קורס בודק חדירות CHPTE בקרנליוס

שירות אישי - צור קשר

מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס

קורס CHPTE בודק חדירות PT - מכללת קרנליוס


להיות מוכנים לכל התרחישים


עובדים בתחום אבטחת המידע שמעוניינים לפתח את הקריירה ולהכיר כלים מתקדמים בתחום בדיקות החדירה יכולים ללמוד בקורס CHPTE (certified Hands - on penetration tester expert) בודק חדירות PT שנערך במכללת קרנליוס. זהו קורס ברמת ביניים שמאפשר למשתתפים לשפר ולפתח את הידע המקצועי שברשותם בתחום ה - Penetration Testing וכן לשדרג את ההתמחות בפיתוח בשפת Python המבוקשת. תכנית זו מאפשרת לרכוש כלים לקידום הקריירה בתחום ההייטק ולהרחבת סל הכלים המקצועי שכן הוא מתמקד במיומנויות הפרקטיות הנדרשות מן העובדים במסגרת תפקידם.


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס משלבים העמקה של ידע בתחום ה - PT יחד עם פיתוח של כישורי תכנות מתקדמים. הם לומדים בין היתר על פיתוח בשפת פייתון ועל פיתוח מונחה עצמים ברמה בסיסית תוך עבודה על פרויקטים שונים בשפה זו ושימוש ב - Threads.
כמו כן, הם מכירים שלל כלים לתקיפת סייבר ובוחנים טכניקות לתקיפת פלטפורמות שונות כגון MITM, SQL injection, Phishing וטכניקות נוספות. בהמשך הם לומדים על כלים המאפשרים הערכה של פגיעות ונקודות תורפה עבור אתרי אינטרנט. בחלק השני של תכנית זו נלמדים כלים לאיסוף מודיעים בתחום הסייבר תוך היכרות עם תהליכי ביצוע בדיקות החדירה ברמת יישום וכן ברמת התשתית וניצול והעברה של מטעני התקפות.

 


מתכונת הלימוד


היקף הקורס הוא כ - 15 מפגשים, הוא נפרש על פני כ - 150 שעות לימוד. כל הנושאים הנלמדים במהלך התכנית מתורגלים באופן פרקטי Hands On כדי לסייע לתלמידים להכיר מקרוב את הכלים הנלמדים בתחום הסייבר ואת יישומיהם בתעשייה. המשתתפים לוקחים חלק בעבודה פרקטית במעבדות שפותחו לצורך התרגול. כמו כן, הם משתתפים בהתנסות בסימולטור סייבר, אשר מדמה תקיפות סייבר ומאפשר ליישם את תהליכי ההתגוננות שמותאמים לתקיפות השונות. הסימולטור נבנה על ידי המכללה לפי מעבדת האימונים שלה ותרחישיו מדמים דיסציפלינות מגוונות מתחום הסייבר כגון הגנת סייבר, זיהוי פורנזי ותקיפות.


המשתתפים נדרשים להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים ולבצע מטלות שונות לשיעורי בית. הם יכולים לחזור על חומרי הלימוד במפגשים באמצעות צפייה בשיעורים מוקלטים שמספק מוסד הלימוד. כמו כן, התלמידים מקבלים ליווי אישי מצג הסגל לאורך ההכשרה וכם אחריה כדי לסייע בהתמודדות עם אתגרים מקצועיים.


על מוסד הלימוד


מכללת Kernelios שואפת להכשיר דור של עובדי הגנת סייבר שמחזיקים בידע פרקטי נרחב, מתוך הבנה כי ידע מעשי זה חיוני כדי להשתלב בתעשיית ההייטק של היום בתפקידים מבוקשים וכן עומד בהתאמה לדרישות ארגונים בפועל מעובדיהם. לשם כך, המכללה עורכת קורסים שונים בתחום אבטחת המידע והסייבר, שבנויים בהתאם למגמות עכשוויות בשוק אבטחת המידע ולחידושים בו.


נוסף על הקורס בבדיקות חדירה, המכללה עורכת קורס CHCSS, להכשרת מיישמי הגנת סייבר. קורס זה מתאים למתחילים שמעוניינים להשתלב בענף אבטחת המידע והוא שם דגש על פיתוח ידע מעשי בתחום הגנת הסייבר. בדומה לקורס CHPTE, גם הכשרה זו כוללת שלל תכנים מעשיים כגון מעבדות והתנסות בסימולטור.


תנאי קבלה וקהל יעד


תכנית הלימוד מתאימה לעובדים בדרג ביניים בתחום אבטחת המידע שברצונם להכיר שלל כלים לביצוע יעיל של בדיקות חדירה לצורך פיתוח סל הכישורים המקצועי. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי ידע וניסיון ברמה טובה בכלי תקיפה ובתקיפות סייבר, כמו כן עליהם להבין ברמה טובה בתחום פרוטוקולי הרשת TCP/IP ולהכיר את Kali Linux ואת פקודות Linux השונות. הקורס יכול להתאים גם לבוגרי קורס מיישם הגנת סייבר CHCSS שנלמד במכללת קרנליוס, שברצונם להמשיך להתקדם בתחום אבטחת המידע.

 

  • כמה יכולים להרוויח עובדי סייבר? קראו גם על שכר סייבר

 

למידע נוסף לחצו: מכללת קרנליוס
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp