קורס פיתוח בלוקצ`יין בהאקריו

HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים
HackerU - לימודי מחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס פיתוח בפלטפורמת בלוקצ'יין - האקריו HackerU

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של האקריו, לחצו כאן

 

החדשני ביותר, המבוקש ביותר


לא מעט דובר על הטכנולוגיה החדשה בלוקצ'יין (blockchain). הטכנולוגיה הזו מיועדת לפרוץ מחסומים רבים בעיקר בעולם הפיננסי, אך גם בעולם הטכנולוגיה העסקים וההייטק. עד כה לא ברור מי פיתח את הטכנולוגיה המהפכנית שכן הוא מתחבא תחת עילום שם, יותר נכון תחת שם העט סטושי נקמוטו. אך מה שכן ברור הוא כמה כוח טמון בטכנולוגיה הזו, ושיש ביכולתה לשנות את הנוף של תחומים רבים הנוגעים לחיינו. הטכנולוגיה קיימת כבר למעלה מעשר שנים, אולם רק בשנתיים האחרונות אימצו אותה באופן אינטנסיבי גופים עסקיים ופיננסיים שונים שגילו את סגולותיה הנהדרות ואת יכולתן לשנות את כללי המשחק הקיימים.


הרעיון המרכזי מאחורי טכנולוגיית בלוקצ'יין שואף לקיומה של מערכת המאפשרת פעילויות עסקיות באינטרנט, מבלי להזדקק לפיקוח ותחזוקה של ישות ניהולית. הדוגמה הכי טובה לכך היא האפשרות לקיים העברת כספים בין חברים או קולגות ללא צורך בהתערבותם של הבנקים בתהליך. עד היום הבנקים היו אלו שערבו לערך הכספים, כעת, בפלטפורמת P2P (עמית לעמית), לא קיים גוף חיצוני כלשהו הפוקח עין על הפעילות העסקית הזו כאשר הטכנולוגיה החדשנית בעצם נכנסת לנעליהם של הבנקים הגדולים. כל רישומי התהליכים נשמרים ומוצפנים ברמה גבוהה ביותר והם מאוחסנים בבלוק המתווסף לשרשרת בלוקים קיימת. השימוש המוכר ביותר בציבור של טכנולוגיית הבלוקצ'יין הוא הביטקוין, המטבע הדיגיטלי המבוזר.


מפתחי בלוקצ'יין נשענים בעיקר על ידע מתחום מדעי המחשב, כשהם מרגישים בנוח עם שפות תכנות שונות ביניהן שפת Python ו-C ++ . רקע בתכנות הוא גם הכרחי עבור החושקים במשרת מפתח בלוקצ'יין, כמו גם ידע ושליטה באבטחת מידע וקריפטוגרפיה. קורס בלוקצ'יין הוא אידיאלי עבור אנשים בעלי חשיבה לוגית ואנליטית, עם זיקה למחשבים, לתכנות ולפיתוח. המסלול מהווה קרש קפיצה בקריירה והוא מיועד בעיקר לבעלי רקע קודם בתכנות בשפה עילית כגון: Java ,PHP ,Perl ,Python ,Ruby JavaScript עם הבנה בסיסית באלגוריתמים ובתכנות מונחה עצמים.

 

תכנית לימודים


קורס פיתוח בפלטפורמת בלוקצ'יין מתחיל בשלב מיון בן 20 שעות, בו נלמדים הארכיטקטורה של רשת בלוקצ'יין ומהותם של אפליקציותDecenttraziled (Dapps), התעסקות באלגוריתמים להסדר מבוזר, לימוד אלגוריתמים לכרייה של בלוקים ועסקאות שהם הבסיס לטכנולוגיה של מטבעות קריפטו.


תלמידים שעומדים בהצלחה בשלב המיון ממשיכים לקורס המורחב והמקיף יותר בן ה - 170 שעות. אלו שלא עוברים, מקבלים בחזרה את כספם. בקורס המורחב הסטודנטים לומדים תכנות בלוקצ'יין, כולל פיתוח מעשי של יישומים, הנפקת טוקנס, פיתוח חוזים חכמים, תכנות פול סטאק מעל Ethereum ותכנות מעל ביטקוין. צורת הלימוד היא ייחודית והיא מבוססת על הרצאות פרונטאליות, סימולציות בסביבת הלמידה ותרגול מעשי בליווי ספרות מקצועית לצבירת ניסיון פרקטי.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס המורחב במרכז ההכשרה של האקריו מתקיים במסלול ערב הנפרש על פני ארבעה חודשים, במתכונת של שני מפגשים בשבוע.

 

נושאי לימוד

 

  • פלטפורמות בלוקצ'יין
  • פיתוח בעולם הבלוקצ'יין
  • היכרות עם עולם הבלוקצ'יין
  • יישומים קריפטוגרפיים בשפת פייתון   
  • ביטקוין
  • מוצקות
  • Ethereum   
  • ועוד


תנאי קבלה


פגישת ייעוץ וראיון אישי אשר בוחן את ההתאמה והרקע של המועמד בעבודה עם מחשבים. שליטה בשפת תכנות מסוימת עם הבנה בסיסית בתכנות מונחה ובאלגוריתמים. קורס מיון הבוחן את ההתאמה הראשונית ללימודי ההמשך.


על מוסד הלימודים


HackerU הוא המרכז להכשרה ולהשמת עובדים עבור מקצועות ההיי טק. מרכז זה פועל כבר למעלה מ - 20 שנה והוא מכיל בתוכו את מסלולי הלימוד המקיפים והמקצועיים ביותר בשוק. ב -HackerU מכשירים ומכינים את הסטודנטים בתוכנית לעבודה בתעשייה בחברות המובילות ביותר בשוק העבודה, זאת על ידי מומחים בתחומים שונים מעולם ההיי טק שמלווים באופן אישי את הסטודנטים הלומדים בתוכנית.


תעודה


עם סיום תוכנית הלימודים ועמידה בכל דרישות המסלול מוענקת תעודת גמר לסטודנטים אשר סיימו בהצלחה – תעודת מפתח בפלטפורמת בלוקצ'יין מטעם HackerU.


אפשרויות תעסוקה


אחת מהמיומנויות המבוקשות ביותר היום בעולם הטכנולוגי, היא פיתוח בטכנולוגיית בלוקצ'יין. זאת על פי דוח הרבעון הראשון ב - 2018 שמרכז משרות בתחומים שונים. בארצות הברית, על כל 14 משרות שקמות למפתח בלוקצ'יין רק אחת מאויישת. מכאן משתמע, שהדרישה למפתחי בלוקצ'יין היא יוצאת מגדר הרגיל וכתוצאה מכך, יכולה להיות גם מתגמלת יותר מהרגיל עבור האנשים הלומדים את התחום.

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU

מתוך פורום HackerU - לימודי מחשבים

קורס אופיס בהאקר יו
אסף
ללא תגובה
מה עלות קורס אבטחת מידע?
אליאנה חלבי
ללא תגובה
קורס UI\UX להרחבת אופקים
מרינה שלו
1 תגובות
קורס QA בהאקר יו
ליאן
1 תגובות
לימודי פיתוח למובייל באנגלית
כפיר
ללא תגובה
קורס עיצוב גרפי בהאקר יו
דוד
ללא תגובה
האם צריך רקע בתכנות כדי ללמוד אבטחת מידע וסייבר?
רפאל טוביאנה
ללא תגובה
קורס C# למתחילים ושילוב עבודה
רעות
ללא תגובה
קורס QA - עלות ותאריכים
לביא הנדל
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס qa?
לילך בנימני
ללא תגובה
קורס קידום אתרים - פגישת ייעוץ
ג'ימי
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע - מאיזה גיל ניתן להירשם לקורס?
כפיר
ללא תגובה
לימוד עיצוב גרפי וארט בהתמחות עיצוב חוויית משתמש UI UX
ריטה גרובר
1 תגובות
קורס ממוקד - שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות
כפיר
ללא תגובה
קורס אבטחת מידע וסייבר - האם פגישת הייעוץ בתשלום?
דבורה
2 תגובות
לכניסה לפורום