קורס סינית במכון לאסיה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכון לאסיה - קורס סינית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הסינית במכון לאסיה


סינית היא בין השפות המדוברות בעולם ויש המכנים אותה שפת העתיד. סין הופכת לכוח מניע בזירה העסקית הגלובלית ולאחת המדינות המובילות מבחינת תעשייה, טכנולוגיה ומסחר.


במכון לאסיה נערכים שלל קורסים ללימוד השפה הסינית. בקורסים אלה ניתן ללמוד את עקרונות השיחה והכתיבה ולהכיר מגוון של ביטויים שימושיים. מושם דגש גם על אופן ההגייה, וכך המשתתפים מפתחים מיומנויות שיחה קולחת בביטחון וללא חשש.

 

תכנית הלימודים


במכון ניתן ללמוד את השפה הסינית בשלל רמות ומסלולים. בקורסים השונים מתמקדים בשיפור יכולות השיחה וההאזנה וכן בקריאה ובכתיבה בסיסיים כדי להבין את השפה באופן מקיף. כמו כן, מכירים את הפונטיקה הסינית ומתוודעים לסוגיות בתרבות ומנהגים מקומיים. הדגש הוא על שליטה בשפה ובביטויים יום יומיים שיכולים לשמש לשלל מצבים בסין ולשיחות עם דוברי השפה.


מתחילים: ברמת מתחילים לומדים כישורי שיחה בסיסיים ואוצר מילים יום יומי שימושי. כמו כן, מתוודעים למבנים תחביריים פשוטים של משפטים ומתרגלים את אופן ההגיה הנכון.


מתקדמים: קורס זה מיועד לבעלי שליטה טובה בשפה, המעוניינים להעמיק את מיומנויות השיחה ולהרחיב את אוצר המילים. המשתתפים חוזרים על מבנים תחביריים ודקדוקיים, לומדים על הגיית מילים, נחשפים למנהגים שונים ועוד. בקורס מתמקדים בניב בייג'ינג.


עסקית: משתתפים בקורס סינית עסקית יכולים להכיר אוצר מילים ברמה בסיסית המתאים לעולם הארגוני, ביטויים שימושיים אלה יכולים לסייע לעובדים ולמנהלים לנצל הזדמנויות עסקיות בסין ולפתוח דלת לשיתופי פעולה ותקשורת יעילה עם עמיתים. בתכנית לומדים גם על תחביר ודקדוק וכן סוגיות בתרבות סין.


מסלול פרטי: המעוניינים ללמוד אחד על אחד יכולים ללמוד בקורס הפרטי, שמתאים הן לאנשים פרטיים והן לאנשי עסקים. את התכנים ניתן ללמוד בהתאם לצורכים ולמטרות האישיים וכך להגיע לרמה ולמטרות ביעילות.

 

הכנה לבגרות: ניתן ללמוד במסלול מרוכז להכנה לבגרות בסינית ברמת 3 או 5 יחידות לימוד. הלימודים מתקיימים באופן פרטני או קבוצתי. ניתן ללמוד במסלול אינטנסיבי או ממושך יותר.

למורי דרך: קורס סינית למורי דרך מתאים למעוניינים להשתלב בתיירות הסינית כמדריכי טיולים. אוצר המילים בקורס מתאים לעולם התוכן של המדריכים וממוקד תיירותית.

 

מתכונת הלימוד


בקורס נכללות כ – 52 שעות לימוד אקדמיות וכן שעות לתרגול. המפגשים נערכים אחת לשבוע.


בקורסים משולבים שיעורים עיוניים פרונטליים בכיתה בקבוצות קטנות, וכן שיעורי תרגול בהתאם לרמות השונות. הלמידה הפרונטלית מתקיימת מדי שבוע בכיתה עם המורה. כמו כן, מתקיים תרגול אונליין, שאותו התלמידים יכולים לפתור דרך מערכת ממוחשבת מהבית או מכל מקום. בתוכנה הייעודית הם יכולים גם להכין את שיעורי הבית, אשר נבדקים אונליין תוך קבלת הציונים במקום. באופן זה המשתתפים יכולים לתרגל בזמנים ובמקום הנוחים להם. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון בקורס.

 

נושאי הלימוד

 

 • אוצר מילים
 • עסקים בסין
 • הגייה נכונה
 • תחביר ודקדוק
 • פונטיקה סינית
 • תרבות ומנהגים בסין
 • ועוד


סגל הוראה


במכון מאמינים כי רק מורים דוברי סינית כשפת אם יכולים לסייע לתלמידים להכיר את הטונים ודרכי ההגייה האופייניות לשפה זו. משום כך, המורים בבית הספר הם דוברי סינית שפת אם, בעלי ניסיון בהוראת השפה למגוון אוכלוסיות ורמות.

 

על מוסד הלימוד


המכון לאסיה הוא מוסד לימודי שפות, שבו ניתן בין היתר ללמוד גם בקורסים נוספים כגון קורס יפנית, קורס תאית וקורס קוריאנית. בכל אחת משפות אלה מתקיימות רמות לימוד שונות בהתאם לשליטה הקודמת של התלמידים ולצורכיהם. המורים הם דוברי השפות כשפת אימם והם מסייעים לסטודנטים להכיר לעומק את השפות ולשלוט בשיחה שוטפת בהן. כמו כן, המכון עוסק בקידום עסקים ומיזמים במדינות אסיה, בטיפוח קשרים עסקיים ובשירותים נוספים.

 

תנאי קבלה


קיימים קורסים למתחילים, למתקדמים ולקהלי יעד נוספים וכך המועמדים יכולים לבחור את רמת הלימוד המתאימה להם ולמטרותיהם. הקורס למתחילים מיועד למי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה, המעוניינים לרכוש יסודות בשיחה ודקדוק. הוא יכול להתאים לשלל קהלי יעד, כגון למטיילים ולחובבי המזרח, למי שמצויים לפני מעבר לסין לצורכי עבודה או לימודים במדינה וכן לאנדי עסקים שברצונם לפתח כישורי שיחה בסיסיים לצורך תקשורת יעילה יותר עם עמיתיהם. במכון עורכים מבחני מיון כדי להתאים את רמת הלימוד לכל לומד.

 

תעודה


המכון לאסיה מעניק תעודת גמר למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי שפות במכון אסיה לעסקים, תרבות ושפות

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס חשב שכר האם מתאים לי
אוריאו
1 תגובות
קורס מנהלי מערכות לטיפול בגיל השלישי
מוריה
1 תגובות
לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
1 תגובות
קבלת תעודה מקצוע בתום קורס
liat
2 תגובות
לימודי הבטחת איכות ברחבי הארץ
עידן
1 תגובות
קורס מאמן קיקבוקס במרכז
קאסם קאסם
1 תגובות
קורס מפעיל מתקנים תעשייתים
פרידה מלק שר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp