קורס לק ג`ל בבית הספר רוית אסף

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף

קורס לק ג'ל - בית הספר רוית אסף

 

טכניקת לק ג'ל הפכה לאחת הפופולריות בתחום עיצוב הציפורניים. הביקוש הרב לשיטה זו נובע מהעמידות הגבוהה יותר של לק זה בהשוואה לחומרים אחרים ולאפשרויות הרבות שניתן להשתמש בו לעיצוב הציפורניים. כמו כן, שיטה זו נחשבת נוחה לעבודה ופשוטה יחסית לשימוש.


בבית הספר רוית אסף מתקיים קורס לק ג'ל שבו יכולים המשתתפים להכיר את הטכניקה וללמוד את השלבים להכנת הציפורניים למריחת הלק תוך לימוד טכניקות עבודה בסיסיות. התכנית מתאימה גם למי שאין ברשותם ידע או הכשרה מוקדמת בתחום הציפורניים. הקורס נערך בשיתוף עם המותג האיטלקי Layla Milano ללק ג'ל והחומרים שבהם משתמשים הסטודנטים במהלך הקורס משתייכים למותג זה. הידע הנרכש בקורס יכול לשמש את בוגריו לפיתוח קריירה בתחום עיצוב הציפורניים כגון השתלבות במכון טיפוח וקוסמטיקה. כמו כן, באפשרותם לפתוח קריירה כעצמאיים ולהציע שירותי עיצוב ציפורניים ללקוחות במסגרת מכון עצמאי או מהבית.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס זה רוכשים המשתתפים מיומנויות והתמחות מקצועית באחד הענפים המבוקשים בתחום טיפוח הציפורניים. הם לומדים על תהליכי העבודה עם לק ג'ל וסוקרים סגנונות וטכניקות מובילות לעיצוב הציפורנים. כמו כן, הם רוכשים סל נרחב של שירותים החשובים לעוסקים בתחום הפדיקור והמניקור או בניית הציפורניים, כדי לאפשר הרחבה של היצע השירותים שהם יכולים להעניק.


בתחילת התכנית מתוודעים למבנה הציפורניים, לציוד המקצועי ולכללים לעבודה בטוחה ואיכותית. בהמשך, נלמדים שיטות מריחת הלק וטכניקות ייעודיות לציפורניים בידיים וברגליים. לאחר מכן מתמקדים בשיטות לקישוט ציפורניים, לרבות פרנץ', חותמות ומשיחת מכחול, בהתאם לטרנדים מבוקשים בשוק היום.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא 12 שעות לימוד, הוא מחולק ל – 3 מפגשים שאורכו של כל אחד מהם 4 שעות לימוד. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס במסלול בוקר לבין מסלול בוקר או יום שישי.


המפגשים משלבים בין הרצאות עיוניות והדגמות לבין תרגול מעשי של המיומנויות הנלמדות. המשתתפים מקבלים ערכת ציוד ועבודה של חברת Layla Milano שבה הם משתמשים במהלך הקורס וכן יכולים להיעזר בה לתרגול בין המפגשים.

 

נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס זה לומדים על נושאים שונים, כגון:

 

  • הכנת הציפורניים
  • קישוטי ציפורניים
  • פרנץ' ופרנץ' הפוך
  • ציוד וכללי בטיחות
  • תהליך מריחת הלק
  • כלי שיוף ומניקור יבש
  • משיחות מכחול וחותמות
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ברשת בתי הספר רוית אסף למקצועות היופי מתקיימים קורסים נוספים בתחום טיפוח הציפורניים, בהם קורס מניקור ופדיקור, וקורס בניית ציפורניים. שני הקורסים הללו מוכרים על ידי משרד העבודה לקבלת דיפלומה מטעמו. בקורסים הללו ניתן להתמקצע בטכניקות טיפוח וטיפול בציפורניים וגם להכיר סגנונות וטרנדים עדכניים ומבוקשים בשוק.


בבית הספר נערכות הכשרות נוספות בענפים כגון איפור, עיצוב שיער ואופנה. בין הקורסים הללו ניתן למנות קורס ספרות מקצועי, קורס איפור מקצועי, קורס איפור ביוטי, קורס סטיילינג, קורס איפור אמנותי, קורס עיצוב תסרוקות ועוד. בכל אותם קורסים יכולים הסטודנטים להכיר מקרוב טכניקות מקצועיות ולבנות את סל הכלים החיוני לתחילת הקריירה. בהכשרות משולבים ימי צילום, מפגשים עם אנשי מקצוע וכן התנסות מעשית במסגרת הפקות ואירועים שונים בתעשייה. בחלק מן הקורסים יכולים המשתתפים לבנות תיק עבודות מקצועי שיכול לסייע להם בצאתם לשוק העבודה.

 

תנאי קבלה


קורס זה מתאים למעוניינים לפתח קריירה בתחום טיפוח הציפורניים והלק ג'ל, גם למי שאין ברשותם ניסיון מקצועי קודם בתחום זה. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם בעלי מקצוע בתחום הציפורניים המעוניינים להרחיב את סל הכלים שברשותם. מומלץ לפנות למוסד הלימוד לקבלת המידע המלא על תנאי הקבלה.

 

תעודה


בסיום הקורס, משתתפים אשר עומדים בכל חובות הלימוד מקבלים דיפלומת התמחות בין לאומית מטעם רוית אסף. המעוניינים להמשיך לפתח את הכלים המקצועיים שברשותם יכולים לפנות לקורסים נוספים בתחום הציפורניים המתקיימים במוסד הלימוד.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp