קורס שיווק דיגיטלי ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

שירות אישי - צור קשר

מכללת כנרת - לימודי חוץ

אהבת? שתף ב:

קורס שיווק דיגיטלי של המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ

 

היכנסו לעולם החדש של השיווק


שיווק דיגיטלי הינו תחום רחב אשר מקיף את כל ערוצי השיווק המצויים באינטרנט. עסקים משתמשים בערוצים אלו בכדי למנף את המותג שלהם, זאת בעזרת מגוון מנועי חיפוש, המדיה החברתית, הדואר אלקטרוני ועוד שפע של אתרי אינטרנט, במטרה ליצור מגע עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.


שיווק דיגיטלי הוא חיוני עבור עסקים מודרניים, משום שלאינטרנט יש תפקיד משמעותי בצורת הקנייה של הצרכן המודרני. האינטרנט גם משפיע על האופן בו צרכנים רוכשים את המוצרים והשירותים שלהם. לפיכך, זה הכרחי ביותר עבור עסקים לא רק להיות נוכחים באינטרנט, אלא גם לשפר את הנראות ככל האפשר. משווק דיגיטלי מוצלח יהיה בעל מגוון רחב של מיומנויות שיש להן השפעה חיובית חזקה על לקוחות המעוניינים לדעת יותר על מוצר או שירות מסוים. המטרה הסופית היא הגדלת המכירות עבור העסק, ושיווק דיגיטלי היא הדרך היעילה ביותר להשגת מטרה זו.


העולם הולך ונהיה יותר ויותר דיגיטלי, כאשר מירב החברות מכוונות לנוכחות דיגיטלית בכל המחלקות. דבר זה יוצר הזדמנויות תעסוקה רבות עבור ענף השיווק הדיגיטלי. על פי דיווחים בתעשייה, הכלכלה הדיגיטלית הולכת לגדול פי עשר מהר יותר מאשר הכלכלה המסורתית במשך 3 - 5 השנים הקרובות, בעוד החברות הפועלות עם נוכחות דיגיטלית הן אלה אשר הולכות ליצור את רוב מקומות העבודה בעתיד.


תכנית הלימודים


קורס שיווק דיגיטלי מטעם המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ מקנה עבור הסטודנטים את הידע ואת סט הכלים העדכני ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי אשר יעזרו להם להתנהל במקצועיות בשלל הפלטפורמות הדיגיטליות, תוך כדי הצגת שליטה בשפע עתיר של טכניקות ומנגנוני שיווק שונים. ביום הראשון של הקורס הסטודנטים בוחרים עסק או חברה קיימים ומתרגלים סימולציה של ניהול עבורה לאורך כל תקופת הלימודים דרך ערוצי תוכן שונים. באמצעות הסימולציה הזאת אשר תתאפיין בהדרכה כוללת וחווייתית של המנטורים בקורס, הסטודנטים צוללים אל עומקו של עולם השיווק הדיגיטלי ומתנסים באופן מקסימאלי בתחום.


מתכונת הלימוד


קורס שיווק דיגיטלי נלמד בהיקף של 70 שעות לימוד אקדמיות פרונטליות, המתפרשות על פני 12 מפגשי לימוד. נוסף על כך, ישנן 30 שעות לימוד מוקלטות כמו גם סדנאות שונות שנלמדות במהלך הקורס.


נושאי הלימוד

 

  • מבוא ל - SEO
  • פייסבוק ממומן
  • בניית אתרי וויקס
  • אפילייט מרקטינג
  • Google Adwords
  • ניוזלטר וצ'אט בוטים
  • מבוא לגוגל אנליטקס   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית כונרת נוסדה בשנות ה-60, מזה עשרות שנים שבהן פועלת המכללה כמוסד אקדמי היא מפעילה את היחידה ללימודי חוץ, אשר ניתן ללמוד בה קורסים מתקדמים, קורסי העשרה והסמכה, לצד המסלולים האקדמיים במכללה. בעזרת מתכונת של למידה בקבוצות קטנות, מתקיים היחס האישי וכן הליווי הצמוד מכיוון סגל המרצים והסגל המנהלי עבור הסטודנטים שבמכללה. כשהם מצוידים במיטב הכלים והמיומנויות הנדרשות להתקבל לשוק העבודה המודרני, הבוגרים של מכללת כנרת יוצאים אל שוק העבודה ומאיישים תפקידים בכירים בשלל התחומים הקיימים.


תנאי קבלה

 

קורס שיווק דיגיטלי מטעם המכללה האקדמית כנרת מיועד למנהלים, בעלי עסקים, מנהלי שיווק, פרילאנסרים, מנהלי דיגיטל ובאופן כללי, לכל מי שמעוניין להבין לעומק כיצד פועל עולם הדיגיטל ואיך ניתן להרוויח ממנו.


תעודה


עם תום הקורס תוענק עבור הבוגרים תעודת גמר מטעם המכללה האקדמית כנרת.


אפשרויות תעסוקה


בסיום קורס שיווק דיגיטלי הסטודנטים יהיו מצוידים בכל מה שדרוש עבורם על מנת למצוא משרה בעולם הדיגיטל. המשרות שמחכות להם כוללות בין היתר: מקדמי אתרים, מנהלי מדיה חברתית, מנהלי קמפיינים, מנהלי רכש ומדיה, כותבי תוכן, אנליסטים, אנשי שיווק ומדידה, אנשי פיתוח ועיצוב וכן הלאה. כמו כן יוכלו הסטודנטים להעמיק את ההכשרה שלהם וללמוד קורסים נוספים המתקשרים לתחום, קורסים כגון: קורס שיווק שותפים, קורס עיצוב אתרים, קורס בניית אתרים, קורס שיווק ופרסום ואף תואר ראשון במנהל עסקים או בשיווק טכנולוגי.

עוד מסלולי לימוד - מכללת כנרת - לימודי חוץ

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם