קורס ניהול פרויקטים בבניה בלימודי חוץ חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על חיפה חוץ - ניהול פרויקטים בבניה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

קורס מנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות ביחידה ללימודי חוץ חיפה


לבנות את העתיד שלנו


הבניה המואצת וההתקדמות בתהליכי הבניה הובילו לביקוש גובר למנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות. בעלי תפקיד זה אחראים על פיקוח על תהליכי הבניה וביצוע הפרויקט, עבודה לפי לוחות זמנים ולפי תקציב מוגדר לפרויקט, תוך ווידוא שצרכי ודרישות היזם מקבלים מענה.


על מנהל הפרויקטים להיות בקיא בתחומים רבים, הן תיאורטיים והן מעשיים, כדי לפתח את הראייה הרחבה הדרושה להצלחת הפרויקט. בקורס מנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות ביחידה ללימודי חוץ חיפה, ניתן לרכוש את המיומנויות הדרושות לפיתוח קריירה בתחום, וגם לקבל הסמכה ממשלתית ובינלאומית לתפקיד.


תכנית הלימודים


מטרת תכנית הלימודים להקנות הכשרה מקיפה לסטודנטים בניהול ופיקוח פרויקטים בבניה ותשתיות. תכני הקורס כוללים היבטים שונים בניהול פרויקטים, כאשר מושם דגש על לימוד מעשי של תוכנת MS PROJECT, לניהול פרויקטים ממוחשב. התוכנה מותאמת לצרכי הלקוחות המשתנים, ומאפשרת לבנות דו"חות, לנתח נתונים ולהצליב בין נתונים של מספר פרויקטים.


הקורס דן גם בנושאים מרכזיים במניעת ליקויי בניה, כגון תורת הבניה ויציבות של מבנים, שלביות הבניה, תשתית, בטיחות באתר הבניה ועוד. בנוסף לכך, במסגרת המסלול מועברת השתלמות מיסוי נדל"ן ליזמים המספקת כישורים בסיסיים, הנחוצים לכניסה לתחום. כך לדוגמא ההכשרה כוללת היכרות עם המסים על עסקאות נדל"ן, והערכת המס הצפוי על עסקאות מקרקעין ועל הנכס לאורך חייו.

 

 • רוצים להתקדם לתפקידים בכירים? קראו הכל על קורס ניהול


מתכונת הלימודים


הלימודים מתקיימים במתכונת ערב, ונפרשים על פני 120 שעות אקדמיות. לצד ערכת ספרי לימוד, קיים מערך לימודים באינטרנט שבו ניתן לצפות בהרצאות מצולמות, להיעזר במצגות הקורס ועוד.


הקורס מחולק ל-4 מודולים הסוקרים את היבטי העבודה השונים להם נדרש מנהל פרויקט בכיר: ניהול פרויקטים לפי PMI והרחבות, מפקח בכיר למניעת ליקויי בניה, תוכנת MS PROJECT לניהול פרויקטים, והשתלמות במיסוי נדל"ן ליזמים.


קיים מבחר של מלגות אליהן ניתן להגיש בקשה, מתאימות למגוון אוכלוסיות: בני 40+ במקצועות שוחקים, עובדים במקצוע שוחק בעלי ניסיון של מעל 20 שנה, מלגות מגופים ממשלתיים שונים ומלגות המיועדות לחברים בארגונים כמו ארגון הקבלנים, הקרן לעידוד ענף הבניה, חברי התאגדות העסקים הקטנים והקרן לעובדים במקצועות שוחקים.

 

נושאי הלימוד

 

 • קריאת תוכניות בניין
 • בטיחות באתר הבניה
 • תורת הבניה ויציבות מבנים
 • חידושים בבניה ובניה ירוקה
 • ניהול אתר בניה וארגון האתר
 • השתלמות במיסוי נדל"ן ליזמים
 • ניהול, תכנון ותמחור של פרויקטים
 • יסודות חוק התכנון והבניה ותמ"א 38
 • תוכנת MS PROJECT לניהול פרויקטים
 • ועוד
   

סגל הוראה


צוות המרצים כולל אנשי מקצוע מובילים ומנוסים מתחום הבניה, מהנדסים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים בכירים בבניה ובתשתיות.

 

על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ בחיפה מעבירה קורסים במגוון תחומים מבוקשים במשק הישראלי, כמו ייעוץ, טכנולוגיה, יזמות וניהול. מטרת הלימודים להעניק את המיומנויות והכישורים הפרקטיים הדרושים להצלחה בשוק העבודה עבור בוגרי הקורסים, כאשר חלק מההכשרות ביחידה מתקיימות בפיקוח ארגונים מובילים במגזר העסקי או ארגונים ממשלתיים וציבוריים. הכשרות אלו מעניקות הסמכות רשמיות לבוגריהן, שיכולות לתת יתרון בעת חיפוש עבודה.


הדגש על ההתנסות המעשית כבר בעת ההכשרה מתבטא בתרגולים וסדנאות בהם הסטודנטים צוברים ניסיון מקצועי. הנגישות של חומרי הלימוד באינטרנט, הרצאות ושיעורים מצולמים, מקלים על התרגול והלמידה בין המפגשים.

 

תעודה


כל אחד מארבעת המודולים של הקורס מהווה הכשרה במקצוע נפרד, לו תעודה נפרדת. על מנת לעבור את הקורס בהצלחה יש לעמוד בתנאי הנוכחות, של 80% מהשיעורים, להגיש פרויקט גמר בתוכנת MS-PROJECT ולעבור בחינה מסכמת בקורס פיקוח בניה. העומדים בדרישות אלו יקבלו תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ, לשכת יועצי המס והתאגדות העסקים הקטנים של בוגרי תכנית ההסמכה לניהול ופיקוח פרויקטים בבניה ותשתיות בשילוב השתלמות במיסוי נדל"ן ומודול ניהול ממוחשב MS-PJ.


מעבר של הבחינה המסכמת בקורס פיקוח בניה מקנה גם תעודת בוגר קורס פיקוח בניה, אותה מעניקה היחידה ללימודי חוץ ביחד עם התאגדות העסקים הקטנים. תעודה בינלאומית לניהול פרויקטים PMP תינתן מטעם ארגון PMI העולמי, לאלו שיעברו בהצלחה גם את בחינה PMI, ויעמדו בתנאי הקבלה ותקנון הארגון.


אפשרויות תעסוקה


הקורס מעניק הכשרה מקיפה במגוון הנושאים הדרושים למעוניינים בפיתוח קריירה כמנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות, ומוכר על ידי ארגון הקבלנים, וההסמכה היא מטעם לשכת יועצי המס והתאגדות העסקים הקטנים. ההכרה הרחבה בהכשרה זו, יכול לפתוח אפיקים רבים עבור בוגרי הקורס. היחידה מציעה גם סיוע וליווי למעוניינים לבנות עסק עצמאי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ - שלוחת חיפה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס למבחן טופל באנגלית
אביב כלש
ללא תגובה
לימודי תרפיה בארגז החול
עדי לוי
1 תגובות
קורס תרגום אנגלית/עברית
דניאל
1 תגובות
טיפולי מגע לילדים ונוער
אתי לוי
1 תגובות
האם לימודי תעודה מתקיימים אונליין ?
יפי
1 תגובות
קורס לימודי ניהול גני ילדים
סמאח טאהא נג׳אר
1 תגובות
לימודי תעודה לתחום שיש לי זיקה אליו
דר מימון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp