קורס הרבליזם צמחי מרפא במכללת תילתן

שירות אישי - צור קשר
קורס הרבליזם צמחי מרפא במכללת תילתן

קורס הרבליזם - צמחי מרפא במכללת תילתן לרפואה משלימה

 

הרבליסט קליני הוא הכינוי הניתן למטפל אשר מתמחה ברפואת צמחי מרפא. לאורך השנים הצטבר ידע רב בתחום צמחי המרפא ואודות הניצול של רכיבי אותם צמחים להתמודדות עם בעיות רפואיות. לכל צמח ישנן סגולות מגוונות.


אם אתם נמשכים אל עולם הרפואה המשלימה ומאמינים ביכולתם של צמחי המרפא להביא לבריאות פיזית ונפשית של מטופלים, קורס צמחי מרפא מטעם מכללת תילתן יכול להתאים עבורכם.

תכנית הלימודים

 

במהלך קורס צמחי מרפא לומדים לטפל במגוון בעיות רפואיות ולבחור את הצמחים המותאמים בהתאם לאמות מידה פרמקולוגיות מודרניות.

 

הסטודנטים לומדים על מרכיבים פעילים בצמחי המרפא ומתוודעים לסוגי צמחים ולמרכיביהם הפעילים. כמו כן נלמדות הכנות מן הצמחים והתאמתן לבעיות שונות. בהמשך מכירים את מערכות הגוף השונות.

 

בתכנית נכלל קורס חובה באנטומיה ופיזיולוגיה.
 

מתכונת הלימוד


קורס צמחי מרפא מטעם מכללת תילתן מתפרש על פני פרק זמן של 28 מפגשים, השיעורים מתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב. הם כוללים תרגולים פרקטיים שבהם מכירים מקרוב את צמחי המרפא.

 


נושאי הלימוד

 

הנה כמה מן הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

  • חומרי גלם
  • פטריות רפואיות
  • מערכת השרירים
  • סרטן - מניעה וטיפול
  • צמחי מרפא ממריצים
  • מרכיבים פעילים בצמחים
  • צמחים אנטי מיקרוביאליים
  • ועוד
     

על מוסד הלימוד


מכללת תילתן הוקמה מתוך הצורך להעמיק את הידע בכל הקשור לעולם הטיפולים בראי הרפואה המשלימה וכן להכשיר מטפלים רבים אשר יעסקו בתחומים שונים ויסייעו בריפוי תחלואות ומכאובים בקרב הציבור הישראלי. המכללה מעבירה מגוון רחב של קורסים ומגמות במטרה להכשיר תלמידים רבים בתחום הרפואה המשלימה.


הלימודים במכללת תילתן כוללים מידע רב ומעמיק, ומשולבים בהם תרגילים והתנסויות כדי לסייע למשתתפים לפתח כלים פרקטיים להמשך הקריירה. צוות המרצים במכללת תלתן מקפיד ללוות את הסטודנטים באופן אישי וצמוד לאורך כל הקורס שלהם במטרה לספק חוויית לימודים מעשירה.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למטפלים אשר שואפים להעמיק את הכשרתם ולקבל סט כלים נוסף בתחום הרפואה המשלימה אשר יקדם אותם בקריירה. כמו כן, הקורס מיועד לכל מי שמתעניין בצמחי מרפא ובריפוי ואינו מחזיק בידע קודם בתחום.

 

 

אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס צמחי מרפא יוכלו לפתוח קליניקה פרטית משלהם לטיפול באמצעות צמחי מרפא, לייעץ בחנויות טבע, להצטרף לצוות הטיפול בקופות חולים או בבתי חולים או להעביר סדנאות והרצאות בנושא.

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp