רוצה פרטים על לימודי חינוך לגיל הרך ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי חינוך לגיל הרך בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי חינוך לגיל הרך ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חינוך לגיל הרך ללא פסיכומטרי


איך אפשר להתקבל לחינוך לגיל הרך בלי פסיכומטרי?


גיל הגן, בו מתחילים ילדים צעירים את דרכם במערכת החינוך, הוא שלב קריטי בהתפתחות שלהם. הצוות החינוכי בגן נדרש לגלות רגישות לצורכי הילדים ולסייע להם לסלול את הדרך החינוכית והאישית שלהם.


לימודי חינוך לגיל הרך הם אחד המסלולים המאתגרים במסגרת לימודי החינוך, הם דורשים יצירתיות, אחריות ומסירות מן הסטודנטים בדרכם להפוך לגננות ולגננים. בדומה לתנאי הקבלה לחינוך בתכניות דומות, גם כאן בדרך כלל ציון ההתאמה המבוקש אינו גבוה במיוחד ונע בין 500 - 570. עם זאת, במוסדות לימוד רבים מציעים מסלולי לימוד ללא פסיכומטרי, עבור מי שמחזיקים בתעודת בגרות איכותית.


הנה תנאי קבלה ללא פסיכומטרי בלימודי חינוך לגיל הרך במוסדות השונים:


לתשומת לבך, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. אנו ממליצים לפנות הישר למוסדות הלימוד בכל הנוגע לתנאי הקבלה. המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
תל חי - קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה המעוניינים להתקבל ללימודי חינוך לגיל הרך ללא פסיכומטרי, נדרשים לממוצע בגרות של לפחות 95 וכן לבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות. יש צורך גם בציון בבחינת אמי"ר.
המכללה האקדמית אחוה ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת אחוה מתקבלים ללא פסיכומטרי בעלי זכאות לבגרות מלאה בממוצע של לפחות 90, שברשותם בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובגרות בהיקף 5 יחידות במקצוע מורחב נוסף. לחלופים, מתקבלים גם בעלי ציון של 92 ומעלה במכינה ייעודית לחינוך.
מכללת לוינסקי לחינוך כדי להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי חינוך הגיל הרך במכללת לוינסקי, יש צורך בממוצע בגרות של 92 לפחות. נוסף על כך המועמדים נדרשים להיות בעלי בגרות ברמת 4 יחידות באנגלית וציון של 200 ומעלה בבחינת אמי"ר. הם עוברים גם וועדת קבלה.
האקדמית גליל מערבי המכללה מציעה תכנית לימודי חינוך בה אפשר לבחור בהתמחות חינוך לגיל הרך. יש לציין שזוהי תכנית לתואר BA , בה לא מקבלים תעודת הוראה. כדי להתקבל ללא פסיכומטרי, יש צורך בממוצע בגרויות או ציון במכינה קדם אקדמית של לפחות 85. כמו כן, יש להציג בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון של לפחות 60 (או מכינה ייעודית באנגלית).
מכללת סמינר הקיבוצים מועמדים ללימודי חינוך לגיל הרך יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי למסלולי ההתמחות חינוך דיאלוגי וחינוך יצירתי לגיל הרך, כאשר ממוצע הבגרות הוא לפחות 92. כל המועמדים עוברים גם וועדת קבלה.
המכללה האקדמית בית ברל המכללה האקדמית בית ברל מקבלת מועמדים ללימודי חינוך לגיל הרך גם ללא פסיכומטרי, כאשר ממוצע תעודת הבגרות הוא 90 ומעלה. נדרשת גם בגרות במקצוע מורחב ברמת 5 יחידות לימוד. כמו כן, יש צורך בבחינת סיווג באנגלית אמי"רם לפני תחילת הלימודים.
מכללת אורנים כדי להתקבל על סמך בגרויות בלבד, ללא פסיכומטרי במכללת אורנים יש צורך בממוצע בגרות של 93 לפחות ובבגרות ברמת 5 יחידות במקצוע מורחב בציון עובר. מתקבלים גם בעלי ממוצע 93 לפחות במכינה קדם אקדמית. מי שממוצע הבגרויות שלהם נע בין 88 - 92 יכולים להשתתף בקורסי הכנה או במכינה לשיפור הבגרויות.
המכללה האקדמית דוד ילין מכללת דוד ילין מאפשרת קבלה ללא פסיכומטרי לבעלי תעודת בגרות איכותית בממוצע 92 לפחות. יש צורך בבגרות במקצוע מורחב 5 יחידות ובבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות. יש לציין כי הקבלה ללא פסיכומטרי אינה תקפה במסלול ההתמחות בחינוך מיוחד לגיל הרך.
מכללת תלפיות במכללת תלפיות, מוסד לימודים לציבור הדתי, מקבלים מועמדים ללימודי החינוך גם ללא פסיכומטרי (הפסיכומטרי מובא בחשבון רק כאשר ממוצע הבגרות אינו גבוה דיו לקבלה). המועמדות צריכות לעמוד בראיון אישי ולגשת לבחינת אמי"ר.
מכללה ירושלים ללימודי חינוך לגיל הרך במכללה ירושלים, מוסד לימודים לציבור החרדי, יכולות להתקבל נשים שברשותן בגרות מלאה בממוצע של 92 ומעלה, אשר עומדות בהצלחה במבחנים פנימיים של מוסד הלימוד.
מכללת גבעת וושינגטון מכללת גבעת וושינגטון היא מוסד לציבור הדתי, ללימודי החינוך לגיל הרך לדתיים מתקבלים בעלי בגרות מלאה בממוצע 92 ומעלה, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובגרות במקצוע מורחב נוסף ברמת 5 יחידות. כמו כן עליהם להיבחן במבחן אמי"ר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי חינוך לגיל הרך ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי חינוך לגיל הרך ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp