קורס Data Analyst Expert בג'ון ברייס הדרכה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ג'ון ברייס - דאטה אנליסט.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Data Analyst Expert בג'ון ברייס הדרכה - ניתוח ויזואליזציית נתונים


הכלים המתקדמים בעולם הנתונים


תחום הדאטה אנליטיקס (Data Analysis) מתייחס לניתוח של נתונים עסקיים לצורך קבלת מסקנות והחלטות מהותיות. המידע הרב שנאסף אצל ארגונים ועסקים הוא משאב חיוני במיוחד לצורך שמירת יתרון מול מתחרים וכן לאיתור צורכי הלקוחות באופן מיטבי. דאטה אנליסט הוא מומחה שמתמצא בשיטות לאיסוף הנתונים הללו ולניתוחם כדי להפיק מסקנות ניהוליות, שיווקיות ותפעוליות שיכולות לשמש את הארגון. בעזרת הפתרונות שהם מציעים יכולים ארגונים לייעל את אסטרטגיית הפעולה שלהם ולשפר ביצועים בהמשך הדרך.


המעוניינים להשתלב באחד התחומים המבוקשים והצומחים בהייטק יכולים לקחת חלק בקורס Data Analyst Expert שנערך בג'ון ברייס הדרכה. קורס זה מכשיר את תלמידיו לתפקידי דאטה אנליסט ומתמקד בתחום ניתוח ויזואליזציית הנתונים. הכלים הנרכשים במהלך קורס זה יכולים לפתוח בפני הבוגרים שלל דלתות להשתלבות בתחום הדאטה אנליטיקס בהייטק וכן בתפקידים אלה בארגונים וגופים עסקיים בענפים נוספים בשוק. הדרישה לדאטה אנליטיקס רק הולכת ועולה לאחרונה והציפייה היא כי עם עליית כמויות הנתונים המתמדת צורך זה רק יילך ויגבר.

 

ניתן לבחור את מתכונת הלימוד: פרונטלי, היברידי או 100% לייב אונליין עם מרצה

 


תכנית הלימודים


במהלך הכשרה זו המשתתפים מקבלים כלים פרקטיים להשתלבות בתחום ב - Data Analysis. הם רוכשים ידע נרחב בשיטות לאיסוף וניתוח של נתונים עסקיים ומתוודעים לטכנולוגיות המובילות בענף כיום. לאורך מפגשי התכנית הם נחשפים לשלל סוגים של מאגרי מידע ולמבני DATA מגוונים.


הם לומדים על שיטות מגוונות לניתוח נתונים, שעושות שימוש בטכנולוגיות ומערכות כגון SQL, שפת התכנות פייתון ותוכנת אקסל. כמו כן, הם מכירים את מערכת הבינה העסקית Power BI המשמשת לניתוח של נתונים עסקיים לצורך קבלת החלטות עסקיות חשובות. המשתתפים גם רוכשים מיומנויות בסיסיות בתחום ניתוח הנתונים ל - Big Data.


מתכונת הלימוד


קורס Data Analysis Experts של ג'ון ברייס הדרכה נפרש על פני כ - 375 שעות לימוד אקדמיות - מהן 220 שעות פרונטליות, 85 שעות למידה עצמית בקורסים מקוונים  ו - 70 שעות שמוקדשות לביצוע עבודה עצמאית על פרויקטים. המפגשים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע במתכונת קורס ערב. השיעורים משלבים בין לימוד עיוני של עקרונות ניתוח הנתונים לבין תרגולים פרקטיים שדרכם המשתתפים מתוודעים בפועל לתהליכי העבודה בתחום.

 

ישנה אפשרות ללימודים היברידיים או לימודים אונליין בלייב


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס דאטה אנליסט כוללים בין היתר את התחומים הבאים:

 

  • ניתוח נתונים עם SQL
  • מבוא לניתוח נתונים לביג דאטה
  • Data Analysis באמצעות אקסל
  • Data Analysis באמצעות פייתון   
  • Power BI
  • מבנה בסיסי נתונים   
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה עורכים שלל תכניות לימודי תעודה בתחומי ההייטק והמחשבים. קורסים אלה מותאמים לדרישות שוק ההייטק של היום והם עוסקים בהתפתחויות עדכניות ובטכנולוגיות חדשניות. חלק מן הקורסים מכינים את התלמידים לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים של חברות תוכנה כגון מיקרוסופט או סיסקו. בקורסים שמים דגש על פיתוח של מיומנויות פרקטיות הנחוצות כיום לעובדי ההייטק, הקורסים כוללים תרגולים שונים המדמים מצבים מתוך התעשייה.


בין מגוון הקורסים שניתן ללמוד בג'ון ברייס מתקיימים קורס ניתוח מערכות מידע, קורס פיתוח פול סטאק, קורס בדיקות אוטומטיות, קורס מומחי בינה עסקית BI, קורס דאטה סיינס, קורס לינוקס, קורס סייבר למומחי אבטחת מידע ועוד מגוון תכניות.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לחסרי רקע קודם בתחום ה - Data analysis שמעוניינים להשתלב בו מבחינה מקצועית, וכן לבעלי ניסיון ורקע קודמים בעבודה עם נתונים שברצונם לפתח את הידע והכלים שברשותם כדי לשדרג את הקריירה.


תעודה


לתלמידים העומדים בכל דרישות הקורס בהצלחה מוענקת תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp