קורס תזונה טבעית במכללת תילתן לרפואה משלימה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תזונה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תילתן לרפואה משלימה - תזונה טבעית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תזונה הוליסטית טבעית - מכללת תילתן לרפואה משלימה


האדם הוא מה שהוא אוכל


העולם כולו פוסע בצעדים גדולים אל כיוונה של התזונה הטבעית אשר נכונה לנו. כיום, הדגש על תפריט תזונתי ובריא לגוף שלנו הוא חזק ביותר, שעה שמחקרים רבים וכתבות שונות ומעמיקות מספקים בעבורנו את ההסברים המדעיים לכך שהתזונה הטבעית היא התשובה לבעיות הבריאות השונות שלנו. כולנו חשופים למידע הזה שממשיך להקיף אותנו ומודעים לתמורות העולות מהתזונה הטבעית.


התזונה חשובה לאין ערוך בכל תחום בחיים, שכן היא מהווה את "הדלק" של הגוף. הדגש של התזונה ההוליסטית מוצב בעיקרו על חומרי גלם איכותיים ומזונות אורגנים אשר גדלים באופן מקומי ועונתי. התזונה הזו מורכבת בשילוב של מזונות עשירים בחומרים מזינים, תוך כדי הימנעות ממזונות דלים תוכן תזונתי, כמו מזונות מעובדים.


תזונאים הוליסטיים הם מדריכים שמטרתם לסייע לציבור הרחב באמצעות ניתוח מצבו הבריאותי ובמציאת שיטות שונות לשיפור האזורים בהם קיים מחסור תזונתי, דרך התאמת תזונה ואורח חיים נכון. תזונאים הוליסטיים מתמקדים בחינוך אישי, כזה אשר מלמד את האדם כיצד להפחית מחלות ולהימנע ממזונות או התנהגויות התורמות להיווצרותן. הם עוזרים ללקוחותיהם לשנות את אורח חייהם במטרה להשיג תוצאות חיוביות יותר לבריאותם הנפשית, הפיזית והרוחנית. מערכת היחסים בין התזונאים ההוליסטיים לבין כלל הלקוחות מבוססת על שיתוף פעולה בין הצדדים. לכן, מעבר לבקיאות במידע התזונתי, על התזונאים ההוליסטיים להיות אנשים בעלי פתיחות חברתית, רגישות וסובלנות לאינטראקציות עם אנשים.


תכנית הלימודים


קורס תזונה הוליסטית טבעית שמציעה מכללת תילתן עוסק בהשפעה שיש למזון ולהרגלי אכילה מסוימים על הבריאות של האדם. הקורס מרחיב את הידע בנושא התזונה והבריאות המערבית עם עקרונות רפואה משלימה שמגיעים מן המזרח הרחוק, כמו גם את הידע של הסטודנטים במגמות אורגניות וצמחי מרפא. במסלול לומדים עקרונות בנטורופתיה שנועדו להוביל שינוי בהרגלי אכילה ולהרכיב תפריט מזון יומי משופר. קורס זה אינו מוכר על ידי האגודה הישראלית לנטורופתיה, אך הוא מעניק לסטודנטים מידע מקיף ועשיר, אשר יוכל לסייע להם לשנות את אורח חייהם ולהדריך אחרים כיצד לעשות זאת.


מתכונת הלימוד


תכנית הלימודים שמציעה מכללת תילתן היא תלת שנתית, והיא כוללת בתוכה 250 שעות לימוד כמו גם התמחות מעשית.


נושאי הלימוד

 

  • רפואה מערבית
  • רפואה מן המזרח
  • היבטים של תזונה
  • מחלות התלויות בתזונה לקויה   
  • תוספי תזונה
  • רפואת צמחים
  • הדרכה והוראה   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת תילתן זוהי מכללה לרפואה משלימה, אחת מהמכללות הוותיקות בתחום, כשהיא פועלת למעלה מ - 20 שנה.


סגל המרצים במכללה הוא בכיר ומוכר בתחומו והוא מחזיק בידע נרחב. המרצים מספקים בעבור הסטודנטים רמת הכשרה גבוהה ואיכותית, כאשר החוגים במכללה ממשיכים להתפתח ולהתעדכן באופן תמידי. המכללה שמה דגש על ליווי אישי וצמוד לאורך כל תקופת הלימודים של הסטודנטים. בכך, מפתחים הסטודנטים את יכולותיהם בתחום המבוקש בפן המקצועי, האישי וגם החברתי.


תנאי קבלה


קורס תזונה הוליסטית טבעית מטעם מכללת תילתן מוצע למועמדים המגיעים מרקע של התמחות בטיפולים שונים. כמו כן, הוא מתאים למעוניינים להעמיק את הידע בתזונה ההוליסטית הטבעית, לשנות את אורח החיים ולהשפיע על חייהם של אחרים בפן הבריאותי.

 


תעודה


לבוגרי קורס תזונה הוליסטית טבעית תוענק תעודה הסמכה מטעם מכללת תילתן.


אפשרויות תעסוקה


סטודנטים אשר יסיימו בהצלחה את חובותיהם במסלול הלימודים יוכלו לצאת אל שוק העבודה ולהשתלב במגוון תפקידים: ייעוץ בחנויות טבע, שיווק מטעם חברות של תוספי תזונה, העברת סדנאות והרצאות בנושא תזונה טבעית הוליסטית ועוד. כמו כן, יוכלו הבוגרים לפתוח קליניקה פרטית משלהם לטיפול באמצעות תזונה וצמחי מרפא.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה לרפואה משלימה - מכללת תילתן

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp