קורס הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות ניהולית ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

שירות אישי - צור קשר
קורס הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות ניהולית ביחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת

קורס הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות ניהולית במכללה האקדמית כנרת - לימודי חוץ


השוק העסקי של היום הוא דינמי ותחרותי מאי פעם, מה שמחייב מנהלים לפתח באופן מתמיד את כישורי הניהול שברשותם וליישם שיטות חדשניות ועכשוויות כדי לשמור על יתרון ארגוני. במכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ מתקיים קורס הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות ניהולית שבו יכולים עובדים לקבל את הכלים הנדרשים להובלת שינוי ארגוני ולקידום יעילותם ורווחיותם של עסקים. זהו קורס מקיף אשר מקנה הבנה מעמיקה במגוון עולמות תוכן מרכזיים ומהותיים במלאכת הניהול.


תכנית הלימודים


משתתפים בקורס הכשרת מנהלים מקבלים שלל כלי חשיבה אסטרטגיים החשובים לבכירים בעולם הארגוני. במקביל הם מפתחים מיומנויות ישימות ופרקטיות ושמים דגש על השלכות מציאותיות ועל פרקטיקה ניהולית. תכנית זו מכשירה את משתתפיה להתמודדות יעילה עם שלל אתגרים ניהוליים והיא מתמקדת בפיתוח יכולות תקשורת רבת ערוצים ובהעצמתם של מנהלים כדי להוביל תפישות ניהוליות חדשניות ופורצות דרך.


לאורך קורס הניהול המשתתפים מתוודעים לשלל סגנונות ניהוליים וגם בוחנים שיטות אפקטיביות לניהול זמן, להנעת צוותי עובדים ולניהול של משברים והתנגדויות בארגון. בעזרת הכלים הנרכשים בהכשרה זו ניתן לבנות אסטרטגיה יעילה ומתקדמת יותר להשגת היעדים הארגוניים.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 10 מפגשים והוא כולל כ - 50 שעות לימוד אקדמיות. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב. תכנית זו שמה דגש על מודלים פרקטיים בניהול והיא מאפשרת יישום והטמעה של החומר הנלמד באמצעות דיונים כיתתיים ותרגילים שונים שבהם מתנסים בהתמודדות עם דילמות מחיי יום יום של מנהלים במשק. כמו כן, בתכנית זו מתאפשרת למשתתפים למידת עמיתים לצורך הפרייה הדדית וניהול הכוח בקבוצת המשתתפים כדי לשתף אתגרים ודילמות ולפתח את רשת הקשרים העסקית. לאורך ההכשרה המשתתפים מקבלים ליווי אישי מצד הסגל כדי לסייע בהטמעת החומר הנלמד.


נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס זה לומדים מגוון של נושאים בתחום הניהול, כגון:

 

  • הנעת עובדים
  • סגנונות ניהול
  • ניהול משברים
  • טיפול בהתנגדויות
  • תקשורת בין אישית יעילה   
  • ניהול זמן
  • מוטיבציה
  • השגת יעדים   
  • ועוד

 


סגל הוראה


המנהלת האקדמית של הקורס היא יועצת ארגונית, מאמנת עסקית ואישית אשר מומחית בפיתוח צוותים ארגוניים, בשיפור של מיומנויות ניהול ובהנחיית סדנאות ניהוליות. ברשותה ניסיון רב בליווי של מנהלים, בייעוץ עסקי ובהזנקת עסקים וכן בליווי של תהליכי צמיחה ושינוי בחברות בשלל מגזרים ותחומים כגון חברות הייטק, ארגונים בתעשייה, ארגונים בתחום הצבאי, מוסדות קהילה כפרית, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה ומוסדות אקדמיים.

 

על מוסד הלימוד


מבין שלל הקורסים שמתקיימים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת נכללים קורס הכשרת דירקטורים ונושאי משרה, קורס ניהול שיווק ומכירות, קורס ניהול רכש וקניינות, קורס ניהול משאבי אנוש ומצוינות ניהולית, קורס גישור, קורס חשבי שכר בכירים, קורס ניהול רכש, קניינות ולוגיסטיקה, קורס בקרת והבטחת איכות תעשייתית ועוד מבחר מסלולים ללימודי תעודה.

ביחידה ללימודי תעודה מתמקדים בהכשרתם של אנשי מקצוע לענפים מבוקשים, ההכשרות מתקיימות במסלולים פרקטיים ששמים דגש על הכלים הנדרשים בפועל לאנשי המקצוע לצורך מילוי תפקידם בהצלחה. חלק מן ההכשרות הללו מתקיימות בפיקוח של משרדים ממשלתיים ומכינים את תלמידיהם לקראת מבחני הסמכה חיצוניים שעורכים אותם משרדים לקבלת דיפלומות מקצועיות מוכרות.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס זה נדרשים לעבור ראיון אישי. הקורס מתאים לעובדים בעולם הארגוני שמעוניינים להתקדם לתפקידים ניהוליים וכן למנהלים מכהנים שברצונם לפתח ולשכלל את סל הכלים הניהולי שברשותם.


תעודה


משתתפים אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם בקורס זכאים לקבל תעודת גמר "הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות ניהולית" אשר מוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת. כדי לקבל דיפלומה זו יש צורך להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מן השיעורים ולהשתתף בהם באופן פעיל, וכן לעמוד בכל המטלות הניתנות במהלך התכנית.

Whatsapp Whatsapp