לימודי ניהול לתואר ראשון במכללת רמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן - תואר בניהול.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בניהול BA במכללת רמת גן


לומדים וצומחים עד לראש הפירמידה


החלטות רבות ושונות ניצבות בפני מנהלים בשגרת יומם. מתכנון של תקציבים ותמחור של שירותים, דרך קביעה של מדיניות החברה ועד להחלטות לגבי אסטרטגיות לשיווק ולהתבלטות במשק התחרותי, אין ספק שניהול הוא משימה מורכבת. ניהול איכותי מחייב לא רק ידע רב אלא גם יצירתיות, גמישות ויכולת להתמודד עם מצבים לא צפויים ששוק העבודה מזמן. מי שמכוונים לקריירה בעולם העסקי ושואפים לנהל ולהוביל חברות להצלחה יכולים לקבל כלים לשם כך במסגרת תואר ראשון בניהול.


מכללת רמת גן מציעה תכנית לימודי ניהול לתואר ראשון, שמאפשרים לסטודנטים לקבל כלים במגוון תחומים בעולם העסקים, בעזרתם אפשר להתחיל את הדרך לעמדות בכירות במגזר הציבורי והפרטי. המיומנויות הנלמדות, בענפי כגון כלכלה, חשבונאות, התנהגות ומערכות מידע, הן חשובות לגיבוש אסטרטגיה ארגונית יעילה ולאיזון בין הגורמים המקצועיים הרבים שבונים ארגון עסקי.


תכנית הלימודים


במסגרת הלימודים הסטודנטים משלבים בין תחומי דעת שונים ביניהן כלכלה, פסיכולוגיה, חשבונאות, מדיניות ציבורית והתנהגות ארגונית ומתוכם דנים בהיבטים שונים בעבודתם של מנהלים, בדרכים לקבלת החלטות ופיתוח אסטרטגיה. נוסף על כך, הם רוכשים עקרונות ניהוליים בתחומים כגון משאבי אנוש, ניהול שיווק, ניהול פיננסי ומימון. כמו כן, הם לומדים על כלים טכנולוגיים שמסייעים למנהלים ורוכשים מיומנויות לניהול טכנולוגיה וחדשנות במסגרות ארגוניות.


מתכונת הלימוד


את לימודי הניהול ניתן ללמוד במתכונת חד חוגית או במסלול דו חוגי מתוך שילובים שונים, בהם תואר ראשון בניהול וכלכלה, תואר ראשון בניהול ופסיכולוגיה, תואר ראשון בניהול ותקשורת, תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב ותואר ראשון בניהול ומדעי המדינה. מערכת השעות גמישה למדיי ומאפשרת לסטודנטים לשלב בין לימודים ועבודה. אורך הלימודים הוא כשלוש שנים, ניתן ללמוד במתכונת בוקר או בלימודי ערב שכוללים ימי שישי.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במסגרת תכנית זו כוללים בין היתר:

 

 • תכנון מערכות מידע
 • יחסי עבודה
 • ניתוח דוחות כספיים
 • מוסר ועסקים
 • דינמיקה במשא ומתן
 • ניהול התפעול
 • חשבונאות ניהולית ותמחיר
 • ניהול בין לאומי
 • תיאוריות צדק חברתי וכלכלי
 • ניהול אסטרטגי    
 • חקר ביצועים וקבלת החלטות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת רמת גן היא אחד ממרכזי הלימוד שמפעילה האוניברסיטה הפתוחה. במכללה מתקיים מגוון רחב של תכניות לימוד, אלה כוללות לימודי כלכלה, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי מדעי המדינה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי המחשב, לימודי יחסים בין לאומיים, תואר ראשון בתקשורת ותכניות רבות נוספות. אפשר להמשיך גם לתואר שני במנהל עסקים או ללמוד במסלולים להכשרה מקצועית בתחומים שונים.


תנאי קבלה


מאחר ומדובר במוסד לימוד של האוניברסיטה הפתוחה, אין צורך להציג ציון בפסיכומטרי או תעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים במכללה זו.


תעודה


לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם בתכנית מוענק בסיום הלימודים תואר ראשון BA בניהול מטעם מכללת רמת גן.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp