קורס מנעולן מקצועי בתל חי הנדסאים בצפון

שירות אישי - צור קשר
קורס מנעולן מקצועי בתל חי הנדסאים בצפון

קורס מנעולנות בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה - קורס מנעולן מקצועי בצפון


פותחים כל דלת לתעשייה


טכנולוגיות הנעילה השתכללו באופן משמעותי בשנים האחרונות. סוגי המנעולים שמותקנים היום במגזר הפרטי ובתעשייה הופכים למתקדמים ולמשוכללים יותר ויותר, חלקם אף משלבים מערכות אלקטרוניות או ממוחשבות כדי לספק לעסקים ולבתים את ההגנה היעילה והמתקדמת ביותר. בהתאם למגמות אלה, גם שירותי הפריצה נדרשים להפוך מתקדמים יותר, במטרה לספק שירותי אחראי ואמין במקרים של חוסר יכולת לפתוח דלת סרבנית, כספת או כלי רכב תקוע. מי שאחראיים על מגוון עבודות אלה הם המנעולנים, או טכנאי המנעולים. תפקיד זה כרוך באחריות רבה, שכן הוא נוגע לאחד ההיבטים הרגישים במשק והוא הביטחון והאמינות בכל הנוגע למבנים ולמוסדות.


הגידול באוכלוסייה והשכלול הטכנולוגי המתמיד שעובר על המשק הפכו את תחום המנעולנות למצרך מבוקש, הן בשוק הפרטי והן בענפי התעשייה השונים. שירותיהם של טכנאי המנעולנים נחוצים במגוון מקרים, מפריצה של רכב נעול ועד להתקנה של כספות מתקדמות עבור בתי עסק או מפעלים. המעוניינים להשתלב בענף מקצועי זה יכולים ללמוד בקורס מנעולן מקצועי שמתקיים ביחידת לימודי התעודה של תל חי הנדסאים. מסלול זה להכשרת טכנאים בא להעניק למשתתפים בו כלים פרקטיים דרכם הם יכולים לרכוש לעצמם מקצוע מבוקש תוך מספר חודשים בלבד. התכנית משלבת התנסות פרקטית שבאה לחשוף את תלמידי הקורס לעקרונות ולטכניקות מעשיים מן התעשייה.


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס לומדים בהרחבה על מנעולנות לבתים, למוסדות ולכלי רכב. הם מתחילים ומכירים את סוגי המנעולים הקיימים היום בשוק ואת סוגי מנגנוני הדלתות, ולאחר מכן ממשיכים ומתוודעים לעקרונות מגוונים לפריצה ולנעילה ורוכשים כישורים שחשובי למנעולנים בהיבט זה. בהמשך, הם בוחנים את תחום הכספות, מכירים את סוגי הכספות בהן משתמשים בשוק ולומדים על טכניקות מקצועיות לפריצה של כספות. נוסף על כך, נלמדות טכניקות לפריצת רכבים, לשכפול של מפתחות לרכב ולשימוש מקצועי במכשירי קידוד במטרה לבצע קידוד יעיל של רכבים. דרך הכישורים שנרכשים במהלך הקורס, המשתתפים מכירים תהליכי עבודה ועקרונות מקצועיים שחשובים למנעולנים שפועלים בסביבות שונות ובמסגרות מגוונות בתעשייה.


מתכונת הלימוד


קורס מנעולן מקצועי של תל חי הנדסאים נפרש על פני כ - 60 שעות לימוד. המסלול מחולק ל - 14 מפגשים שמתקיימים בשעות הערב, אחת לשבוע. בתחילת התכנית, המשתתפים מקבלים ארגז כלים, אשר יכול לסייע להם לבצע עבודות בסיסיות בתחום המנעולנות ולתרגל את החומר הנלמד בשיעורים. במהלך הקורס הם ממשיכים ומתרגלים את המיומנויות הנלמדות באופן מעשית בסדנה מעשית שבה הם יכולים לתרגל הלכה למעשה את כישורי הפריצה וההתקנה של מערכות נעילה שונות.


נושאי הלימוד


לאורך הקורס המשתתפים לומדים על מגוון של נושאים ובהם התחומים הבאים:

 

  • כלי פריצה לבתים
  • סוגי מנעולים לבתים
  • סוגי מנגנונים לדלתות
  • שכפול מפתחות לרכבים
  • קידוד רכב על ידי מכשיר קידוד   
  • פריצת כספות
  • עקרונות נעילה
  • פריצת כלי רכב
  • עקרונות בפריצה   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


תל חי הנדסאים, שממוקמים באזור אצבע הגליל, מפעילים שלל תכניות לימודים בתחומי הטכנולוגיה וההנדסה ובענפי העיצוב והתקשורת. הסטודנטים יכולים ללמוד במסלולי לימודים טכנולוגיים לקבלת דיפלומת הנדסאי וכן בתכניות רבות ושונות ללימודי תעודה, אשר באות לסייע למשתתפים לפתח כישורים שחשובים להשתלבות בשוק העבודה. ביחידה ללימודי תעודה מתקיימות תכניות בתחומי הבניין, החשמל, המינהל, הניהול התעשייתי, המחשוב והחינוך.


בין היתר, אפשר ללמוד בקורסים כגון קורס בקרים מתוכנתים, קורס דיאגנוסטיקה לרכב, קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס הנדסת איכות, קורס ממונה אנרגיה, קורס פיקוח וניהול אתר בנייה, קורס סייבר לתכניתנים ועוד מגוון רחב של תכניות להכשרה מקצועית. רבים מבין הקורסים משלבים במהלכם עבודה מעשית במטרה לחשוף את המשתתפים לאתגרים שמחכים להם בשוק העבודה בתפקידים שונים. הקורסים מותאמים להתפתחויות עדכניות של המשק והם כוללים טכניקות וגישות עכשוויים והיכרות עם טכנולוגיות מתקדמות.

 


תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת למועמדים בעלי רקע טכני קודם, אשר עוברים שיחת קבלה במוסד הלימוד. כמו כן, יש צורך בהצגה של אישור מטעם משטרת ישראל אשר מעיד על היעדר רישום פלילי.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות הקורס זכאים עם סיומו לקבל תעודת גמר, שניתנת על ידי תל חי הנדסאים. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים בין 80 - 90 אחוזים מן המפגשים לאורך הקורס.

עוד מסלולי לימוד - תל חי הנדסאים תעודה
Whatsapp Whatsapp