קורס מיישם הגנת סייבר CHCSS במכללת קרנליוס

שירות אישי - צור קשר

מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס
מכללת קרנליוס

קורס CHCSS מיישם הגנת סייבר - מכללת קרנליוס


משתלבים בעולם הגנת הסייבר


קורס CHCSS של מכללת קרנליוס מכשיר מיישמי הגנת סייבר ומאפשר לתלמידיו להשתלב בענף מבוקש בשוק הייטק. זהו מסלול ברמת בסיס שמאפשר להיכנס לתחום אבטחת המידע. התכנית כוללת לימוד מקיף של שיטות תקיפה והגנה עדכניות שלקוחות מצורכי ארגונים בתעשייה ובמהלכה רוכשים כלים פרקטיים שנחוצים למגני סייבר בתעשייה הדינמית והמתקדמת של היום.


תכנית זו מכינה את בוגריה לקבלת הסמכות מקצועיות מטעם גורמים מוכרים כגון מערך הסייבר הלאומי, מיקרוסופט ומשרד העבודה. הסמכה זו יכולה לפתוח בפני הבוגרים מגוון של דלתות בשוק ההייטק ובמגזר הארגוני, שבהם הדרישה לאנשי סייבר בעלי ידע פרקטי הולכת וגוברת.


תכנית הלימודים


משתתפים בקורס ההכשרה למיישם הגנת סייבר לומדים על שלל נושאים אקטואליים בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר שיש להם דרישה רבה בתעשייה ושמים דגש על כלים פרקטיים להגנה בתחום הסייבר. הם בוחנים סוגי תקיפות שונות ולומדים על דרכי ההתגוננות היעילות במקרי תקיפה אלה ועל דרכי היישום שלהן בתעשייה. תלמידים בקורס זה נחשפים לתיאוריות שונות בתחום הסייבר ובוחנים תהליכי עבודה פרקטיים הלקוחים מתוך מצבי אמת בתעשייה.

 

קראו הכל על לימודי מחשבים

 

מתכונת הלימוד


היקפו של קורס מיישמי הגנת סייבר הוא בין 11 - 12 חודשים והוא כולל 510 שעות לימוד המחולקות ל - 102 מפגשים.


תכנית זו שמה דגש על הפן המעשי של תהליכי הגנת סייבר והיא מאפשרת לתלמידים ניסיון Hands On כדי לסייע להכין אותם לקראת אתגרי התעשייה. במהלך השיעורים הם לוקחים חלק בתרגילים פרקטיים שונים שמתקיימים במעבדות הסייבר של המכללה. כמו כן, הם מתרגלים את החומר הנלמד גם בהתנסות בסימולטור סייבר ייחודי שהקימה המכללה. הסימולטור מדמה שלל מצבי תקיפה בעולם הסייבר וכך יכולים התלמידים לתרגל את אסטרטגיות ההתגוננות המגוונות הנלמדות במהלך הקורס.


על מוסד הלימוד


מכללת קרנליוס ממוקמת בראשון לציון ונוסדה בשנת 2014. המכללה מתמחה בהכשרתם של מומחים בתחום הסייבר בהתאם לדרישות האקטואליות של התעשייה. מסלולי לימודי התעודה המתקיימים במכללה זו שמים דגש על מיומנויות מעשיות והם משלבים שלל תרגולים פרקטיים המדמים מצבים מן התעשייה. במוסד הלימוד שואפים לענות על מחסור בידע פרקטי בקרב עובדים בתחום הסייבר דרך הקנייה של ידע ממוקד לפי צורכי ארגוני הייטק היום. הקורסים הנלמדים בקרנליוס פותחו על ידי מומחים בתחום הסייבר ואבטחת המידע בהתאם לניסונם בתעשייה ותוך התאמה למגמות עדכניות ושינויים בשוק.


נוסף על הקורס להכשרת מיישמי הגנת סייבר, ניתן ללמוד במכללה זו בקורס למתקדמים, קורס CHPTE - בודקי חדירות PT. זהו קורס ברמת ביניים שבו מתמקדים במיומנויות מתקדמות באבטחת מידע ובבדיקות חדירה. המשתתפים משדרגים את הכלים המקצועיים שברשותם ולומדים על מבדקי חדירה עדכניים וכן מפתחים את מיומנויות הפיתוח בשפת פייתון. קורס זה מאפשר לפתח ולקדם את הקריירה בתחום הסייבר ולהתקדם לתפקידים בכירים מבוקשים.

 

תנאי קבלה


מסלול זה מיועד למעוניינים להשתלב מקצועית בתחום אבטחת המידע והסייבר. יכולים ללמוד בקורס מועמדים בעלי רמת שליטה טובה באנגלית טכנית והבנה ברמה בסיסית של עבודה בסביבת Windows של מיקרוסופט. אין צורך בניסיון מקצועי קודם בתחום אבטחת המידע או ברקע לימודי בענף הסייבר כדי להתקבל למסלול זה, שכן מדובר בקורס המתאים גם למתחילים.


תעודה

 

בוגרי הקורס אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם מקבלים ארבע תעודות. הם זכאים לתעודת הסמכה CHCSS מטעם מכללת קרנליוס, תעודה שניתנת על ידי מערך הסייבר הלאומי, תעודה שמוענקת על ידי משרד העבודה והרווחה וכן תעודת הסמכה MCSA אשר מוענקת על ידי חברת מיקרוסופט.

למידע נוסף לחצו: מכללת קרנליוס
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp