הכשרת מאמנים אישיים ועסקיים ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים

היחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים הקטנים

אהבת? שתף ב:

קורס אימון אישי ועסקי ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים בישראל

 

אימון משולב

 

אימון אישי הוא תהליך אשר בא לתת לאנשים את ההזדמנות להצליח ולהתפתח בתחומים שונים, כמו מימוש הפוטנציאל העצמי, שיפור הדימוי העצמי, פיתוח יכולות אישיות, הצבת מטרות והשגתן, ומירוב יכולות ניהוליות ועסקיות. אנשים אשר פונים לתהליך האימון האישי הם אנשים אשר רוצים להשיג דבר מסוים אך הם מתקשים למצוא את הנתיב הנכון ללכת בו או שהם צריכים תמיכה בהגדרת המטרה שאליה הם חותרים.

 

קורס אימון אישי ועסקי מכשיר מאמנים אשר תפקידם לתת את התמיכה למתאמנים בעלי צרכים שונים. הקורס מקנה להם את הכלים להבנה מעמיקה של האדם שמולם, לעזור להם להגדיר יעדים ולמצוא את המסלול הנכון לכל מתאמן ומתאמן באשר הוא. האימון אינו מוגבל לתחום אחד בלבד ופעמים רבות אנשים אשר באים לעזרה בתחום העסקי מגלים שהשינוי צריך להתרחש בתחום האישי. לכן, הקורס מקנה למאמנים את ההכשרה המקיפה ביותר על סוגי האימון השונים, על איתור המחסומים והמכשולים של האדם שמולם.

 

תכנית הלימודים

 

קורס אימון אישי ועסקי ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים מכשיר את הסטודנטים להיות מאמנים אישיים ולהוביל תהליכי שינוי הן בפן האישי והן בפן העסקי. משתתפי הקורס לומדים על העקרונות הבסיסיים להצלחה, ובהם אחריות, יושרה ושיתוף תפעולה. הסטודנטים בהכשרה מקצועית זו חווים על בשרם את תהליך האימון מתוך ידיעה שרק בעזרת הכרת התהליך מבפנים הם יוכלו להיות מאמנים טובים.

 

תכנית הלימודים מחולקת לשתי חטיבות עיקריות – אימון אישי וכן אימון עסקי. באימון האישי הסטודנטים לומדים את שפת האימון ומתודות שונות של אימון אישי. כמו כן, הם לומדים על מיצוב תדמית, על עמידה מול קהל ועל הנחלת הכישורים האלה למתאמנים עתידיים. באימון העסקי התלמידים לומדים על הרגלים עסקיים, על שיטות ליזמות עסקית, למיתוג עסקי, להשגת לקוחות או להזדמנויות עבודה.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 160 שעות אקדמיות. מתכונת הלימוד כוללת שיעורים עיוניים, שיעורים מעשיים, משימות אימון אישיות וקבוצתיות והכשרה מעשית.

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים היא מוסד המאפשר לכל מי שרוצה ללמוד מקצוע ולרכוש השכלה מקצועית כדי להשתלב בשוק העבודה. מסלולי הלימוד של המכללה נבנו על בסיס ניסיון מקצועי המותאם לדרישות התעשייה בישראל. בין תכניות הלימוד של המכללה אפשר ללמוד קורס אימון אורח חיים בריא, קורס הכשרת מאמנים לטיפול באוכלוסיות לקויות למידה ובעלי צרכים מיוחדים, קורס הכשרת מרצים וקורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת.

 

תנאי קבלה

 

לקורס אימון אישי ועסקי מתקבלים מועמדים בעלי תואר ראשון בתחום מדעי החברה או מתחום הייעוץ, ההדרכה, ההוראה וחינוך חברה וקהילה. הקבלה לקורס מותנית בהחלטה של ועדת קבלה.

 

תעודה

 

הסטודנטים שנוכחים במרבית השיעורים ומשלימים את ההכשרה המעשית מקבלים תעודת גמר קורס אימון אישי ועסקי מטעם התאגדות העסקים הקטנים.