קורס Data Scientist: Machine Learning with Python בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס Data Scientist: Machine Learning with Python בג`ון ברייס הדרכה

קורס Data Science: Machine Learning with Python בג'ון ברייס הדרכה


מנתונים להצלחה עסקית


כמויות המידע אשר מגיעות לארגונים בימינו הולכות ועולות בקצב מסחרר. מידע זה לובש פנים רבות, מפרטים על עסקאות, דרך ניתוח הרגלי גלישה של לקוחות ועד לסטטיסטיקות על תהליכים עתידיים. לנתונים הללו יש חשיבות רבה לקבלת החלטות בארגון ולניהולו התקין והרווחי. כדי להגיע מנתונים למסקנות יעילות, יש צורך להבין ולנתח את האינפורמציה באופן נכון, לזהות מגמות בתוכו ולחזות מגמות עתידיות. למשימות אלה אחראיים מדעני הנתונים - או באנגלית Data Scientists.

 

מדעני נתונים הם מומחים בניתוח כמויות אדירות של מידע לצורך יצירה של יתרון עסקי עבור חברות וארגונים. עליהם לדעת כיצד לשאול את השאלות הנכונות לגבי הנתונים אותם הם בוחנים ולפרש אותם באופן יעיל ואובייקטיבי. לשם כך הם צריכים להחזיק בסל כישורים רב תחומי, עליהם להבין בתוכנות ושפות קוד שונות ובתחומים המאפשרים לפתח ראייה עסקית ויכולות אנליטיות, כגון סטטיסטיקה וכריית נתונים, ובפרט למידת מכונה.


עובדים בתחום הדאטה והתוכנה אשר מעוניינים לפתח את הכלים שברשותם יכולים ללמוד בקורס בתחום מדע הנתונים,  Machine Learning with Python אשר מתקיים בג'ון ברייס הדרכה. קורס זה מתמקד בהקנייה של כלים מעשיים לפיתוח תוכנות לומדות.

 

באמצעות הידע בלמידת מכונה, בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתפקידים מבוקשים בעולם ה - Data Science, שנמצא בצמיחה אדירה כיום, תוך שימוש בכלים של למידת מכונה ותכנות באמצעות שפת פייתון. שפה זו נחשבת היום לאחת משפות הקוד היעילות לצורכי ניתוח של נתונים וקורס זה מתמקד בטכניקות לעיבוד ולניתוח של נתונים ולתחקור שלהם באמצעות שפת קוד זו ובאמצעים מתקדמים נוספים.

 

משתתפים בקורס יכולים לבחור את המתכונת: לימודים פרונטליים, לימודים היברידיים או לימודים אונליין 100% לייב עם מרצים

 


תכנית הלימודים


הקורס מעניק למשתתפים ידע נרחב בתחום ניתוח ועיבוד הנתונים ובמהלכו מעמיקים בתחום ה - Data Science. משתתפי הקורס לומדים על תחום למידת המכונה (machine learning) ועל אלגוריתמים ושיטות מרכזיים במתודולוגיות אלה, וכן לומדים על טכניקות מתקדמות לשימוש בשפת הקוד SQL באמצעותם ניתן לעבוד עם שלל צורות של נפחי מידע גדולים במיוחד. בהמשך הם מתוודעים לתחום הביג דאטה ובוחנים חידושים ועדכונים בענף זה, לרבות טכנולוגיות חדשות לניתוח של מידע ונתונים.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 510 שעות לימוד. מהן 320 שעות לימוד פרונטליות, 20 שעות ל - online live sessions, 70 שעות למידה עצמאית בקורסים מקוונים, 100 שעות לעבודה עצמאית על פרויקטים.

 

התכנית מתקיימת במתכונת ערב. הקורס משלב תרגולים פרקטיים של הנושאים השונים שנלמדים במהלכו במטרה לאפשר למשתתפים להכיר את הכלים הנלמדים מקרוב ולהתנסות באופן פעיל בהפעלתם.

 

ניתן לבחור גם בלימודים היברידיים או מקוונים 100% לייב

 

כדי ליצור חוויה לימודית יעילה ולהכין את המשתתפים להשתלבות בתעשייה, הם מבצעים פרויקט מקיף שבו מתרגלים פתרון של בעיות למידת מכונה מקצה לקצה. הפרויקט מתקיים בזוגות ובו בוחנים ובוחנים בעיה עסקית, מאתרים דאטה סט מתאים, חוקרים נתונים ראשוניים, מכינים נתונים לתהליכי ה - machine learning, בונים מודלי machine learning ועורכים ולידציה על איכותם של המודלים.


על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה הוא מוסד לימוד בתחום ההייטק והתוכנה, שבו נערכות שלל הכשרות מקצועיות. המכללה פועלת בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בתחום התוכנה והיא מהווה מרכז הדרכה מוסמך של מיקרוסופט, סאפ וסיסקו. בין הקורסים הרבים שניתן ללמוד במוסד זה, אפשר למצוא קורס פיתוח Full Stack, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס CCNA, קורס פיתוח ג'אווה, קורס בדיקות תוכנה, קורס מגני סייבר ואבטחת מידע, קורס ניהול רשתות MCSA, קורס פיתוח בינה עסקית BI, קורס חוויית משתמש ועוד שלל הכשרות.


הקורסים השונים מותאמים לחידושים ולעדכונים האחרונים בעולם ההייטק במטרה להכין את המשתתפים לקראת אתגרים עכשוויים בתעשייה. הם משלבים תרגולים ועשייה מעשית במטרה לספק אפשרות להיכרות עם טכניקות מקצועיות ולצבירת ניסיון עוד במהלך הקורס. חלק מן ההכשרות שמתקיימות בג'ון ברייס הדרכה גם מספקות הכנה לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים של גופי תוכנה שונים, מה שמקנה לבוגרים אפשריות לקידום מקצועי בעולם התוכנה והמחשבים.


תנאי קבלה

 

הקורס מתאים למי שיש להם תואר אקדמי בתחומי המדעים או ההנדסה, וכן רקע בתכנות באמצעות שפת תכנות מודרנית.

 

המועמדים מוזמנים לראיון אישי או לייעוץ להכוונה מקצועית.

 


תעודה


תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה מוענקת לתלמידים אשר מסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל הדרישות והמטלות במהלכו.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp