קורס פיתוח אפליקציות web לימודי חוץ רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על חוץ רחובות - פיתוח אפליקציות ווב.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיתוח אפליקציות Windows / Web ביחידה ללימודי חוץ רחובות – המכללה לעסקים קטנים

 

המסלול אינו פעיל

 

לאפליקציות יש חלק מרכזי בחיי היום יום של כולנו ואנו משתמשים בהן כדי לתקשר עם מכרים, להגיע ליעדנו בשעת נסיעה, להזמין מזון או לרכוש פריטים בלחיצת כפתור מבלי לצאת מהבית. ליישומונים פופולריים רבים קיימת גרסת מובייל וכן גרסת דפדפן. שילוב זה יכול לסייע לספק לגולשים חוויית משתמש איכותית ומקיפה. עבור עסקים וארגונים, אפליקציות ווב יכולות לסייע בהגדלת קהל הלקוחות ובהגדלת הנגישות. כדי ליצור את האפליקציות יש צורך בידע נרחב בתכנות ובהיכרות עם שפות הקוד העדכניות ביותר והחידושים הרבים בשוק זה.


ביחידה ללימודי חוץ רחובות במכללה לעסקים קטנים מתקיים קורס פיתוח אפליקציות Web, שבו ניתן לרכוש את הידע הנחוץ לפיתוח ולתכנון של יישומים ולהשתלבות במקצוע מבוקש בתחום ההייטק. בוגרי מסלול זה מקבלים תעודת הסמכה ממשלתית ומקבלים הכנה לבחינות הסמכה של חברת מיקרוסופט. מסלול זה מוכר למימוש הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. בשוק התוכנה של היום יש ביקוש רב למפתחי תוכנה איכותיים שיכולים לפתח שלל מוצרים מתקדמים בהתאם לדרישות הלקוח.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים בהרחבה על תהליכי התכנון והפיתוח של אפליקציות WEB משלל סוגים. הם מכירים מגוון של טכנולוגיות מתחום התכנות והמחשבים ומתוודעים לשפות קוד שונות כגון C#, HTML, Javascript ושפות נוספות, לרבות תהליכים בתכנות מונחה עצמים. כמו כן, הם לומדים על תהליכי העבודה עם בסיסי נתונים תוך שימוש בשפת השאילתות SQL. בהמשך, הם סוקרים הגנות שונות וכלים באבטחת מידע החיוניות למפתחי אפליקציות בעבודתם.

 

מתכונת הלימוד


הכשרה זו נפרשת על פני 480 שעות אקדמיות. בקורס משולבים שיעורים עיוניים עם תרגילים פרקטיים. דרך ההתנסויות השונות הסטודנטים מכירים מקרוב טכנולוגיות שונות ומפתחים מיומנויות פיתוח, מה שיכול לסייע להם להשתלב בפרויקטים מובילים. לקראת סיומה של ההכשרה הם עורכים פרויקט גמר שבו הם מיישמים את כל החומר הנלמד ומתנסים בפיתוח אפליקציית ווב לבחירתם בסיוע הסגל ההוראה.

 

נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך קורס זה נכללים:

 

 

  • מבני נתונים
  • אלגוריתמיקה
  • תכנות בשפת C#
  • עיצוב ויישום Web App
  • בסיסי נתונים SQL Server
  • יישום טכנולוגיות CSS ו – JQuery
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ רחובות מתקיימים עוד מגוון של קורסים בתחומים כגון חשבונאות, מזכירות, ביטוח ועוד. בין ההכשרות הללו ניתן למנות קורס חשבי שכר, קורס מזכירות רפואית, קורס הנהלת חשבונות, קורס שמאות מקרקעין ועוד.


תכניות לימודי התעודה הנערכות במוסד זה מותאמות לדרישות התעשייה ולשינויים המתחוללים בה. רבים מן המסלולים כוללים הכנה לקראת מבחנים של גופים ממשלתיים כגון משרד העבודה, שהעוברים אותם זכאים לתעודות מוכרות. במסלולי הלימוד השונים שמים דגש על רכישת כלים פרקטיים הנחוצים לאנשי המקצוע, כדי לסייע לסטודנטים להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים וכן לצורכי קידום קריירה קיימת.

 

תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. עליהם לעבור מבחן קבלה וראיון בפני וועדת קבלה לצורך בדיקת התאמתם למסלול. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות תנאי קבלה.

 

תעודה


למשתתפים שעומדים בכל חובות התכנית ניתנת תעודות גמר "פיתוח אפליקציות Web/Windows" המוענקת על ידי משרד העבודה והרווחה. כדי לקבל את התעודה יש לסיים בהצלחה את מטלות הקורס ולהגיש את פרויקט הגמר המסכם. בוגרי התכנית יכולים לגשת למבחני הסמכה חיצוניים בין לאומיים שעורכת חברת מיקרוסופט – מבחן תכנות C# 70483. יש לציין כי הסטודנטים צריכים להירשם למבחן זה באופן עצמאי וחיצוני לקורס, הרישום כרוך בעלות נוספת הנקבעת על ידי חברת מיקרוסופט . מי שעוברים את הבחינה בהצלחה זכאים לקבל הסמכה בין לאומית מטעם החברה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp