קורס ספרות ועיצוב שיער לגברים ולילדים ברוית אסף

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף

קורס ספרות גברים וילדים ברוית אסף


ספרות היא אמנות לכל דבר, במהלכה מעצבים את צורת השיער בהתאם למבנה הפנים, ולסגנון האישי של כל אדם. בשנים האחרונות ניכר כי תחום הספרות לגברים וילדים התפתח לכדי עולם בפני עצמו, כאשר הטרנדים האופנתיים משתנים ועמם גם העדפות ובקשות הלקוחות.

 

גברים וילדים ניחנים במאפייני פנים שונים מאלו של נשים, וכדי להתאים להם סגנונות מתאימים יש להתמחות בתחום. נוסף על כך, כחלק מתהליך התספורת, לרוב מעצבים ומסגננים גם את שיער הפנים שלהם, מה שמצריך הבנה ייחודית וכן היכרות עם טכניקות שימוש בתער ובמכונת גילוח.


כדי להתמחות בתחום זה ולקבל את הידע המקצועי, הטכניקות והכלים לעבודה נכונה ולמילוי הדרישות המתעדכנות של הלקוחות, ניתן להשתתף בקורסים ובהכשרות המוצעים במגוון מוסדות לימוד, כולל קורסים ייעודיים לאופנת שיער לגברים וילדים.


בין האפשרויות שעומדות בפני מי שמעוניינים ללמוד את התחום באופן מקצועי, מוצע קורס ספרות בבית הספר ללימודי איפור ומקצועות היופי רוית אסף, המיועד לעיצוב שיער לגברים וילדים.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, הסטודנטים מקיפים מבחר נושאים מרכזיים בתחום, כולל טכניקות לתספורות גברים וילדים, התאמת התספורת למבנה הפנים, שימוש נכון בכלי העבודה ובחומרי השיער, וכן נהלי היגיינה וניקיון.


חלק חשוב מהעבודה קשור בפיתוח השיח עם הלקוח, ומשום כך בתכנית הלימודים מוקדש זמן לעיסוק בהיבטים פסיכולוגיים של העבודה עם לקוחות וכן לחיזוק מיומנויות תקשורת.


מעבר לכך, קיימות סוגיות אתיות בתחומים המקצועיים והביניאישיים שצריכים לעלות למודעות הסטודנטים, בהם הם דנים לקראת סיום הלימודים.

 


מתכונת הלימודים


מפגשי הקורס מתקיימים במתכונת בוקר או ערב וימי שישי, לבחירת התלמידים. תכנית הלימודים נפרשת על פני 12 מפגשים, כאשר כל אחד מהם מונה 3 שעות לימוד אקדמיות.


הקורס כולל תכנים עיוניים, אך מושם בו דגש על הפן הפרקטי, בהתנסויות מעשיות, הדגמות ותרגולים, שמתקיימים בליווי ובהדרכת המורה. חלק מההתנסויות מתבצעות על מודליסטים.


לקראת סיום הלימודים, הסטודנטים נדרשים לעמוד במבחן גמר מסכם, במהלכו הם מתבקשים לבצע 2 סגנונות תספורת על מודליסטים. לקראת המבחן תינתן הכנה, ולאחריו הסטודנטים מקבלים משוב והערות לשיפור.

 


נושאי הלימוד


במהלך הלימודים, הסטודנטים סוקרים מגוון סגנונות, טכניקות וכלי עבודה הנחוצים למי שעוסקים בתחום:

 

 

  • עיצוב פאות
  • שימוש בתער
  • נהלי הגיינה וניקיון
  • שלבים לעבודה נכונה
  • אתיקה מקצועית ובינאישית
  • אופי העבודה עם מספריים ומכונה
  • טרנדים בעיצוב שיער לגברים וילדים
  • סגנונות תספורת והתאמה למבנה הפנים
  • ועוד


על מוסד הלימודים


בית הספר ללימודי איפור ומקצועות היופי רוית אסף, פועל מזה 20 שנה בהכשרת העוסקים בתחומי האיפור, הטיפוח והאופנה. קיימים מספר סניפים של בית הספר, בתל אביב, ירושלים, באר שבע ואשדוד, הממוקמים באזורים מרכזיים בערים אלו, ונגישים לתחבורה ציבורית ולרכב פרטי.


הקורסים ברוית אסף מועברים על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתעשייה: בתצוגות אופנה, סטים טלוויזיוניים וקולנועיים, הפקות מגזינים, ועוד. המרצים מלמדים בקורסי האיפור, קורסי הסטיילינג, קורסי בניית הציפורניים, וכן קורסי עיצוב השיער המוצעים בבית הספר.


בית הספר מוכר לצורך שימוש בכספי הפיקדון של משוחררי שירות סדיר ושירות לאומי, יש לברר את הקריטריונים מול הקרן והאגף להכוונת חיילים משוחררים.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למי שרוצים להתמחות בעיצוב שיער לגברים ולילדים, ומתאים הן לבעלי ניסיון והן למי שאינם להם רקע קודם בתחום; בקורס לומדים מגוון טכניקות , בסיסיות ומתקדמות כאחד.


תעודה


מי שמסיימים את הקורס, עומדים בהצלחה בדרישותיו וכן עוברים את מבחן הגמר, זכאים לדיפלומת סיום קורס ספרות גברים וילדים, מטעם בית הספר למקצועות היופי רוית אסף.


אפשרויות תעסוקה


ספרים מוכשרים וקשובים לצרכי לקוחותיהם הם מצרך מבוקש תמיד; בוגרי הקורס מסיימים אותו עם ניסיון מעשי ועם הבנה מקיפה של אופי העבודה במספרה, שיכול לסייע להם בעת חיפושי עבודה בתחום.


כמו כן, עומדת בפני הבוגרים האפשרות לפתוח עסק משלהם ולעסוק בתחום באופן עצמאי.

 

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp