קורס תאית במכון לאסיה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכון לאסיה - קורס תאית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה התאית במכון לאסיה


השפה התאית היא השפה הרשמית בתאילנד והיא בין השפות המדוברות באסיה. זוהי שפה טונלית, שבה שינויים בגובה הקול ובאופן ההגייה משפיעים על משמעות המילים והביטויים. משום כך, ישנה חשיבות רבה לדיוק בעת השיחה. במכון לאסיה מתקיים קורס תאית שבו שמים דגש על שיחה בעל פה ועל הגייה נכונה.


בקורס תאית יכולים ללמוד משתתפים ממגוון רמות היכרות עם השפה. קיימים מסלולים למתחילים ולמתקדמים וכן אפשרות ללימוד פרטני. הידע הנרכש בקורס יכול לסייע לבוגרי הקורס לשוחח באופן קולח בשפה ולהשתמש בה במגוון מצבים בחיי היום יום.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס מתמקדים הסטודנטים בהיכרות עם עקרונות השפה התאית. בקורס מושם דגש על השפה המדוברת ועל כישורי ביטוי בעל פה שיכולים לסייע לתקשורת שוטפת עם מכרים ועמיתים. הם מתוודעים למבנה דקדוקי ותחבירי נכון של משפטים, מפתחים אוצר מילים שימושי יום יומי ומפתחים מיומנויות הגייה נכונה בשפה. כך הם בוחנים את הטונים הנכונים בהגייה ואת אופן ביטוי המילים והביטויים כמו שנהוג בתאילנד. כמו כן, הם לומדים לנהל שיחות פשוטות בנושאי יום יום כגון היכרות, מספרים, סיוע ובקשת עזרה, הגעה למקומות ועוד.


התכנית מתקיימת בכמה רמות ומסלולים:


מתחילים: בקורס למתחילים מתמקדים ברכישת מיומנויות בסיסיות לניהול שיחה בתאית. הסטודנטים מפתחים אוצר מילים לשיחה יום יומית ומבינים מבנים דקדוקיים ותחביריים בסיסיים. כמו כן, נלמדות מיומנויות הגייה נכונה.


מתקדמים: בקורס למתקדמים ניתן להמשיך ולהעמיק את הידע וההיכרות עם השפה ולפתח כישורי כתיבה ושיחה. הסטודנטים לומדים לנהל שיחות מתקדמות תוך הרחבה של אוצר המילים. כמו כן, הם מפתחים את הידע הדקדוקי ומתוודעים למבנים תחביריים מורכבים יותר ולשימוש בהם.


קורס פרטי: המעוניינים ללמוד אחד על אחד יכולים ללמוד בקורס הפרטני, שבו לומדים עם מורה דובר תאית כשפת אם. המורים מסייעים לכל לומד ולומדת לפתח ידע וכישורי שיחה וכתיבה בשפה בהתאם לצורכים ולמטרות האישיות שלהם. תכנית הלימודים נבנית באופן אישי בהתאם להתקדמות האישית. ניתן לקיים את השיעורים במשרדי הלקוחות, בבתיהם או בבית המורה.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 52 שעות אקדמיות לרמת לימוד. השיעורים מתקיימים במתכונת חד שבועית. הם כוללים שיחות פעילות שבהן המשתתפים מתרגלים את הכלים הנלמדים ומרחיבים את אוצר המילים בסיוע המורים.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס זה כוללים בין היתר את התחומים הבאים:

 

 • אוצר מילים
 • טכניקות הגייה
 • מבנה משפטים
 • פיתוח שיחה בתאית
 • דקדוק ותחביר בתאית
 • ועוד

 

סגל הוראה

 

את הקורסים מעבירים מורים מקצועיים שהם ילידי תאילנד ודוברי השפה כשפת אמם. הם בעלי תעודת הוראה וניסיון בהוראת השפה בשלל רמות. תכניות הלימוד במוסד זה נבנות על ידי צוות של מומחים מנוסים בתחום הוראה השפות.

 

על מוסד הלימוד

 

המכון לאסיה (TASI) הוקם לפני כ – 15 שנים ובו ניתן ללמוד שפות פופולריות מאסיה במסגרת שלל קורסים ומסלולים. קיימים קורסים ברמות מתחילים ומתקדמים, קורסים לאנשי עסקים, מסלולים ייעודיים לארגונים, קורסים פרטניים וסוגי תכניות נוספות. במהלך שנות פעילותו הכשירו במכון מאות בוגרים בשלל השפות. בין המסלולים הנוספים שבהם ניתן לקחת חלק במכון אפשר למנות קורס סינית, קורס יפנית וקורס קוריאנית.


המוסד פועל ליצירת גשר תרבותי ועסקי בין ישראל ומדינות אסיה השונות. לצד הקורסים, מציעים בו שלל שירותים לארגונים ישראלים אשר פועלים בשווקי אסיה, כגון איתור הזדמנויות עסקיות חדשות, מציאת משקיעים והשקעות כדאיות, פיתוח עסקי, לוקליזציה, סדנאות להבנת תרבויות ועוד.

 

קהל יעד


הקורסים במכון מתקיימים בכמה רמות לימוד, כדי להתאים לקהל רחב של אוכלוסיות. ניתן למצוא קורסים למתחילים שמיועדים גם למי שאין להם היכרות קודמת עם השפה. כמו כן, נעריכם קורסים ברמת מתקדמים שמתאימים למי ששולטים ברמה בסיסית בשפה ורוצים לשכלל ולהעמיק את היכרותם איתה. ניתן לעבור מבחן מיון כדי לקבוע את רמת הלימוד המתאימה. הקורסים יכולים להתאים ללומדים משלל קבוצות ולשלל מטרות בלמידה, כגון טיולים בחו"ל, רילוקיישן, לימודים מעבר לים, נסיעות ופגישות עסקיות ועוד.

 

תעודה


משתתפים שעומדים בכל הדרישות בקורס ומסיימים אותו בהצלחה מקבלים תעודת סיום קורס המוענקת על ידי בית הספר לשפות במכון לאסיה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי שפות במכון אסיה לעסקים, תרבות ושפות

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
ללא תגובה
קבלת תעודה מקצוע בתום קורס
liat
2 תגובות
לימודי הבטחת איכות ברחבי הארץ
עידן
1 תגובות
קורס מאמן קיקבוקס במרכז
קאסם קאסם
1 תגובות
קורס מפעיל מתקנים תעשייתים
פרידה מלק שר
1 תגובות
קורס ריתוך אלומיניום נירוסטה
אורי גרויא
1 תגובות
איפה יש קורס ייעוץ ארגוני
ליאת רוזנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים950 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp