכלה ופסיכולוגיה וכן לימודי כלכלה בשילוב חטיבות שונות כגון יחסים בין לאומיים, תקשורת, חשבונאות ומדיניות ציבורית. כמו כן, ניתן ללמוד בלימודי כלכלה בתכנית חד חוגית או בתואר ראשון בניהול חד חוגי. חוגי לימוד נוספים במכללה כוללים לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מדעי המחשב, לימודי מדעי הקוגניציה ולימודי מדעי המדינה.


תנאי קבלה


משום שמכללת רמת גן היא מוסד המופעל על ידי האוניברסיטה הפתוחה, אין צורך בציון בפסיכומטרי או בהצגת תעודת בגרות מלאה כדי להתקבל לתכנית זו.


תעודה


לסטודנטים שמסיימים את הלימודים בהצלחה מוענק תואר ראשון BA בכלכלה וניהול.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן

כלים שיעזרו לך לבחור