רוית אסף אשדוד

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף

רוית אסף אשדוד

 

על מוסד הלימוד


רוית אסף אשדוד הוא בית ספר למקצועות היופי, שבו ניתן לקחת חלק בקורסים בתחומים כגון איפור, אופנה, עיצוב שיער וטיפוח הציפורניים. במסלולי הלימוד בבית הספר מתמקדים בפיתוח סל הכלים הפרקטי החיוני לפיתוח קריירה. המשתתפים מכירים טכניקות עבודה מקצועיות ומתוודעים לטרנדים וסגנונות עכשוויים ומבוקשים.


בקורסים השונים מושם דגש על התנסות מעשית ותרגול פרקטי של העקרונות הנלמדים כדי לסייע למשתתפים לפתח ניסיון בתחום הנלמד. לצד הרצאות עיוניות והדגמות המשתתפים לוקחים חלק בימי צילום והפקה שבהם הם מפתחים תיק עבודות מקצועי. הם גם נפגשים עם אנשי מקצוע מנוסים שחושפים בפניהם כלים מן התעשייה. כך הם יכולים להכיר מקרוב תהליכים מקצועיים ואת המתרחש בתעשיית היופי והאופנה.


בעזרת הידע הנרכש בקורסים יכולים תושבי אשדוד וסביבתה להשתלב במגוון מסגרות כגון חברות קוסמטיקה ואיפור, מכוני יופי וחברות אופנה. כמו כן, ניתן להשתלב כעצמאיים בהפקות, בתחום האירועים ובתעשיית האופנה, שבהן יש דרישה מתמדת לאנשי מקצוע יצירתיים ואיכותיים.


סניף אשדוד של מוסד הלימוד, אשר נוסד בשנת 2008, ממוקם בסמוך לקניון סי מול ברחוב הגדוד העברי 6. הכניסה אל הסניף היא מרחוב ירושלים (שער ירושלים). מוסד הלימוד נמצא במיקום מרכזי בעיר אשדוד, בקרבת התחנה המרכזית וההגעה אליו נוחה מרחבי העיר. קיים במקום חניון לרשות המגיעים ברכב הפרטי, מה שמאפשר לתושבי העיר ללמוד סמוך למקום מגוריהם. במרבית המקרים ישנה אפשרות לבחור בין קורס בוקר לערב וכך להתאים את הלימוד לצורכים האישיים.

 

קורסים


בין הקורסים אשר נערכים ברוית אסף אשדוד נכללים שלל מסלולים במקצועות היופי כגון תחומי האיפור, הסטיילינג, עיצוב השיער והציפורניים. בין הקורסים במוסד הלימוד נכללים:

 

איפור מקצועי – קורס איפור מקצועי מוכר על ידי משרד העבודה והוא נערך בשיתוף החברה הבין לאומית MAC. המשתתפים בתכנית רוכשים סל רחב של כישורים בתחום לרבות איפור ערב, כלות, אופנה, ביוטי ועוד. רב תחומיות זו יכולה לסייע לבוגרים בצאתם לשוק העבודה. הם מתנסים בכלים הנלמדים הלכה למעשה במסגרת ימי צילום והפקה כגון תצוגות אופנה, פרסומות, אירועים וירידים. כמו כן מתקיימים שלל שיעורים מעשיים ותרגילים בכיתה, המשתתפים מקבלים ערכת ציוד מקצועי המשמשת אותם במהלך הקורס ואחריו.

 

איפור ביוטי – בקורס איפור ביוטי יכולים המשתתפים להעמיק את הידע בתחום האיפור ולהרחיב את היכרותם עם טכניקות וסגנונות מבוקשים. הקורס כולל התנסויות מעשיות ומגוון של תרגילים שבהם המשתתפים צוברים ניסיון בתחום הנלמד. התכנית יכולה להתאים בין היתר למעוניינים להשתלב בתחום האיפור וכן לעוסקים במקצועות משיקים כגון עיצוב שיער או אופנה שמעוניינים בפיתוח סל המיומנויות המקצועי.


איפור אמנותי – משתתפי קורס איפור אמנותי מתמקדים באיפור להפקות שונות כגון לטלוויזיה, לקולנוע ולבמה. נלמדים שלל אפקטים מיוחדים, שינוי פנים, הזקנה והצערה, דמויות, איפור מסיכות ועוד. תכנית זו מיועדת למאפרים מנוסים שברצונם להרחיב את הידע המקצועי.

 

איפור איירבראש – במהלך הקורס נלמדת טכניקת האיפור באייר בראש תוך היכרות עם הציוד המקצועי ותפעולו, חומרים שעמם עובדים המאפרים וכן שלל סגנונות איפור שניתן ליצור באמצעותם. הקורס יכול להתאים במיוחד למאפרים מנוסים שמעוניינים להכיר שיטות עבודה חדשות ולהרחיב את סל הכלים המקצועי.

 

סטיילינג – משתתפים בקורס סטיילינג לומדים כיצד להתאים פרטי לבוש ומלתחות לצורכי הלקוחות תוך יצירת תדמית ייחודית. הידע הנרכש בקורס יכול לשמש את בוגריו בעבודה בשלל מסגרות כגון סטיילינג אישי, סטיילינג להפקות אופנה או טלוויזיה, סטיילינג לעסקים ועוד.


ספרות – בקורס זה המשתתפים רוכשים מיומנויות ספרות ועיצוב שיער לנשים עם מגוון אורכי שיער. הם בוחנים כיצד לשלב טרנדים מובילים עם טכניקות בהתאם לצורכי הלקוחות. במהלך הקורס משולבים שלל תרגולים פרקטיים לרבות השתתפות בהפקות ועבודה עם מודליסטיות. תכנית זו מתאימה גם לחסרי ניסיון קודם בתחום, הוא נערך בשיתוף עם המותג Wella.


עיצוב תסרוקות – הקורס מתקיים בפיקוח משרד העבודה ובשיתוף עם המותג Wella. במהלכו נלמדות טכניקות שונות בתחום עיצוב התסרוקות שאותן ניתן ליישם בשלל אפיקים כגון בהפקות אופנה, באירועים, בעיצוב שיער לכלות ועוד. המשתתפים לוקחים חלק פעיל בהפקות שונות וכך צוברים ניסיון יישומי.


ספרות גברים וילדים – מסלול זה מתאים במיוחד למעצבי שיער וספרים המעוניינים להרחיב את סל הכלים שברשותם ולהתמקצע בספרות לגברים ולילדים. נלמדות שיטות וטכניקות ייעודיות לאוכלוסיות אלה תוך פיתוח היכולות המקצועיות דרך התנסויות מעשיות ומגוון תרגילים.

 

בניית ציפורניים – הקורס נערך בשיתוף עם המותג Layla Milano והוא בפיקוח של משרד העבודה. במהלך התכנית לומדים על שיטות עבודה, חומרים ותהליכי התנהלות יעילים מול לקוחות. תכנית זו יכולה להתאים הן למתחילים בתחום והן לבעלי ניסיון בענפים כגון מניקור ופדיקור שמעוניינים להמשיך להתמקצע.

 

לק ג'ל – משתתפים בקורס לק ג'ל מתוודעים לטכניקות לעיצוב וקישוט ציפורניים. הם מתנסים בפועל השיטות העבודה תוך היכרות עם שלבי מריחת הלק ועם המכשור והציוד המקצועי. המסלול יכול להתאים גם לחסרי ניסיון קודם בתחום הציפורניים.

 

מניקור פדיקור – תכנית עם התמחות בפדיקור באישור משרד העבודה. המשתתפים לומדים מגוון שיטות לטיפוח הידיים והרגליים לרבות שיטות טיפוליות, סוגיות קוסמטיות וטיפולי ספא. הם שמים גם דגש על התקשורת עם לקוחות תוך פיתוח יכולות ניהול וארגון של מכון מניקור ופדיקור.

 

קהל היעד


ברוית אסף אשדוד מתקיימים שלל קורסים אשר יכולים להתאים למגוון רחב של קהלי יעד. קיימים קורסים אשר מיועדים גם לחסרי ניסיון מקצועי קודם בתחום הנלמד ובהם יכולים לקחת חלק המעוניינים לפתח את הכלים לפיתוח קריירה במקצועות היופי. כמו כן, נערכים קורסים שמיועדים לאנשי מקצוע מנוסים יותר בתחומם שברצונם להרחיב ולשכלל את סל הכלים שברשותם.

 

סגל הוראה


את בית הספר הקימה רוית אסף, בעלת ניסיון בשלל הפקות יופי ואופנה בארץ ובחו"ל, אשר זכתה בתואר מלכת היופי של ישראל ובתואר העולמי "מיס פוטוג'ניק". כמו כן, עבדה כמאפרת מקצועית במגוון מסגרות והעבירה סדנאות איפור.


סגל המורים בבית הספר מורכב מאנשי מקצוע מנוסים במקצועות היופי. ביניהם מאפרים, מעצבי שיער וסטייליסטים. הם בעלי ניסיון במגוון פלטפורמות כגון בהפקות, בתחום האופנה, בתעשיית התקשורת, באירועים גדולים ובמסגרות נוספות. הם מעבירים מניסיונם בתעשייה ומן הידע שברשותם אל התלמידים ומדריכים אותם לאורך הקורס כדי לסייע להם לפתח את הכישורים המקצועיים הנדרשים.


תעודות


בוגרי הקורסים השונים מקבלים תעודת גמר מטעם בית הספר רוית אסף. בחלק מן ההכשרות מוענקות לבוגרים גם תעודה מטעם משרד העבודה. תעודות אלה יכולות לפתוח לבוגרים שלל הזדמנויות בתחום היופי והטיפוח. בדרך כלל כדי לקבל את התעודה על המשתתפים לעמוד בכל החובות הלימודיים, להשלים את כל המטלות ולעמוד בדרישות הנוכחות.
 

Whatsapp Whatsapp