רוצה פרטים על לימודי חינוך מיוחד ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי חינוך מיוחד בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי חינוך מיוחד ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חינוך מיוחד ללא פסיכומטרי


איך מתקבלים לחינוך מיוחד בלי פסיכומטרי?


לימודי חינוך מיוחד נחשבים לאחד מהמסלולים המאתגרים ביותר בתחום החינוך, ובין אלו שנקשים לתחושת השליחות הרבה ביותר. מורים שעובדים עם ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים צריכים להפגין ידע ורגישות ברמה גבוהה ולספק לתלמידיהם אוזן קשבת, כתף תומכת ויד מכווינה.


בדומה למסלולים אחרים בלימודי החינוך, גם לימודי חינוך מיוחד אינם דורשי תנאי קבלה גבוהים במיוחד ולרוב נדרש ציון התאמה (ממוצע פסיכומטרי ובגרות) שבין 520 - 550. עם זאת, ישנם לא מעט מוסדות לימוד המאפשרים להתקבל ללא פסיכומטרי, בדרך כלל נדרש ממוצע ציונים גבוה בבגרויות ולעיתים נוספות דרישות נוספות כגון בחינות פנימיות וניסיון קודם בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים.


הנה פירוט תנאי קבלה ללא צורך בפסיכומטרי במוסדות הלימוד:


שימו לב, תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת. כדאי ומומלץ לפנות הישר למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים העדכניים והמדויקים לגבי תנאי קבלה.

 

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
מכללת לוינסקי לחינוך כדי להתקבל בלי פסיכומטרי יש צורך בממוצע בגרות של 94 ומעלה. על המועמדים צריכים בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות. מי שמעוניינים להתמחות בהוראת מתמטיקה צריכים גם בגרות במתמטיקה בציון 70 ומעלה ברמת 5 יחידות. כמו כן יש צורך בציון 200 ומעלה במבחן אמי"ר.
המכללה האקדמית אחוה המעוניינים להתקבל לחינוך מיוחד בלי פסיכומטרי באחוה זקוקים לממוצע בגרות של 93 לפחות. נוסף על כך, עליהם להציג בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובגרות במקצוע מורחב נוסף ברמת 5 יחידות. גם בוגרי מכינות ייעודיות בחינוך מתקבלים, כאשר ממוצע הציונים 93 ומעלה.
תל חי - קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה

בעלי בגרות איכותית ללא פסיכומטרי ללימודי החינוך המיוחד, כאשר ממוצע הבגרות שלהם 95 ומעלה. כל המועמדים נדרשים להיבחן במבחן אמי"ר.

המכללה האקדמית קיי במכללת קיי ניתן להתקבל לחינוך מיוחד בלי פסיכומטרי בכפוף לממוצע בגרות גבוה. יש צורך בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות ובגרות במקצוע מורחב נוסף ברמת 5 יחידות לימוד.
המכללה האקדמית אורנים מועמדים שלהם ממוצע בגרות של 93 ומעלה יכולים להתקבל לחינוך מיוחד במכללת אורנים גם ללא פסיכומטרי. עליהם להציג בגרות במקצוע מורחב ברמת 5 יחידות בציון עובר. מי שממוצע הבגרויות שלהם בין 88 - 92 יכולים ללמוד במכינה לשיפור הציונים או בקורס שמציעה המכללה.
המכללה האקדמית דוד ילין ממוצע הבגרויות הדרוש כדי להתקבל לחינוך מיוחד בלי פסיכומטרי במכללת דוד ילין הוא 95 לפחות. יש צורך בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובבגרות במקצוע מורחב לבגרות בהיקף 5 יחידות. כמו כן על המועמדים לעבור בחינת אמי"ר.
מכללת סמינר הקיבוצים מועמדים שברשותם ממוצע בגרויות של לפחות 100 יכולים להירשם ללימודי החינוך המיוחד במכללה גם בלי צורך בפסיכומטרי. ישנו יתרון למועמדים שלהם ניסיון קודם בעבודה עם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. יש צורך לעבור מבחן אמי"ר וראיון קבלה אישי.
המכללה האקדמית בית ברל ללימודי חינוך מיוחד בבית ברל יכולים להתקבל בעלי ממוצע בגרות 90 לפחות גם בלי פסיכומטרי. יש צורך בהצגת מקצוע מורחב בבגרות ברמת 5 יחידות. כמו כן המועמדים נדרשים לעבור בחינת אמי"רם לפני תחילת הלימודים לסיווג רמת האנגלית.
אוניברסיטת בר אילן אוניברסיטת בר אילן מקבלת מועמדים ללא פסיכומטרי ללימודי החינוך המיוחד כאשר ממוצע הבגרות שלהם 10.4 ומעלה. כל המועמדים צריכים לעבור בחינת אמי"ר ולהשיג בה ציון של לפחות 85.
מכללה ירושלים למסלול לימודי החינוך המיוחד לחרדים, המיועד לנשים בלבד, מתקבלות מועמדות ללא צורך בפסיכומטרי, על סמך ממוצע בגרות של לפחות 92. כמו כן יש צורך לעבור מבחנים פנימיים של המכללה. מועמדות שאין ברשותן ניסיון טיפולי או חינוכי קודם בעבודה עם ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים צריכים להשתתף בעבודה מודרכת ייעודית.
מכללת חמדת הדרום במכללה זו, המיועדת לציבור הדתי לאומי, יכולים להתקבל גם בלי צורך בפסיכומטרי בעלי ממוצע בגרות של לפחות 90. להתמחות בחינוך מיוחד יש צורך גם בבגרות באנגלית ברמת 4 - 5 יחידות ומקצוע נוסף ברמת 5 יחידות. מועמדים מעל גיל 30 יכולים ללמוד במכינת 30+ ולעבור אותה בציון 90 לפחות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי חינוך מיוחד ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי חינוך מיוחד ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי חינוך מיוחד ללא פסיכומטרי