עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה בירושלים
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תנאי קבלה > תנאי קבלה - עזריאלי מכללה להנדסה

תנאי קבלה עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה

שירות אישי - עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תנאי קבלה בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים


איך מתקבלים לעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה?


עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה מתמקדת בהכשרתם של מהנדסים לתעשיות השונות בארץ והיא קיבלה הכרה מטעם המל"ג בשנת 2002. מדי שנה אלפי מכשירים במכללה אלפי מהנדסים בתחומים מגוונים, בהם הנדסת תוכנה, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תעשייה וניהול ומסלולים רבים נוספים.


מסלולי הלימוד במכללה באים לספק לסטודנטים הן ידע עיוני וכן כלים פרקטיים מתחומי ההנדסה. תכניות הלימודים מותאמות לצורכים של התעשייה הישראלית ומתעדכנים בהתאם לשינויים האחרונים. כדי לסייע לבוגרים בהשתלבות בתעסוקה בתום הלימודים מוסד הלימוד מפעיל שיתופי פעולה עם תעשיית ההייטק ברחבי הארץ ובפרט באזור ירושלים.


לתשומת לבכם,


תנאי הקבלה ונכונות המידע המוצג עלולים להשתנות מעת לעת, לפי הנחיות עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה והמל"ג. מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המדויק ביותר על תנאי הקבלה. המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם בלבד. בחלק מן המקרים, תנאי קבלה יכולים להשתנות על סמך הנתונים האישיים.


לימודי הנדסה של מכללת עזריאלי


תנאי הקבלה הבאים מתייחסים ללימודי הנדסה של מכללת עזריאלי, במסלולים הבאים:

 

כדי להתקבל, יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי. ממוצע הבגרויות הנדרש הוא 90 לפחות והציון המבוקש בפסיכומטרי הוא 550 ומעלה. כמו כן, המועמדים נדרשים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד בציון 80 או ברמת 5 יחידות בציון 70 לפחות. יש צורך גם בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד בציון של לפחות 70, ובציון של 85 ומעלה בחלק האנגלית של הפסיכומטרי.


הנדסאים שממוצע הציונים שלהם בבחינות מה"ט החיצוניות הוא לפחות 75 יכולים להתקבל גם ללא צורך להיבחן בפסיכומטרי. הם חייבים בכל שאר התנאים בתעודת הבגרות וברמת השפה האנגלית. אקדמאים שמחזיקים ב - 24 נקודות זכות או יותר חייבים גם הם בכל התנאים, אך פטורים מן הציון בפסיכומטרי.


מועמדים שאינם עומדים ברף הקבלה יכולים להשתתף במכינות קדם אקדמיות שמציעה המכללה. המכינות מתקיימות במסלולים שונים בהתאם לצורכי המועמדים והן מציעות לקבל את הידע הנדרש במתמטיקה, באנגלית ובענפים מדעיים.

 

 

הנדסה אזרחית וסביבתית - מסלול הטכניון

 

מסלול לימודים זה אינו פעיל נכון להיום


זהו מסלול של הטכניון, בו לומדים בשנתיים הראשונות בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה שבירושלים ובשנתיים האחרונות לתואר לומדים בקמפוס הטכניון בעיר חיפה. תנאי הקבלה מותאמים לנהוג בטכניון, וכוללים:


על המועמדים להציג סכם של 86 ומעלה. הסכם הוא שקלול שנעשה על פי נוסחה של הטכניון והוא מורכב מההישגים בפסיכומטרי ובבגרויות. כך למשל, כדי להגיע לסכם הנדרש יש צורך בבגרות בציון ממוצע 103 ובפסיכומטרי 660. ציון של 600 בפסיכומטרי דורש ממוצע בגרויות גבוה יותר ולהיפך. המועמדים צריכים להציג ציון של לפחות 88 בחלק האנגלית בפסיכומטרי. כחלק מתהליך הקבלה מתקיימות בחינות סיווג בפיזיקה ולעיתים בחינות במתמטיקה.עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים: 

עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English