קורסים למימוש כספי פיקדון חיילים בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר

ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה

ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים בג'ון ברייס הדרכה


לתכנת את הדרך להצלחה


עולם ההייטק מושך אליו רבים מדי שנה ולא בכדי. זוהי אחת הזירות הצומחות ביותר בתעשייה, שמשמשת חממה לאין ספור מיזמים טכנולוגיים וסטארט אפים. ישנם תפקידים רבים בתחום התוכנה והמחשבים, כגון פיתוח, ניהול רשתות, בדיקות תוכנה ועיצוב דיגיטלי ובכולם יש אפשרות להתפתח ולצמוח.


ג'ון ברייס הדרכה מפעילה שלוחות בחיפה, בתל אביב ובירושלים והיא מציעה מבחר של תכניות להכשרה מקצועית בתחום התכנות, שמתאימות לחיילים משוחררים. ניתן להשתמש בכספי הפיקדון למימון הקורסים. במרבית התכניות הבוגרים מקבלים סיוע מצד המכללה במציאת עבודת התחום ההכשרה שלהם (לעומדים בתנאי הקורסים).


אלה הקורסים בג'ון ברייס הדרכה שמאפשרים לימוד על חשבון פיקדון חייל משוחרר:


תכנות JAVA


קורס JAVA מעניק לתלמידים היכרות עם תהליך התכנות, עם שרתים וטכניקות פיתוח למובייל והוא מעניק שלל כלים טכנולוגיים פרקטיים. במהלך התכנית לומדים על פיתוח בסיסי ומתקדם מבוסס JAVA, JEE ו - MOBILE. היקף התכנית 555 שעות לימוד, מתוכן כ - 200 שעות מוקדשות לביצוע פרויקט מעשי. אפשר לבחור בין קורס ערב למסלול בוקר.


תכנות פול סטאק PHP


קורס זה מכשיר את התלמידים כמפתחי FULL STACK לצד השרת והלקוח ומקנה להם כלים טכנולוגיים לעבודה בחברות קטנות וגדולות. המשתתפים מכירים שלל טכנולוגיות עדכניות ובהן HTML5, PHP, JQuery, MySQLו - CSS3. הקורס מתקיים במתכונת ערב או בוקר לבחירה. הוא כולל 460 שעות ומתוכן כ - 100 שעות לעבודה עצמית בבית על פרויקטים שונים.


פיתוח אפליקציות אנדרואיד


בקורס אנדרואיד לומדים לפתח אפליקציות בשפת JAVA. התלמידים בוחנים כיצד לפתח אפליקציות רווחיות והוא מציע להם להשתלב בתפקידי פיתוח עוד בזמן ההכשרה. התכנית משלבת תכנית חדשניים כגון פיתוח ל - Smart TV ו - Android Wear. היקף המסלול כ - 445 שעות.


ניהול רשתות MCSA


הקורס מסמיך מנהלי רשתות מוסמכים MCSA ותשתיות מחשוב ענן לסביבת אמאזון ומיקרוסופט. הוא מספק את כלל הכלים שנחוצים למנהלי רשתות בעולם ההייטק. במהלכו מכירים טכנולוגיות חדשניות שונות שמבוקשות בשוק. בקורס 370 שעות, ניתן לבחור בין קורס בוקר לערב והוא כולל 125 שעות בתחום ה - CCNA. התלמידים מבצעים כמה פרויקטים יישומיים בהם מתמודדים עם הקמה של מערכות מחשוב וניהולן.

 


בדיקות תוכנה QA


קורס בדיקות תוכנה חושף את התלמידים למיומנויות הנדרשות מאנשי QA ומעניק להם שליטה בעבודה עם בסיסי נתונים, שפות תוכנה וניהול של מערכות. הם לומדים על מתודולוגיות בדיקה כגון SCRUM ו - Agile ומכירים בדיקות למובייל ולווב. הקורס כולל הכנה לקראת בחינות ISTQB להסמכה בין לאומית בבדיקת תוכנה. הוא מתקיים כקורס בוקר או ערב והיקפו 470 שעות.


הלפ דסק מומחה תמיכה טכנית


בקורס מומחי תמיכה טכנית בסביבה הארגונית מכשירים אנשי HELP DESK ושמים דגש על פתרון בעיות בחומרה ובמערכות ההפעלה כאחד בצורה יעילה ומהירה. במסגרת הקורס לומדים על טיפול הגדרות ברמת המשתמש בעבודה השוטפת באפליקציות ארגוניות ובשירותי ענן. זהו קורס ערב בו נערכים שני מפגשים במהלך השבוע. משך המסלול הוא כ - 330 שעות לימוד והוא כולל פרויקטים מעשיים שונים.


עיצוב אתרים ועיצוב לפרסום ולמובייל


קורס עיצוב אתרים מקנה היכרות עם תוכנות גרסת Creative Cloud של בית אדובי. התלמידים מתוודעים לתחומים כגון עיבוד תמונה, עיצוב ממשק משתמש, דפוס והוצאה לאור, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, עיצוב למובייל ויצירת אתרים אינטראקטיביים. מוסד הלימוד הוא מרכז הדרכה מוסמך של חברת אדובי.


הקורס נפרש על פני כ - 465 שעות לימוד והוא נערך במתכונת ערב הכוללת מפגשים פעמיים בשבוע. התלמידים מכינים תיק עבודות שיכול לסייע להם בצאתם לשוק העבודה.


CCNA


קורס זה מכין את התלמידים לקראת הבחינות להסמכת CCNA של חברת סיסקו הבין לאומית. הוא מקנה כלים מגוונים למומחי תקשורת ובמהלכו לומדים על עבודה בסביבות מרובות פרוטוקולים ברשתות גדולות וקטנות. היקף הקורס 125 שעות והוא ערך כקורס ערב.


CCNP


קורס CCNP מתאים לבוגרי קורס CCNA או לבעלי הכשרה זו, שמעוניינים להכיר טכנולוגיות עכשוויות נוספות בעולם תקשורת הנתונים. בעלי הכשרת CCNP יכולים לעבוד מול מומחי וידאו, קול, אלחוט ואבטחה ולפתור בעיות ארגוניות ומקומיות ברשתות התקשורת.


המסלול כולל הכשרה מעשית מרובה והוא מכין את משתתפיו לבחינות הנדרשות לקבלת הסמכת CCNP. התכנית נפרשת על פני כ - 150 שעות, שיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע בערבים.


מהנדס מערכות לינוקס RHEL7


קורס הכשרה זה מתמקד במערכות לינוקס Red Hat בגרסתן העדכנית RHEL7. במסגרת הקורס לומדים להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים בניהול מערכות אלה. התכנית כוללת 195 שעות לימוד במתכונת ערב. היא מכינה את התלמידים לקראת קבלת שתי הסמכות, למנהלי מערכות לינוקס ולמהנדסי מערכות לינוקס.

 

קידום אתרים ומדיה חברתית

 

הקורס לקידום אתרים ומדיה חברתית מעניק למשתתפיו סל כלים נרחב לפרסום במרחב הדיגיטלי. הקורס נפרש על פני כ - 238 שעות מהן 50 לעבודות בית. ישנה אפשרות ללמוד במסלול ערב או במסלול בוקר.

 

קורס טכנאי סמארטפון

 

קורס טכנאי סמארטפונים מציע למשתתפיו להכיר את הכלים המתקדמים ביותר בתחום טכנאות הטלפונים החכמים. הקורס מקנה גם מיומנויות לניהול של מעבדת תיקונים.

 

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp