תואר שני בפסיכולוגיה במרכז ללימודי אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בפסיכולוגיה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מל"א - תואר שני בפסיכולוגיה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בפסיכולוגיה במל"א - המרכז ללימודים אקדמיים


לטפל, לאבחן ולסייע


תחום הפסיכולוגיה מושך אליו רבים ששואפים לסייע לאוכלוסיות מפעוטות וצעירים ועד מבוגרים. עולם הטיפול מכיל בתוכו מגוון רחב של גישות ושיטות התערבות שנועדו להתאים לקשת שלמה של קשיים חברתיים, התפתחותיים, רגשיים ולימודיים. זהו תחום שממשיך כל העת להתפתח במטרה להתמודד עם שינויים שמתחוללים בחברה שלנו.


המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א עורך תואר שני בפסיכולוגיה בשני מסלולים. אלה מאפשרים לסטודנטים להיחשף להיבטים מגוונים של העולם הטיפולי ולקבל כלים להשתלבות באפיקי סיוע, טיפול ואבחון במסגרות שונות. התכניות משלבות עשייה מעשית מה שמאפשר לסטודנטים להכיר מקרוב את שיטות הטיפול כבר במהלך התואר השני.


מסלולי הלימוד


במל"א מתקיימים שני מסלולי התמחות במסגרת התואר השני בפסיכולוגיה:

 

 

  • תואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית: בתואר השני בפסיכולוגיה התפתחותית מקבלים כלים לטיפול בילדים ובמשפחות. תחומי הלימוד מקיפים אבחון והתמודדות עם ליקויי התפתחות אצל ילדים בגיל הרך למד שיטות התערבות מערכתיות, פרטניות ומשפחתיות. הסטודנטים לומדים לעומק על תהליכי התפתחות רגשית וחברתית של ילדים ושמים דגש על גישות התערבות חדשות ועל עבודה המשתפת צוותים חינוכיים והורים.

 

 

  • תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית: התואר השני בפסיכולוגיה חינוכית מכשיר את בוגריו להשתלב כפסיכולוגים במוסדות חינוך ובמסגרות פרטניות לאוכלוסיות שונות, מילדים בגיל הרך ועד לבני נוער. הם בונים מיומנויות התערבות בגישה אינטגרטיבית ורב מערכתית, אשר משלבת עבודה עם הילדים, הוריהם, בני משפחתם, אנשי הצוות במוסדות החינוך וצוותים פרה רפואיים נוספים. דרך הכלים הנלמדים בוגרי מסלול זה יכולים להשתלב בהמשך בתפקידים שונים ולסייע במצבי משבר, בהיבטים חברתיים ורגשיים וכן לערוך אבחונים פסיכו דידקטיים שונים.


מתכונת הלימוד


תכניות התואר השני בפסיכולוגיה נפרשות על פני כשנתיים. הן נלמדות במסלול לא מחקרי בו כותבים עבודת גבר וכוללות שיעורי חובה ובחירה, סמינריונים וסדנאות. בשנה הראשונה לומדים ביום שבועי אחד מהבוקר ועד אחר הצהריים וכן משתלבים בימי פרקטיקום בשדה בימים נוספים בשבוע. הפרקטיקום מקיף כ - 500 שעות והוא מתקיים במוסדות טיפוליים ואבחוניים לפי תחום ההתמחות.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה כוללים תואר ראשון בפסיכולוגיה או לימודי מדעי ההתנהגות, ממוצע של לפחות 89 בכל קורסי המתודולוגיה והפסיכולוגיה וציון של 90 ומעלה בבחינת מתא"ם. לחלופין, מועמדים עם ציון של 110 ומעלה במבחן מתא"ם יכולים להתקבל אם הממוצע שלהם בקורסי מתודולוגיה ופסיכולוגיה הוא בין 88.5 - 85. בעלי ממוצע של 94 ומעלה בכל קורסי המתודולוגיה והפסיכולוגיה וציון של 87 ומעלה בבחינת מתא"ם יכולים גם הם להתקבל.


מוסד הלימוד מביא בחשבון גם את תוצאות בחינת GRE - Subject Test Psychology בתור תחליף למבחן מתא"ם, כאשר המועמדים מציגים ממוצע של לפחות 70% בשלושת חלקי המבחן.


תעודה


בוגרים שעומדים בהצלחה בכל התנאים זכאים לקבל תואר שני MA בפסיכולוגיה שניתן על ידי המרכז ללימודים אקדמיים.


על מוסד הלימוד


במרכז ללימודים אקדמיים, הממוקם באור יהודה, ניתן ללמוד במסלולים נוספים לתואר שני. אלה כוללים תואר שני בייעוץ חינוכי, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני בחינוך בהתמחויות שונות. תכניות הלימודים השונות משלבות לימוד עיוני עם חשיפה פרקטית במטרה לסייע לבוגרים בהשתלבותם בשוק העבודה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp