קורס ניהול פרויקטים בבניה בלימודי חוץ חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על חיפה חוץ - ניהול פרויקטים בבניה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורס מנהלי פרויקטים בבניין ומפקחים בכירים ביחידה ללימודי חוץ חיפה


לבנות את העתיד שלנו


הבניה המואצת וההתקדמות בתהליכי הבניה הובילו לביקוש גובר למנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות. בעלי תפקיד זה אחראים על פיקוח על תהליכי הבניה וביצוע הפרויקט, עבודה לפי לוחות זמנים ולפי תקציב מוגדר לפרויקט, תוך ווידוא שצרכי ודרישות היזם מקבלים מענה.


על מנהל הפרויקטים להיות בקיא בתחומים רבים, הן תיאורטיים והן מעשיים, כדי לפתח את הראייה הרחבה הדרושה להצלחת הפרויקט. ביחידה ללימודי חוץ חיפה מתקיים קורס מנהלי פרויקטים בבניין ומפקחים בכירים, שבו ניתן לרכוש את המיומנויות הדרושות לפיתוח קריירה בתחום, וגם לקבל הסמכה לתפקיד.


תכנית הלימודים


מטרת תכנית הלימודים להקנות הכשרה מקיפה לסטודנטים בניהול ופיקוח פרויקטים בבניה ותשתיות. תכני הקורס כוללים היבטים שונים בניהול פרויקטים, כאשר מושם דגש על לימוד מעשי של תוכנת MS PROJECT, לניהול פרויקטים ממוחשב. התוכנה מותאמת לצרכי הלקוחות המשתנים, ומאפשרת לבנות דו"חות, לנתח נתונים ולהצליב בין נתונים של מספר פרויקטים.

 

בקורס נלמדים היבטים מקצועיים בתחום הבנייה וכן כלים לניהול פרויקטים, תוך הרחבת הידע בתחומים שבהם חשוב לאנשי המקצוע להתמצא כגון שמאות, מדידות כמויות, קריאת תכניות והיבטים משפטיים שונים. כמו כן ניתן ידע בתחום העסקי הרלוונטי לאנשי המקצוע.

 

 • רוצים להתקדם לתפקידים בכירים? קראו הכל על קורס ניהול


מתכונת הלימודים

 

ניתן ללמוד במסלול פרונטלי או במסלול אונליין.

 

לצד ערכת ספרי לימוד, קיים מערך לימודים באינטרנט שבו ניתן לצפות בהרצאות מצולמות, להיעזר במצגות הקורס ועוד.

 

נושאי הלימוד

 

 • קריאת תוכניות בניין
 • בטיחות באתר הבניה
 • תורת הבניה ויציבות מבנים
 • חידושים בבניה ובניה ירוקה
 • ניהול אתר בניה וארגון האתר
 • השתלמות במיסוי נדל"ן ליזמים
 • ניהול, תכנון ותמחור של פרויקטים
 • יסודות חוק התכנון והבניה ותמ"א 38
 • תוכנת MS PROJECT לניהול פרויקטים
 • ועוד
   

סגל הוראה


צוות המרצים כולל אנשי מקצוע מובילים ומנוסים מתחום הבניה, מהנדסים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים בכירים בבניה ובתשתיות.

 

על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ בחיפה מעבירה קורסים במגוון תחומים מבוקשים במשק הישראלי, כמו ייעוץ, טכנולוגיה, יזמות וניהול. מטרת הלימודים להעניק את המיומנויות והכישורים הפרקטיים הדרושים להצלחה בשוק העבודה עבור בוגרי הקורסים, כאשר חלק מההכשרות ביחידה מתקיימות בפיקוח ארגונים מובילים במגזר העסקי או ארגונים ממשלתיים וציבוריים. הכשרות אלו מעניקות הסמכות רשמיות לבוגריהן, שיכולות לתת יתרון בעת חיפוש עבודה.


הדגש על ההתנסות המעשית כבר בעת ההכשרה מתבטא בתרגולים וסדנאות בהם הסטודנטים צוברים ניסיון מקצועי. הנגישות של חומרי הלימוד באינטרנט, הרצאות ושיעורים מצולמים, מקלים על התרגול והלמידה בין המפגשים.

 

תעודה


משתתפים העומדים בבחינה מסכמת מקבלים תעודת "בוגר קורס פיקוח בנייה בכיר למניעת תקלות בנייה" המוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ. כמו כן, מי שעומדים בבחינה חיצונית מקבלים תעודה לניהול פרויקטים PMI, הבחינה כרוכה בעלות נוספת.


אפשרויות תעסוקה


הקורס מעניק הכשרה מקיפה במגוון הנושאים הדרושים למעוניינים בפיתוח קריירה כמנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות, ומוכר על ידי ארגון הקבלנים, וההסמכה היא מטעם לשכת יועצי המס והתאגדות העסקים הקטנים. ההכרה הרחבה בהכשרה זו, יכול לפתוח אפיקים רבים עבור בוגרי הקורס. היחידה מציעה גם סיוע וליווי למעוניינים לבנות עסק עצמאי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp