קורס הילינג במכללת תילתן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תילתן - קורס הילינג.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הילינג - מכללת תילתן לרפואה משלימה

 

מזרימים אנרגיות לגוף


הילינג זוהי שיטת טיפול ייחודית העושה שימוש באנרגיות של המטפל. בעזרתן של אנרגיות רגשיות ורוחניות, ניתן לטפל בגוף הפיזי ובכך להביא למצב של שיפור משמעותי בבריאותו הגופנית של המטופל עד לכדי ריפוי מלא. שיטת הילינג יוצרת גישור בין העולם הפיזי לזה האנרגטי, כאשר יש ביכולתה לרפא את הפגמים הסובבים את הילת האדם וגם את הגוף הפיזי מסיטואציות של חולי, פציעות ומכאובים שונים שיכולים להיווצר עקב מחסור באיזון האנרגטי.


השיטה פועלת בכך שהמטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל או מעל לאזור הסובל מחוסר איזון, כאשר ישנם מטפלים אשר דוגלים גם בשליחת אנרגיה באופן מרוחק ללא צורך במפגש פיזי עם המטופלים שלהם. האנרגיה של הריפוי איתה עובדים המטפלים נוכחת בכל מקום והיא נגישה באופן תמידי. באמצעות מגוון הטכניקות הנלמדות בקורס הילינג מטעם מכללת תילתן, המטפלים יוכלו לגשת אל מאגרי האנרגיה הקיימים ולעשות בהם שימוש לצורך ריפוי מלא של המטופלים שלהם.

 


תכנית הלימודים


קורס הילינג מטעם מכללת תילתן נועד במטרה להקנות את מגוון הכלים וטכניקות הטיפול בהילינג בעבור הסטודנטים המשתתפים בו. הקורס מספק שלל טכניקות ריפוי וטיפול מתקדמות, זאת תוך תרגול חוויתי, מעמיק ומקצועי של הסטודנטים האחד על השני. התכנית מכשירה את הסטודנטים להעניק טיפול הילינג מסורתי ומספקת את היכולות לתת מענה טיפולי לשלל סוגי הכאב הקיימים, הן הפיזיים והן הנפשיים תוך שדרוג של יכולות האינטראקציה וההקשבה למטופלים שלהם.


מתכונת הלימוד


קורס הילינג במכללת תילתן מתפרש על פני פרק זמן של כ - 90 שעות פרונטאליות, המסתכמות לכ - 30 מפגשים. בתום הקורס ניגשים הסטודנטים לביצוע התמחות מעשית באחד ממוסדות הרפואה המוכרים אשר מקיימים שיתוף פעולה מלא עם מכללת תילתן.


נושאי הלימוד

 

 • ההתכווננות וכוחה
 • יחסי מטפל מטופל
 • טיפול עצמי בהילינג
 • אנרגיה, מגע וחיבור
 • טיפולים ממוקדי כאב
 • העלאת מאגר האנרגיה
 • ריאקציות והגבלות טיפול   
 • גופים אנרגטיים
 • הקשרי גוף נפש
 • טיפול איזון כללי
 • הכרת הצ'אקרות
 • טיפול הילינג שלם   
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


מכללת תילתן היא מוסד להכשרת מטפלים רבים בטכניקות טיפול אלטרנטיביות שונות. על מנת להכשיר סטודנטים בתחומי הרפואה המשלימה, מעבירה מכללת תלתן מגוון הרצאות וקורסים בתחומים רבים ושונים. בוגרי המכללה יוצאים אל שוק העבודה כשהם אוחזים בתעודות הכשרה בהתאמה למסלול הלימודים אותו הם סיימו ובהתאם להתמחות שעברו. ישנם קורסי רפואה משלימה אשר ניתנים במסגרת המכללה ונמשכים כשנתיים, עם זאת קיימים קורסים קצרים האורכים מספר חודשים או שנה.


הקורסים שמציעה מכללת תילתן מורכבים מידע בסיסי אודות כלל שיטות הטיפול לאחריהן ניתנים דוגמאות וטכניקות טיפול שונות שיכולות לעמוד לזכות המטפל בזמן הטיפול שלו, כשלבסוף ניתנת הזדמנות להתנסות מעשית. חלק מן הקורסים משולבים בהתנסות מעשית בקליניקות ובמרפאות פרטיות וציבוריות. כל סטודנט זוכה לקבלת יעוץ והכוונה אישית צמודה לפני ההרשמה ללימודים ובזמן הלימודים עצמם.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למטפלים ומטפלות אשר שואפים להעמיק את ההתמקצעות שלהם בתחומי הרפואה המשלימה וכן לאלו המתעניינים באופן כללי בשיטת ההילינג.


תעודה


קורס הילינג מספק ללומדיו תעודת גמר בתום הלימודים מטעם מכללת תילתן, המכללה לרפואה משלימה.


אפשרויות תעסוקה


עם סיום קורס הילינג מטעם מכללת תילתן בוגרי הקורס יוכלו לעסוק בטיפול הילינג במסגרתם של מכוני בריאות וקליניקות פרטיות שונות כמו גם במרפאות לרפואה אלטרנטיבית. כמו כן, יוכלו הבוגרים לפתוח קליניקה פרטית משלהם שם יעסקו בטיפול בשיטת הילינג. נוסף על כך, עבור מי שרוצה להעמיק את ההכשרה שלו ברפואה המשלימה ישנם מגוון רחב של קורסים נוספים אשר יוכלו לשרת אותם, בין היתר ניתן למצוא: קורס מדיטציה, קורס טיפול במגע, קורס צמחי מרפא, קורס נטורופתיה וכדומה.



** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה לרפואה משלימה - מכללת תילתן

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

קורס היפנוזה לכירורג כללי
ברד סלבה
1 תגובות
קורס פסיכותרפיה הוליסטית - פרטים
גילי
1 תגובות
קורס בהידרותרפיה
נואר אבואלחוף
1 תגובות
קורס היפנוזה ליועצת חינוכית
אמל חחגאזי
1 תגובות
איך לבחור מכללה לנטורופתיה?
יובל
1 תגובות
קורס יועצת הנקה
אילה
1 תגובות
קורס אייפק - פרטים
שירה אזולאי
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,071 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,453 חוות דעת

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp