קורס פרזנטציה במכון מגיד

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכון מגיד - קורס ניהול פרזנטציה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אמנות הפרזנטציה במכון מגיד


כוח השכנוע העסקי


כולנו נדרשים להעביר בהצלחה מסרים במסגרת עבודתנו, בין אם אנו עובדים בענפים כשיווק, מכירות ושירות, ובין אם אנו מנהלים או בכירים בחברה, שצריכים לקיים ישיבות ולנהל משא ומתן עם לקוחות ועמיתים. פעמים רבות, לא רק תוכן הדברים שלנו הוא חשוב, אלא גם האופן בו אנו מביאים אותם לידי ביטוי. מסיבה זו חשוב לשלוט היטב בכישורי רטוריקה ושפת גוף, כדי שנוכל להעביר את המסר בצורה יעילה ונכונה ככל שניתן.


עובדים בעלי אסרטיביות ונוכחות משכנעת זוכים במקרים רבים להצלחה גדולה יותר בעבודתם. קורס אמנות הפרזנטציה שמתקיים במכון מגיד בא להעניק כלים פרקטיים ליעילות אישית וניהולית, שמתאימים לעובדים במגוון מגזרים במשק, לרבות ענפי העסקים, החינוך, השיווק והאימון.


תכנית הלימודים


הקורס מקנה למשתתפיו מיומנויות שיכולות לשפר את השימוש בשפת גוף ויכולות העמידה מול קהל. במהלכו, מתוודעים למספר מודלים לעריכת פרזנטציה, לשכנוע ולשיווק עצמי דרכם אפשר לבנות מצגות יעילות ולנהל בהצלחה ישיבות ודיונים. כמו כן, הם לומדים עקרונות מעולם הרטוריקה והדיבייט, שמאפשרים העברה של מסרים מילוליים ביעילות תוך התמודדות עם אתגרים והתנגדויות. בנוסף, הם מפתחים יכולות מנהיגות שחיוניות לניהול זמנים מוצלח בארגון באמצעות יכולות שכנוע ויצירתיות.


מתכונת הלימוד


קורס זה נמשך כחודש אחד, הוא כולל כ - 40 שעות לימוד המחולקות לשישה מפגשים. אלו נערכים פעם בשבוע, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. התכנית משלבת בין הרצאות עיוניות והדגמות לבין שלל תרגולים מעשיים בהם יכולים המשתתפים להתנסות בעקרונות הפרזנטציה.


התנסות זו כוללת סימולציות, ניתוחי סרטים ופרסומות, דיונים קבוצתיים ותרגילים בהם מנתחים מקרי אמת מעולם העסקים והעמידה מול קהל. לקראת סיום ההכשרה מציגים המשתתפים פרזנטציה מסכמת בפני הקבוצה ומקבלים עליה משוב מסגל הקורס.


נושאי הלימוד

 

 • שיקוף מאפייני אישיות
 • בניית מצגות
 • אפקטיביות וניהול זמן
 • פסיכולוגיה של מסרים
 • רטוריקה ודיבייט
 • התמודדות עם פחד קהל
 • העברה יעילה של מסרים
 • טיפול בהתנגדויות
 • קשב וריכוז והשפעתם על הניהול
 • מודלים לשיווק עצמי    
 • מנהיגות כריזמטית וחשיבה יצירתית    
 • ועוד


סגל הוראה


את הקורס מנחה עורך דין בעל ניסיון בהדרכת מנהלים ומשפטנים בתחום עריכת הפרזנטציות והייעוץ לאפקטיביות אישית. כמו כן, הוא עוסק בתחומים כפיתוח מנהלים, מנהיגות, ניהול הדרכה, ניהול זמנים ואתיקה עסקית וציבורית.


על מוסד הלימוד


מכון מגיד מופעל על ידי האוניברסיטה העברית ובו מתקיימות מגוון הכשרות מקצועיות. התכניות מותאמות לשוק העבודה הישראלי ועוסקות בנושאים כניהול, פסיכותרפיה, פיננסים וגישור. כמו כן מוצעים קורסים לקידום מנהלים ולפיתוח ארגוני. אלו כוללים בין היתר קורסי ניהול משא ומתן, קורס יצירתיות בניהול וקורס הנחיית קבוצות.


תנאי קבלה


המסלול אינו מציב תנאי קבלה והוא פתוח למנהלים ולעובדים שמעוניינים לשפר את יכולות העברת המסרים והעמידה בפני קהל כדי לשפר את הביצועים העסקיים שלהם.


תעודה


משתתפים שמסיימים את התכנית בהצלחה מקבלים תעודת גמר מטעם מכון מגיד ללימודי המשך של האוניברסיטה העברית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון מגיד, לימודי המשך באוניברסיטה העברית

עוד מסלולי לימוד - מכון מגיד

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp