קורס תשתיות בדיקה ואוטומציה במכללה האקדמית כנרת למובטלים ולנמצאים בחל"ת

שירות אישי - צור קשר
קורס תשתיות בדיקה ואוטומציה במכללה האקדמית כנרת למובטלים ולנמצאים בחל"ת

קורס תשתיות בדיקה ואוטומציה StartQA Automation במכללה האקדמית כנרת - למובטלים ולנמצאים בחל"ת

 

ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת מתקיים קורס StartQA Autimation תשתיות בדיקה ואוטומציה. התכנית מתקיימת בשיתוף הרשות לחדשנות, לעומדים בתנאים ובה מכשירים בודקי תוכנה אוטומציה.


חשוב להדגיש - הקורס רלוונטי רק למי שנמצאים כעת בחל"ת או מובטלים


מדובר בקורס אונליין הנלמד ב - ZOOM, שבו שיעורים מוקלטים, הדגמות מצולמות ותרגילים להתנסות בידע הנלמד. במהלך הקורס נרכש ידע עדכני בתחום בדיקות התוכנה והאוטומציה בבדיקות וכן נכללת במסלול סדנה לפיתוח חדשנות ויזמות.


הקורס ממוקד להשתלבות בשוק התעסוקה והדגש בו הוא על מיומנויות מקצועיות חשובות הנדרשות מבודקי התוכנה ובודקי אוטומציה. הקורס כולל ליווי והשמה של חברת All Jobs לעומדים בתנאים. כמו כן, הרשות לחדשנות מעניקה מלגות לימודים לנרשמים.

 

תכנית הלימודים


משתתפי הקורס מקבלים הכשרה לתפקידי בודקי תוכנה ובודקי אוטומציה. במהלך הקורס הם נחשפים לכלים מבוקשים באוטומציה וכן לשפות תכנות רלוונטיות, כגון JAVA ו - Javascript. בהמשך הם לומדים על תהליכי אוטומציה בבדיקות בפלטפורמות שונות כגון ווב, מובייל ועוד.


בהמשך הקורס נכללת הכשרה ייעודית לפיתוח כישורים רכים כדון יזמות, חדשנות ועבודת צוות, הכשרה זו מועברת על ידי מרכז החדשנות כנרת. המשתתפים מקבלים הכנה וליווי תעסוקתי שמטרתם לסייע להם להשתלב במשרות בתעשייה ובהייטק.

 

מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים באופן מקוון ונלמד באמצעות ZOOM. הוא כולל 144 שעות לימוד אקדמיות המחולקות ל - 26 מפגשים ו - 10 שעות המוקדשות להכנה של עבודת גמר מסכמת. השיעורים נערכים אונליין אחת לשבוע, בשעות הבוקר.


במהלך הקורס המשתתפים יכולים לצפות בשיעורים מקוונים וכן לתרגל את החומר הנלמד במסגרת תרגילים שונים. הקורס כולל גם סדנה בתחום היזמות והחדשנות שבה יכולים המשתתפים לפתח מיומנויות חשובות לשוק העבודה של היום.


במסגרת שיתוף פעולה של המכללה עם חברת ההשמה All Jobs, משתתפי הקורס מקבלים סיוע בהשמה אישית, הם מקבלים הכנה לקראת ראיונות עבודה, התאמה בתהליכי מיון וחיבורים לארגונים רלוונטיים במשק.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

 

  • בדיקות מובייל
  • סביבת הבדיקות
  • אוטומציית בדיקות
  • תכנות מונחה עצמים
  • כלים לניהול משימות
  • מינוף פרופיל לינקדאין
  • חדשנות בעולם משתנה
  • ועוד

 

סגל הוראה


הרכזת האקדמית של הקורס היא המנהלת האקדמית של בית הספר להייטק של המכללה האקדמית כנרת ומנהלת חטיבת הפיתוח במרכז החדשנות של המכללה. בעלת ניסיון בתפקידים מגוונים בהייטק ובסטארט אפים, חוקרת תהליכי פיתוח וניהול פרויקטים.


מרצה הקורס הוא בעל ניסיון בהייטק בתחום הבדיקות האוטומטיות, הקים מכללה להדרכה, הטמעה וייעוץ בתחום מערכות האוטומציה ופיתוח תכנית לימודים היברידית בתחום.

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת מתקיימים קורסים נוספים שבהם ניתן לפתח מיומנויות מקצועיות ולקדם את הקריירה. בין התחומים אשר נלמדים במסגרת היחידה ניתן למצוא קורסי ניהול, שיווק דיגיטלי, ניהול שיווק ומכירות, גישור וענפים נוספים.


המעוניינים בקורסים נוספים הייעודיים לאנשים בחל"ת ומובטלים יכולים למצוא ביחידה ללימודי חוץ גם קורס ניהול פרויקטים וניהול אג'ילי שבו נרכשים כלים מתקדמים לניהול והובלה של פרויקטים טכנולוגיים בהייטק.

 

תנאי קבלה


הקורס הוא ייעודי למובטלים ולאנשים בחל"ת בתקופת הקורונה


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, המועמדים נדרשים לנגישות למחשב עם מערכת הפעלה "Windows" וטלפון סלולרי עם מערכת אנדרואיד. כמו כן יש צורך לשליטה בשפה האנגלית ברמת תיכון ומעבר של בוחן בלוגיקה או ראיון קבלה אישי.

 

תעודה


משתתפים העומדים בחובות הקורס זכאים לקבל תעודת "בודקי QA פיתוח תשתיות אוטומציה ובדיקה" המוענקת על ידי המכללה האקדמית כנרת - לימודי חוץ, מכללת עתיד האוטומציה והרשות לחדשנות. כדי לקבל את התעודה, יש צורך להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהשיעורים, להשלים את מטלות הקורס ולהגיש את פרויקט הגמר.

Whatsapp Whatsapp