קורס יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ שלוחת חיפה

שירות אישי - צור קשר

היחידה ללימודי חוץ - חיפה

אהבת? שתף ב:

קורס ייעוץ עסקי ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה


עסק קטן - הצלחה גדולה


עסקים רבים היום נעזרים בשירותיהם של יועצים כדי לקבל הכוונה והדרכה בדרך לקידום העסק. בקרב עסקים קטנים, מנהלים לא תמיד יכולים לממן את שירותיו של צוות יועצים נרחב, מגמה זו מעלה את הדרישה לרב תחומיות בקרב יועצים. הם צריכים היו לשלוט בסל נרחב של כלים פיננסיים ושיווקיים ולהחזיק גם בידע בנדל"ן ובכלים מתחום הקואצ'ינג שיכולים לסייע לפתח את המוטיבציה של בעלי העסקים להגיע אל היעדים שהציבו לעצמם.


היחידה ללימודי חוץ בשלוחת חיפה מציעה קורס ייעוץ עסקי, להכשרה של יועצים עסקיים ומנהלי פרויקטים לשלל מסגרות במגזר העסקי. תכנית זו מציעה למשתתפיה סל רחב של כלים שמותאמים לדרישות השוק של היום מן היועצים והוא מקנה להם ידע שיכול לסייע להם לפתח קריירה בענף מבוקש. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בשלל פרויקטים ומכרזים בסקטור הממשלתי, בוגרים מצטיינים במיוחד יכולים להצטרף למערך הייעוץ של התאגדות העסקים הקטנים. הקורס נערך בפיקוח של התאגדות העסקים - איגוד היועצים העסקיים.

 


תכנית הלימודים


מסלול זה מעניק שלל כלים שנחוצים ליועצים עסקיים. הוא כולל חמישה מודולים שכל אחד מהם מתמקד במקצוע העומד בפני עצמו, שחשוב בתהליכי ייעוץ עסקי. תחילה נלמדים עקרונות ייעוץ כלכלת המשפחה, נלמדים עקרונות לסיוע לבעלי עסקים קטנים להתמודד גם עם קשיים כלכליים במרחב הביתי. בהמשך נלמדות דרכים ליישום כלים מתחום האימון העסקי בתהליכי הייעוץ.


כמו כן, המשתתפים דנים בתחום ייעוץ המשכנתאות ושמים דגש על גיוס אשראי עבור משפחות ועסקים. נוסף על כך, הם מתמקדים בתהליכי ייעוץ עבור עסקים בינוניים וקטנים ולומדים על פתרונות מתחום השיווק והפיננסים שמותאמים במיוחד לעסקים אלה. הקורס כולל גם מודול בהכשרת מרצים שיכול לסייע למשתתפים להשתלב כמרצים בתחום הייעוץ העסקי.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית הוא כ - 220 שעות לימוד, היא מחולקת ל - 30 מפגשים ול - 100 שעות שבהן לוקחים חלק בהתנסות מעשית בתחום הייעוץ. הקורס משלב סטאז' יישומי שבו מתרגלים את המיומנויות הנלמדות. כמו כן, משתתפי הקורס מקבלים ליווי וסיוע אישי מסגל המרצים כדי לעזור להם בבניית סל הכלים המקצועי להמשך דרכם.


נושאי הלימוד

 

  • ייעוץ פיננסי
  • גיוס משקיעים
  • שיווק באינטרנט
  • עמידה מול קהל
  • ניהול עסקי אסור
  • בניית דוחות בקרה   
  • ועוד

 

סגל הוראה


בין המרצים בתכנית - יושבת ראש התאגדות העסקים הקטנים שהיא גם יושבת ראש הוועדה לעסקים קטנים בלשכת המסחר בירושלים; מנכ"ל של חברת יחסי ציבור שעוסק גם בכתיבה עיתונאית; רואה חשבון ומנהל מחלקה מקצועית במשרד גדול; מומחית לתקשורת שיווקית ולמיתוג עסקי; יושב ראש איגוד המשכנתאות של התאגדות העסקים; מומחה לשירותי מודיעין עסקי ומנכ"ל של חברה לשירותי מודיעין לעסקים; ועוד.

 

על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה עורכת מגוון רחב של קורסים שדרכם יכולים עובדים לקדם את הקריירה ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה. בין הקורסים אשר נערכים בשלוחה זו ניתן למנות קורס CNC, קורס קבלני גבס וקורס טכנאי קירור ומיזוג.


תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל מועמדים שברשותם תואר ראשון לפחות בענפים כגון כלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות, עיצוב תעשייתי והנדסה. ישנו יתרון למועמדים שברשותם תואר שני. כמו כן, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מקצועי בייעוץ, הדרכה וניהול פרויקטים בעולם העסקי. מועמדים שאינם בוגרי לימודים אקדמיים יכולים להתקבל במקרים מסוימים על סמך ראיון קבלה אישי והצגה של ניסיון מקצועי משמעותי.


תעודה


משתתפים שמשלימים את כל הדרישות בקורס בהצלחה זכאים לתעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם