קורס יפנית במכון לאסיה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכון לאסיה - קורס יפנית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה היפנית במכון לאסיה


התפתחויות בזירה הגלובלית הפכו לאחרונה את מדינות אסיה למוקד כלכלי, עסקי ותרבותי חשוב. ידע בשפות אלה, ובהן גם השפה היפנית, יכול לסייע רמות לאנשי עסקים, ליזמים וכן לשוקלים מעבר במדינה או לימודים בה. יפן מהווה אחת המעצמות הכלכליות הגדולות בעולם, ומצטיינת בתחומי הטכנולוגיה, המחשוב והרכב וכן בענפי מסחר נוספים.


המעוניינים להכיר את השפה יכולים ללמוד בקורס יפנית המתקיים במכון לאסיה. במכון מציעים אפשרויות רבות ומגוונות ללימוד השפה כדי להתאים לצורכים של לומדים מאוכלוסיות שונות. במהלך התכנית לומדים את השפה הכתובה והמדוברת, רוכשים אוצר מילים עשיר ומתרגלים את השימוש בו בפועל.


את הקורס ניתן ללמוד בתל אביב, ברמת גן ובבנימינה.

 

תכנית הלימודים

 

במהלך הקורס נלמדת השפה היפנית בכתב ובעל פה, תוך שימת דגש כל מושגים מחיי היום יום. הקורס מתקיים במספר רמות וקבוצות:

 

קורס למתחילים: נלמדים מונחים בעל פה וכן מספר סוגי כתב בשפה – הירגאנה וקטקאנה. הסטודנטים לומדים לערוך שיחות היכרות, רוכשים ידע בברכות ואיחולים ומכירים אוצר מילים בענפים כגון התמצאות בדרכים, ימים וחודשים ועוד. כמו כן, הם לומדים על הדקדוק היפני ועל הטיית פעלים בשפה. את אוצר המילים הם לומדים ליישם בשלל משפטים שימושיים, בעזרתם נתן לתקשר בשלל מצבים. כמו כן, מתמקדים בתרבות ומנהגים מקומיים ביפן.


קורס למתקדמים: בקורס למתקדמים מתרגלים שפה מדוברת וכתובה, לרבות קאנג'י. הם מעמיקים את אוצר המילים, לומדים לנהל שיחות יום יומיים בנושאים רבים ומתרגלים את יכולות השיחה בעל פה.


קורס עסקי: הקורס מתאים לאנשי עסקים שלהם ידע בסיסי בשפה כתובה ומדוברת, המעוניינים להכיר אוצר מילים עסקי לצורך שימוש בפגישות ואינטראקציות עם עמיתים בחו"ל.


קורס לארגונים וחברות עסקיות: בקורס לומדים מונחים עסקיים ויכולות שיחה מגוונות, כדי לייעל את התקשורת הבין אישית עם עמיתים יפנים. התכנית מיועדת לארגונים השולחים את עובדיהם ללמוד באופן מרוכז בלבד.


קורס פרטי: במסלול זה לומדים אחד על אחד עם מורה מנוסה, בהתאם למטרות ולצורכים האישיים של הלומד או הלומדת. בשיעורים הפרטניים מתאפשר יחס אישי רב מן המורה ותרגול בפועל של החומר הנלמד.


קורסים לילדים ולנוער: הקורסים לילדים ולצעירים מאפשרים היכרות עם שלל מישורים בחיים ביפן, לרבות שפה מדוברת פורמלית וכן שפת האנימה והמאנגה המוכרת מן התרבות הפופולרית. נלמדים גם מושגים בחגים ומועדים ופעילויות ביפן.

 

מתכונת הלימוד


אורכם של הקורסים הוא כ – 13 מפגשם שבועיים. הלמידה מתקיימת במגוון של מסלולים וקבוצות. ניתן ללמוד במשרדי המכון בקבוצות קטנות, באופן פרטני או קבוצתי במשרדי ארגונים וחברות עסקיות, אחד על אחד בבית הלקוח או במכון וכן בבית המורה. באופן זה ניתן להתאים את מתכונת ומקום הלמידה לצורכים האישיים.


חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון בתכנית זו.


סגל הוראה


מנהלת בית הספר היא בעלת תואר שני ביפנית, היא אחראית על פיתוח תכני לימוד ועל החטיבה הפדגוגית.


את הקורסים מעבירים מורים ומורות מנוסים, ילידי יפן ודוברי יפנית כשפת אימם. הם בעלי תעודות הוראה וניסיון בלימוד השפה בארץ במגוון רמות וקבוצות. הידע שלהם בשפה יכול לסייע לסטודנטים להכיר את ההגיה היפנית הנכונה, כפי שדוברים אותה ביפן.

 

על מוסד הלימוד


המכון לאסיה מפעיל בית ספר לשפות, שבו ניתן ללמוד בשלל רמות ומסלולים. בין הקורסים הנוספים שניתן לקחת בהם חלק בבית הספר נכללים קורס סינית, קורס קוריאנית וקורס תאית.


במכון עוסקים גם בתחום היזמות העסקית וההשקעות במדינות אסיה. צוות המכון פועל לאיתור של משקיעים והשקעות לחברות ישראליות, מקדם פיתוח עסקי וכן מציע שירותי תרגום בשפות השונות.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


במכון אסיה מתקיימים קורסים ברמות שונות, המיועדות לשלל דרגות שליטה בשפה. קורס מתחילים מתאים לחובבי השפה המעוניינים לרכוש מיומנויות בסיסיות בה למטרות שונות כגון עסקים, טיולים או לקראת רילוקיישן או לימודים. למי ששולטים בשפה, מוצעים קורסים מתקדמים.

 

תעודה


בסיום הקורס, העומדים בכל הדרישות מקבלים תעודת סים המוענקת על ידי בית הספר לשפות במכון לאסיה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי שפות במכון אסיה לעסקים, תרבות ושפות

פורום לימודי תעודה | קורסים

היכן לומדים טכנאי מוצרי חשמל?
בשארה
ללא תגובה
אפשרויות לימוד לקהל הגיל השלישי
אורלי אלקלעי
1 תגובות
היכן לומדים קורס גמול השתלמות?
ואליד זבידאת
1 תגובות
נושאי לימוד בקורס זוגי
רון
1 תגובות
משך ועלות קורס ניהול סיכונים
איה
1 תגובות
איפה לומדים קורס הכנת שוקולד?
שיר שטיין
1 תגובות
קורס גישור בסיסי
מירב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp