קורס הילינג בלימודי חוץ אשקלון

המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ

אהבת? שתף ב:

קורס הילינג ביחידה ללימודי חוץ המכללה האזורית אשקלון


ריפוי של הגוף והנפש


טיפול באמצעות הילינג הוא אחד מדרכי הריפוי הטבעי שמשתייך לעולם הרפואה המשלימה. המטפלים בהילינג, הילרים, משתמשים באנרגיה שנוצרת כתוצאה מהאינטראקציה בין המטפל לבין המטופל, כמו גם באנרגיה סביב גופיהם כדי לרפא מגוון של בעיות פיזיות ונפשיות. ההילר המיומן יודע לזהות חסמי אנרגיות ולהתאים טיפול באמצעות מבחר של טכניקות העומדות לרשותו.


על מנת להכיר את עקרונות הבסיס שעומדים מאחורי טיפול בהילינג, לרכוש את השיטות והטכניקות לטיפול ולדעת לזהות את החסמים השונים, ניתן להשתתף בקורסי הילינג המתקיימים במוסדות לימוד שונים. קורס הילינג ביחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון מאפשר למשתתפיו לרכוש את הידע הנחוץ לטיפול בטכניקות שחזור גלגולים, זיהוי הילות, מדיטציה, ועוד.


תכנית הלימודים


במסגרת הלימודים בקורס הילינג, המשתתפים רוכשים ידע עיוני, תיאורטי ומעשי על ריפוי וטיפול באמצעות אנרגיה, מגדירים את המושג "הילינג", לומדים על תדרים שונים כגון תדרי אהבה ושפע, על סמלים והגנות, כמו גם על דרכי טיפול בבעיות מגוונות של גוף ונפש בדגש על הקניית המיומנויות לריפוי עצמי של המטופל. המשתתפים לומדים על הסוגים השונים של הילינג, כולל שחזור גלגולים, טיפול על בסיס איתור הילות, מדיטציה וכן טיפול מרחוק באחרים. נוסף על כך, הם סוקרים חסימות אנרגיה שונות והדרכים לפתיחתן.

 


מתכונת הלימודים


הלימודים נפרשים על פני 40 שעות לימוד, וכוללים פן עיוני של הרצאות לצד פן מעשי של דיונים בכיתה ותרגולים.


ניתן לגשת באופן מקוון לחומרי הלימוד של הקורס כגון הרצאות מוקלטות, ומצגות הקורס, וכך מתאפשרת למידה גם בין המפגשים.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים בהכשרה מקצועית זו כוללים ידע עיוני ותיאורטי המספק את הבסיס להבנת מסורת ההילינג, וכן כלים מעשיים וטכניקות טיפוליות שונות:

 

 

 • הדרכה עליונה
 • תרגול מדיטציה
 • שבעת הרקיעים
 • ארבעת היסודות
 • תדרים והתמרתם
 • העולם הרוחני כייעוד
 • טיפול מרחוק באחרים
 • הילינג: הגדרת המושג
 • טיפול אנרגטי ברגשות שליליים
 • צ'אקרות והילות, סמלים והגנות
 • כיצד להתחבר לתדרי אהבה ושפע
 • רטרו הילינג באמצעות שחזור גלגולים
 • טיפול בגוף, נפש ונשמת האדם כמכלול
 • ועוד


על סגל ההוראה


צוות המרצים בקורס כולל אנשי מקצוע מומחים להילינג ולטיפולים באמצעות אנרגיה. רכזת הקורס היא מרצה בכירה, מטפלת בתת מודע במסגרת קליניקה פרטית תוך שילוב בין רייקי, הילינג ותקשור.


על מוסד הלימודים


ביחידה ללימודי חוץ המכללה האזורית אשקלון מוצע מבחר של מסלולים ללימודי תעודה, המוכוונים הן לאנשי מקצוע המעוניינים להתמקצע עוד בתחומם, והן למי שרוצים לפתח קריירה במגוון תחומים מבוקשים בשוק העבודה. בין הקורסים אשר מוצעים ביחידה ניתן למנות קורס הנהלת חשבונות, קורס מזכירות רפואית, קורס ייעוץ קריירה, קורס אבחון דידקטי, קורס אימון, ועוד.

 

מסלולי הלימוד אשר נערכים ביחידה בנויים בצורה ממוקדת, כאשר הקורסים וההכשרות המקצועיות הם קצרים ומוכוונים לקראת השתלבות מיטבית של המשתתפים בענפי התעשייה השונים. נוסף על מסלולי הלימוד, היחידה ללימודי חוץ מקיימת גם השתלמויות מותאמות לצרכים של חברות, ארגונים ועסקים במשק.

 

כחלק מהדגש על שילוב בוגרי ההכשרות המקצועיות בשוק העבודה, היחידה ללימודי חוץ מפעילה חממה לפיתוח קריירה. שירותי הסיוע בחיפוש ומציאת עבודה שמוצעים במסגרת החממה מאפשרים עזרה למשתתפים ולבוגרים של הקורסים השונים בכתיבת קורות חיים, הכנה לקראת ראיונות עבודה, נטוורקינג וכנסי מעסיקים, ועוד.


קיים מבחר של מלגות בהן יכולים להיעזר הסטודנטים ביחידה, המוצעות מטעם היחידה ללימודי חוץ לקבוצות אוכלוסייה שונות כגון בני 40 ומעלה, עצמאים או עובדים במקצועות שוחקים, כמו גם קורסים שאותם מממן משרד התעסוקה.


תעודה


מי שעומדים בחובות ההכשרה ומסיימים בהצלחה את הקורס זכאים לתעודת בוגרי קורס הילינג, המוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון.


אפשרויות תעסוקה


תחום הרפואה המשלימה נמצא כיום בצמיחה, ומקבל יותר ויותר הכרה ביתרונותיו, גם מקרב הממסד הרפואי. מטפלים בהילינג יכולים לפעול במסגרות רפואה משלימה שונות, כגון מרכזים בריאותיים, וכן לעסוק בתחום כעצמאים או לפתוח קליניקה פרטית.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ