קורס יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ שלוחת חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ שלוחת חיפה - קורס ייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייעוץ עסקי ביחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה


עסק קטן - הצלחה גדולה


עסקים רבים היום נעזרים בשירותיהם של יועצים כדי לקבל הכוונה והדרכה בדרך לקידום העסק. בקרב עסקים קטנים, מנהלים לא תמיד יכולים לממן את שירותיו של צוות יועצים נרחב, מגמה זו מעלה את הדרישה לרב תחומיות בקרב יועצים. הם צריכים היו לשלוט בסל נרחב של כלים פיננסיים ושיווקיים ולהחזיק גם בידע בנדל"ן ובכלים מתחום הקואצ'ינג שיכולים לסייע לפתח את המוטיבציה של בעלי העסקים להגיע אל היעדים שהציבו לעצמם.


היחידה ללימודי חוץ בשלוחת חיפה מציעה קורס ייעוץ עסקי, להכשרה של יועצים עסקיים ומנהלי פרויקטים לשלל מסגרות במגזר העסקי. תכנית זו מציעה למשתתפיה סל רחב של כלים שמותאמים לדרישות השוק של היום מן היועצים והוא מקנה להם ידע שיכול לסייע להם לפתח קריירה בענף מבוקש. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בשלל פרויקטים ומכרזים בסקטור הממשלתי, בוגרים מצטיינים במיוחד יכולים להצטרף למערך הייעוץ של התאגדות העסקים הקטנים. הקורס נערך בפיקוח של התאגדות העסקים - איגוד היועצים העסקיים.

 


תכנית הלימודים


בקורס נרכשות מיומנויות פרקטיות לייעוץ עסקי. המשתתפים לומדים על נושאים מרכזיים בייעוץ פיננסי וגיוס אשראי, ייעוץ שיווקי ואימון עסקי. כמו כן נרכשים כלים משלימים מענפים כגון משפט, מיסוי וביטוח הרלוונטיים לעוסקים בייעוץ. נלמדים גם כלים הנדרשים לעבודה עם עסקים ייחודיים כגון סטארט אפים ופטנטים.


מתכונת הלימוד

 

ניתן ללמוד במתכונת פרונטלית או אונליין. בקורס אונליין המשתתפים יכולים ללמוד בקצב המותאם להם ולחזור על החומר.

 

משתתפי הקורס מקבלים ליווי וסיוע אישי מסגל המרצים כדי לעזור להם בבניית סל הכלים המקצועי להמשך דרכם.


נושאי הלימוד

 

  • ייעוץ פיננסי
  • גיוס משקיעים
  • שיווק באינטרנט
  • עמידה מול קהל
  • ניהול עסקי אסור
  • בניית דוחות בקרה   
  • ועוד

 

סגל הוראה


בין המרצים בתכנית - יושבת ראש התאגדות העסקים הקטנים שהיא גם יושבת ראש הוועדה לעסקים קטנים בלשכת המסחר בירושלים; מנכ"ל של חברת יחסי ציבור שעוסק גם בכתיבה עיתונאית; רואה חשבון ומנהל מחלקה מקצועית במשרד גדול; מומחית לתקשורת שיווקית ולמיתוג עסקי; יושב ראש איגוד המשכנתאות של התאגדות העסקים; מומחה לשירותי מודיעין עסקי ומנכ"ל של חברה לשירותי מודיעין לעסקים; ועוד.

 

על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה עורכת מגוון רחב של קורסים שדרכם יכולים עובדים לקדם את הקריירה ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה. בין הקורסים אשר נערכים בשלוחה זו ניתן למנות קורס אסטרטגיות למידה, קורס ניהול פרויקטים בבניין ועוד.

 

תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל מועמדים שברשותם תואר ראשון לפחות בענפים כגון כלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות, עיצוב תעשייתי והנדסה. ישנו יתרון למועמדים שברשותם תואר שני. כמו כן, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מקצועי בייעוץ, הדרכה וניהול פרויקטים בעולם העסקי. מועמדים שאינם בוגרי לימודים אקדמיים יכולים להתקבל במקרים מסוימים על סמך ראיון קבלה אישי והצגה של ניסיון מקצועי משמעותי.


תעודה


משתתפים שמשלימים את כל הדרישות בקורס בהצלחה זכאים לתעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp