קורס שיווק ברשתות חברתיות ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

שירות אישי - צור קשר
קורס שיווק ברשתות חברתיות ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

קורס שיווק ופרסום ברשתות חברתיות של היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

  

היכנסו לעולם החדש של השיווק


שיווק דיגיטלי הינו תחום רחב אשר מקיף את כל ערוצי השיווק המצויים באינטרנט. עסקים משתמשים בערוצים אלו בכדי למנף את המותג שלהם, זאת בעזרת מגוון מנועי חיפוש, המדיה החברתית, הדואר אלקטרוני ועוד שפע של אתרי אינטרנט, במטרה ליצור מגע עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.


שיווק דיגיטלי הוא חיוני עבור עסקים מודרניים, משום שלאינטרנט יש תפקיד משמעותי בצורת הקנייה של הצרכן המודרני. האינטרנט גם משפיע על האופן בו צרכנים רוכשים את המוצרים והשירותים שלהם. לפיכך, זה הכרחי ביותר עבור עסקים לא רק להיות נוכחים באינטרנט, אלא גם לשפר את הנראות ככל האפשר. משווק דיגיטלי מוצלח יהיה בעל מגוון רחב של מיומנויות שיש להן השפעה חיובית חזקה על לקוחות המעוניינים לדעת יותר על מוצר או שירות מסוים. המטרה הסופית היא הגדלת המכירות עבור העסק, ושיווק דיגיטלי היא הדרך היעילה ביותר להשגת מטרה זו.


העולם הולך ונהיה יותר ויותר דיגיטלי, כאשר מירב החברות מכוונות לנוכחות דיגיטלית בכל המחלקות. דבר זה יוצר הזדמנויות תעסוקה רבות עבור ענף השיווק הדיגיטלי. על פי דיווחים בתעשייה, הכלכלה הדיגיטלית הולכת לגדול פי עשר מהר יותר מאשר הכלכלה המסורתית במשך 3 - 5 השנים הקרובות, בעוד החברות הפועלות עם נוכחות דיגיטלית הן אלה אשר הולכות ליצור את רוב מקומות העבודה בעתיד.


תכנית הלימודים


בקורס מתמקדים בעקרונות שיווק ברשתות חברתיות בפלטפורמות פייסבוק ואינסטגרם. במהלך ההכשרה המשתתפים לומדים על שלל היבטים בהקמה וניהול של קמפיינים. הם מתוודעים לתהליך ההקמה של דפים עסקיים ולשיטות לקידום יעיל של תכנים במדיה החברתית. נוסף על כך, הם רוכשים מיומנויות כתיבה שיווקית ולומדים לתמחור פרסום, לבצע אופטימיזציה לקמפיינים ולשפר מיתוג עסקי כדי להגדיל את מספר הלקוחות.

 


מתכונת הלימוד


בקורס זה 60 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 15 מפגשים אשר מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים.


נושאי הלימוד

 

  • כתיבה שיווקית
  • אופטימיזציה מתקדמת
  • קידום אורגני בפייסבוק
  • קידום אורגני באינסטגרם
  • קמפיינים של לידים והמרות
  • אופטימיזציית קמפיינים בפייסבוק
  • פרסום רב ערוצי
  • ועוד

 

סגל הוראה

 

המנהל האקדמי של התכנית הוא מומחה לפרסום במדיה החברתית ומרצה ב - Google Academy. כמו כן, הוא משמש מנהל קהילת Google Partners הישראלית ועוסץ בייעוץ בתחום הפרסום הדיגיטלי עבור שלל ארגונים.

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ ניתן ללמוד בה קורסים מתקדמים, קורסי העשרה והסמכה במגוון של נושאים. בעזרת מתכונת של למידה בקבוצות קטנות, מתקיים היחס האישי וכן הליווי הצמוד מכיוון סגל המרצים והסגל המנהלי עבור הסטודנטים שבמכללה. כשהם מצוידים במיטב הכלים והמיומנויות הנדרשות להתקבל לשוק העבודה המודרני, הבוגרים יוצאים אל שוק העבודה ומאיישים תפקידים בכירים בשלל התחומים הקיימים.


תנאי קבלה

 

הקורס מיועד למנהלים, בעלי עסקים, מנהלי שיווק, פרילאנסרים, מנהלי דיגיטל ובאופן כללי, לכל מי שמעוניין להבין לעומק כיצד פועל עולם הדיגיטל ואיך ניתן להרוויח ממנו.


תעודה

 

עם תום הקורס תוענק עבור הבוגרים תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת. כדי לקבלה, עליהם להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מן המפגשים לפחות, להשתתף בתרגולים באופן פעיל ולהגיש בהצלחה את פרויקט הסיום.

 

אפשרויות תעסוקה


בסיום קורס שיווק דיגיטלי הסטודנטים יהיו מצוידים בכל מה שדרוש עבורם על מנת למצוא משרה בעולם הדיגיטל. המשרות שמחכות להם כוללות בין היתר: מקדמי אתרים, מנהלי מדיה חברתית, מנהלי קמפיינים, מנהלי רכש ומדיה, כותבי תוכן, אנליסטים, אנשי שיווק ומדידה, אנשי פיתוח ועיצוב וכן הלאה. כמו כן יוכלו הסטודנטים להעמיק את ההכשרה שלהם וללמוד קורסים נוספים המתקשרים לתחום, קורסים כגון: קורס בניית אתרים בוורדפרס, קורס גוגל אדוורדס, קורס מסחר אלקטרוני, קורס קידום אתרים, קורס אפילייט מרקטינג ועוד.

Whatsapp Whatsapp