לימודי מנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מל"א - לימודי מנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים BA במרכז ללימודים אקדמיים - מל"א


לומדים להוביל ולפרוץ דרך


מה הופך מנהלים לגדולים באמת? האם ישנה שיטה בה מנהלים יכולים לגרום לעסק חדש להפוך להצלחה מסחררת? איך מתמודדים בהצלחה עם התחרות הגדולה שקיימת היום בשוק? עם שאלות אלה ועוד רבות אחרות באים לענות לימודי מנהל עסקים. מלבד היכרות עם מושגים ותיאוריות ניהוליות, הלימודים מבקשים לחשוף את הסטודנטים למגמות במשק של היום ולדרכים בהן אפשר ליזום, לפרוץ קדימה ולהשפיע בו.


במרכז ללימודים אקדמיים נלמדת תכנית לימודי מנהל עסקים ששמה לה למטרה להכשיר מנהלים מקצועיים ויצירתיים לענפי המשק השונים. הלימודים מקנים סל נרחב של כלים ניהוליים כדי להכין את הבוגרים לקראת השתלבות בשוק העבודה.


במסגרת לימודי מנהל עסקים מציעים במל"א מספר התמחויות לסטודנטים. כך הם יכולים להתמקד באחד מבין ההיבטים הרבים שכרוכים בעבודתם של מנהלים, ולהתמקצע בו. במסגרת ההתמחות נחשפים לקורסים ולפרויקטים מעשיים וגם מתוודעים להתפתחויות אקטואליות מן השטח, שיכולים להוות יתרון עם סיום הלימודים.


מסלולי הלימוד


מסלולי ההתמחות במסגרת לימודי מנהל עסקים כוללים:


לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות


התכנית ללימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון מכשירה את תלמידיה לתפקידים בכירים בתחומי הפיננסים והבנקאות בישראל. לאורך ההתמחות הסטודנטים לומדים על שיקולים כלכליים נפוצים בעולם העסקים ורוכשים כלים להתמודדות עם אתגרים של מנהלים בתחום הכספי.


כמו כן, הם מקבלים הכנה לקראת מבחנים חיצוניים של הרשות לניירות ערך לקבל דיפלומות מקצועיות. כך הסטודנטים בוחרים באחת משתי חטיבות משנה - ייעוץ השקעות וניהול תיקים או ייעוץ פנסיוני. חטיבות אלה מעניקות שלל כלים למעבר המבחנים ולהשתלבות בקריירות מבוקשות בתום הלימודים במסגרת פירמות וארגונים פיננסיים.


לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק וניהול מותגים


לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק מתמקדים בכלים לניהול שיווק ופרסום במשק העכשווי. הסטודנטים בוחנים שלל היבטים בעולם השיווק כגון ניהול מותגים ומוצרים, תקשורת שיווקית, ניהול מכירות, ערוצי אספקה ושיווק דיגיטלי. באפשרות בוגרי התמחות זו להשתלב במגוון של תפקידים בכירים בענפי השיווק והפרסום וגם בתחומים משיקים כפיתוח מוצר, מיתוג פוליטי ומרקום.


מתכונת הלימוד


לימודי מנהל העסקים במל"א נפרשים על פני כשלוש שנים ונלמדים במסלול בוקר או בתכנית לימודי ערב במנהל עסקים, לבחירת הסטודנטים. בתכנית הבוקר מתקיימים מפגשים בשלושה ימים בשבוע ובמסלול הערב לומדים בערב שבועי אחד ובימי שישי. מסלול זה כולל גם לימוד בחודשי הקיץ.


במהלך הלימודים, הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם במגוון של סדנאות וקורסים יישומיים. בין היתר הם מתנסים בעבודה בחדר עסקאות בו הם מכירים מקרוב את דרכי ההשקעה וההתנהלות בבנקים. באמצעות פורום היזמות של המכללה אפשר ליצור קשרים עם העולם העסקי ולפתח סטארט אפים ויוזמות חדשים, שגם מוצגים בתחרות שנתית. סטודנטים מצטיינים במיוחד יכולים לקחת חלק גם בפרקטיקום בו הם משתלבים בחברות במשק וצוברים ניסיון מקצועי כבר בזמן הלימודים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp