קורס עיצוב פנים בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה בצפון

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב פנים בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה בצפון

קורס עיצוב פנים לתעודה ביחידה ללימודי תעודה בתל חי הנדסאים בצפון


אסתטיקה ופרקטיקה


מהדירה בה אנו מתגוררים, דרך המשרד אליו אנו מגיעים מדי יום ועד למרכז הקניות בעיר, קיימת חשיבות לאווירה ולנראות האסתטית של החלל שסביבנו. למעצבי הפנים יש תפקיד חיוני בתהליכי שיפוצים ובנייה ושירותיהם מבוקשים מאוד בשלל מגזרים במשק. במסגרת עבודתם, מעצבים נפגשים מדי יום עם מגוון חללים פנימיים בנויים, במגזר העסקי, הפרטי, המסחרי והתיירותי. דרך הידע המקצועי והמיומנויות שברשותם הם מסייעים להפוך את החלל לבית של ממש ולהתאים אותו לצרכי הלקוחות עד כמה שניתן.


ביחידת לימודי החוץ של תל חי הנדסאים מציעים קורס עיצוב פנים לתעודה, שמקנה לתלמידיו ידע מקיף בעולמות הבנייה והעיצוב. במהלך ההכשרה מכירים פתרונות שימושיים ועדכניים, אותם ניתן ליישם בדירות ובבתים פרטיים וגם בבתי עסק ובחללים מסחריים גדולים.

 

הקורס מתקיים בקמפוס תל חי הנדסאים וגם במכללת סלע דעת כרמיאל

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בתכנית מתוודעים לשלל סגנונות עיצוב ומכירים תהליכים מקצועיים דרכם ניתן ליצור אווירה ייחודית בחללים פנימיים ולהטמיע בהם קונספט מבוקש. בהמשך, הם מתמקדים בתכנון של חדרים ברחבי הבית, כחדרי שינה, מגורים או חדרי אמבטיה וכן דנים בתהליכי עיצוב חללים מסחריים ובתי עסק גדולים. כמו כן, הם לומדים כיצד לשלב היבטים כמו צבע, אביזרים וריהוט על מנת לשדרג את השפה העיצובית. בנוסף, הם בוחנים מספר תוכנות מקצועיות בהם משתמשים מעצבים בעבודתם, דרכן ניתן ליצור הדמיות בדו ממד ובתלת ממד.


מתכונת הלימוד


מסלול זה לעיצוב פנים לתעודה כולל כ - 150 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים נערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים. במהלכם משלבים המשתתפים בין הרצאות עיוניות בליווי הדגמות ומצגות, הרצאות אורח של מעצבים ואדריכלים ותרגילים מעשיים ליישום עקרונות העיצוב. בנוסף, מתקיים סיור לימוד, המדמה יום עבודה של מעצבים.


נושאי הלימוד

 

  • חשמל ועיצוב תאורה
  • תכנון חדרים רטובים
  • חוקים ותקנות בעיצוב
  • ריהוט משלים וחומרים
  • שפה עיצובית דרך צבע
  • עיצוב חדרי שינה ומגורים
  • שימוש בתכנת Sketchup
  • הרמוניה נפשית ופאנג שווי    


על מוסד הלימוד


בתל חי הנדסאים ניתן ללמוד בתכניות הכשרת הנדסאים ובשלל מסלולים ללימודי תעודה. הקורסים עוסקים בתחומים כטכנולוגיה, אנרגיה, חינוך, תיירות, הייטק וחשמל. דרך תכניות אלה, שואפים במכללה לספק כלים לבוגרים להשתלב בשוק העבודה, בדגש על אזור צפון הארץ. בחטיבת הנדל"ן של המכללה מתקיימים גם קורס בנייה ירוקה, קורס בנה ביתך וקורס פאנג שווי.


תנאי קבלה


המכללה אינה מציבה תנאי קבלה לקורס זה, ההכשרה מתאימה במיוחד לבעלי זיקה לעולם העיצוב והאדריכלות, שלהם חוש אסתטי ויצירתיות. אין חובה להיות בעלי ידע או ניסיון מקצועי קודם בענפים אלה, התכנית מספקת ידע בסיסי למי שברצונם להשתלב במקצועות התכנון והעיצוב כקריירה.


תעודה


תלמידים שמסיימים את התכנית בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי תל חי הנדסאים - היחידה ללימודי תעודה. כדי לקבל דיפלומה זו עליהם להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהמפגשים לפחות ולעמוד בדרישות הלימודיות של המסלול.

עוד מסלולי לימוד - תל חי הנדסאים תעודה
Whatsapp Whatsapp