קורס ייעוץ מס ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ המכללה לעסקים - ייעוץ מס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייעוץ מס ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים רחובות

 


להבין ולפעול בזירת המס


תחום המיסוי בישראל עובר לאחרונה שינויים משמעותיים, בדומה להתפתחות הכלכלית המסיבית שעוברת על המשק הישראלי בכללותו ועל העולם כולו. תהליכים אלה הופכים את תפקיד יועצי המס לחיוני ונחוץ מאי פעם. מומחים אלה משתלבים במשרדי ממשלה ובארגונים פרטיים בתור עצמאיים או שכירים והם רשאים לייצג את הלקוחות שלהם מול מגוון רשויות באופן מקצועי, במטרה להעניק להם את השירות הטוב והממוקד ביותר בתחום המס.


קורס יועצי מס שמתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים ברחובות מציע לתלמידיו לקבל את כל הכלים שנדרשים ליועצי מס בעבודתם. התכנית מכינה את המשתתפים בה באופן ממוקד ויסודי לקראת המבחנים שדרושים לקבלת רישיון יועץ המס בישראל.

 


תכנית הלימודים


תכנית זו באה להעניק לתלמידיה הכשרה מקצועית מקיפה בתחום המיסים והיא מכינה אותם לקראת מבחנים של מועצת יועצי המס. לאורך התכנית המשתתפים לומדים כיצד להתמודד בהצלחה עם שלל בעיות בתחום הפיננסי במטרה לספק שירותים אמינים ואיכותיים לייעוץ מס. כמו כן, הם סוקרים סוגיות שונות במיסוי, בדיווח ובחשבונאות אשר אליהם נדרשים יועצי המס במסגרת עבודתם השוטפת.


מתכונת הלימוד


התכנית נמשכת כשנתיים והיא מחולקת ל - 4 סמסטרים וכוללת כ - 660 שעות אקדמיות. שיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע במתכונת קורס ערב. התכנית מחולקת למספר קורסים:

 

 

 • קורס חשבונאות כולל 180 שעות
 • קורס מיסים א' כולל 188 שעות
 • קורס מיסים ב' שכולל 188 שעות
 • קורס מיסים ג' שכולל 188 שעות לימוד


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במסגרת קורס זה כוללים גם:

 

 • דוחות וידיעות
 • פחת והפסדים
 • הכנסות והוצאות
 • תכנוני מס חייבים בדיווח    
 • הליכי שומה
 • הימנעות ממס
 • מיסוי תאגידים   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים קטנים ובינוניים מתקיימות מגוון הכשרות מקצועיות בתחומים מבוקשים כגון ניהול, נדל"ן, פיתוח עסקי, פיננסים, חשבונאות ומחשבים. מוסד זה מופעל על ידי התאגדות העסקים הקטנים, עמותה שמטרתה קידום תנאים עבור בעלי עסקים קטנים ועצמאיים. בין הקורסים שאפשר ללמוד ביחידה נכללים קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס חשבי שכר, קורס ביטוח פנסיוני, קורס יזמות עסקית, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס יועצים עסקיים ומגוון רחב של תכניות נוספות.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לעוסקים בענף הנהלת החשבונות אשר מעוניינים להרחיב את הסמכתם ולהשתלב בתחום ייעוץ המס. כדי להתקבל לתכנית, על המועמדים להציג תעודת מקצוע בתחום הנהלת החשבונות או אישור ממוסד לימודים מוכר על הכשרתם. מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה, או בעלי תואר אקדמי ראשון או שני ממוסד מוכר.


תעודה


לתלמידים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס ניתנת תעודת גמר על ידי היחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים. כדי לקבל את הרישיון לעיסוק בייעוץ מס, על הבוגרים לעבור מספר מבחנים חיצוניים שנערכים מטעם נציבות מס הכנסה, ולאחריהם לעבור תקופת התמחות מעשית. הרישום לבחינה מתקיים על ידי היחידה. בחינות אלה מתקיימות מדי שנה במועד קיץ ובמועד חורף.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס CRNE בבית הספר האמריקאי לרפואה
פבל
ללא תגובה
תעודה לימודי מסעדנות וקולינריה
רונה אלדד
1 תגובות
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp