קורס תזונה טבעית במכללת תילתן לרפואה משלימה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תזונה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תילתן לרפואה משלימה - תזונה טבעית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס נטורולוגיה - תזונה הוליסטית טבעית במכללת תילתן לרפואה משלימה

 

גישת התזונה הטבעית מתמקדת בקשר שבין הגוף והנפש לצורך אחזקת האדם הבריא. המטפלים משתמשים בתוספי מזון, שמנים אתריים, צמחי מרפא ועוד כדי לסייע לחיזוק בריאות המטופלים.

 

במכללת תילתן לרפואה משלימה ניתן לקחת חלק בלימודים בתחום הנטורולוגיה - תזונה טבעית הוליסטית. הלימודים משלבים את הגישה הטבעית ההוליסטית יחד עם הגישה הקונבנציונלית.
 

תכנית הלימודים


במהלך הלימודים מתמקדים בקשר שבין הגוף והנפש ושמים דגש על שילוב הגישה הקונבנציונלית יחד עם הגישה הטבעית הוליסטית. המשתתפים משלבים בין רפואה מערבית, היכרות עם מחלות הנוגעות לתזונה שאינה בריאה, מדעי התזונה, הקשר שבין התזונה לבין רגשות ומצבים נפשיים שונים וכן אבחון תזונתי. המשתתפים לוקחים חלק בהתנסות קלינית מודרכת שבה הם מכינים תכנית טיפולית בהתאם לצורכים האישיים ויוצרים תהליך טיפולי.

 

תכנית הלימודים כוללת לימוד נושאים בתזונה, צמחי מרפא, מדעים וכן קורסי העשרה שונים.
 

מתכונת הלימוד


תכנית הלימודים שמציעה מכללת תילתן כוללת 250 שעות לימוד ומשולבת בה התמחות מעשית שבה מתרגלים את החומר הנלמד וצוברים ידע פרקטי.
 

 

נושאי הלימוד

 

  • רפואה מערבית
  • רפואה מן המזרח
  • היבטים של תזונה
  • מחלות התלויות בתזונה לקויה   
  • תוספי תזונה
  • רפואת צמחים
  • הדרכה והוראה   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת תילתן זוהי מכללה לרפואה משלימה, אחת מהמכללות הוותיקות בתחום, כשהיא פועלת למעלה מ - 20 שנה.


סגל המרצים במכללה הוא בכיר ומוכר בתחומו והוא מחזיק בידע נרחב. המרצים מספקים בעבור הסטודנטים רמת הכשרה גבוהה ואיכותית, כאשר החוגים במכללה ממשיכים להתפתח ולהתעדכן באופן תמידי. המכללה שמה דגש על ליווי אישי וצמוד לאורך כל תקופת הלימודים של הסטודנטים. בכך, מפתחים הסטודנטים את יכולותיהם בתחום המבוקש בפן המקצועי, האישי וגם החברתי.


תנאי קבלה


לימודי תזונה הוליסטית טבעית מטעם מכללת תילתן מוצעים למועמדים המגיעים מרקע של התמחות בטיפולים שונים. כמו כן, הוא מתאים למעוניינים להעמיק את הידע בתזונה ההוליסטית הטבעית, לשנות את אורח החיים ולהשפיע על חייהם של אחרים בפן הבריאותי.

 


אפשרויות תעסוקה


סטודנטים אשר יסיימו בהצלחה את חובותיהם במסלול הלימודים יוכלו לצאת אל שוק העבודה ולהשתלב במגוון תפקידים: ייעוץ בחנויות טבע, שיווק מטעם חברות של תוספי תזונה, העברת סדנאות והרצאות בנושא תזונה טבעית הוליסטית ועוד. כמו כן, יוכלו הבוגרים לפתוח קליניקה פרטית משלהם לטיפול באמצעות תזונה וצמחי מרפא.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תילתן לרפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור