קורס חשבי שכר בכירים לימודי חוץ רחובות

שירות אישי - צור קשר

היחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים הקטנים

קורס חשבי שכר בכירים ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים  בישראל

  

כל הידע בתחום השכר

 

כל חברה וארגון, פרטיים או ציבוריים, נזקקים לשירותיו של חשב השכר. תפקידו ליישם את הדינים ואת העקרונות של הענפים השונים של רשות המסים, הן של מס הכנסה והביטוח הלאומי והן דיני העבודה והשכר ההכרחיים לתשלום משכורות הוגנות ועל פי חוק. הם אחראים לא רק על חישוב המשכורות, אלא גם על תנאי העסקה ועל התנאים הסוציאליים של העובדים בדרגים הנמוכים והגבוהים.

 

קורס חשבי שכר בכירים מכשיר את הסטודנטים לעסוק בתחום זה, הם מקבלים את הכלים ההכרחיים לעסוק בנושאים רגישים כמו משכורות ופנסיה והם לומדים לקחת אחריות של אנשי מפתח בחברה.

 

 

תכנית לימודים

 

קורס חשבי שכר בכירים ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים בישראל נבנה באישור ובפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל. הסטודנטים מקבלים את כל הכלים הנדרשים לעבודת חשב השכר, הן עבודתו המעשית של הכנת משכורות וחישוב שכר עבודה והן עבודתו העיונית הכוללת חידוש וריענון של החוקים הנוגעים בהיבטי השכר השונים ותשלום משכורות לעובדים.

 

תלמידי הקורס מקבלים את כל הידע הנצרך בנושאים כמו ביטוח, פנסיה, מסים וחובות וזכויות של העובדים ושל אנשי המקצוע השונים ברשויות המס. הקורס מכין את הסטודנטים לבחינה החיצונית של לשכת רואי החשבון בישראל והם מתמקדים בארבעה נושאים עיקריים: ביטוח לאומי, דיני מס הכנסה, ביטוח פנסיוני ודיני עבודה.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 152 שעות לימוד אקדמיות. מתכונת הלימודים כוללת לימודים עיוניים, לימודים מעשיים, הכשרה מעשית על תוכנת השכר מכפל, תרגולים ומבחנים פנימיים.

 

נושאי הלימוד

 

  • נקודות זיכוי וזיכויים
  • תאומי מס והפרשות
  • נפגעי עבודה ואבטלה
  • חוק בית הדין לעבודה
  • העסקה בחברות כוח אדם
  • דמי הבראה וחופשה שנתית    


על מוסד הלימודים

 

המיחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים פותחת את שעריה למי שמעוניינים ללמוד מקצוע יישומי ולהשתלב בשוק העבודה. מסלולי הלימוד של המכללה נבנו על בסיס ניסיון בעולם העסקי והם מותאמים לתעשייה ולמטרות ארגוניות. בין הקורסים של המכללה אפשר ללמוד קורס חשבונאות, קורס יועצי משכנתאות, קורס מנהלי לוגיסטיקה, רכש ומחסנים וקורס ניהול, עיצוב והפקת אירועים.

 

תנאי קבלה

 

המעוניינים ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים צריכים להיות בעלי 12 שנות לימוד. הקורס פתוח לקהל הרחב והוא מיועד למי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחום, לכאלה שמחזיקים בידע בסיסי בהנהלת חשבונות, לעובדי מחלקות השכר, משאבי האנוש והחשבונאות הרוצים לחדד את המיומנויות המקצועיות שלהם, וכן לכל מי שברצונו לרכוש מקצוע מבוקש.

 

 

תעודה

 

הסטודנטים שעומדים בכל דרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים. מי שעוברים בהצלחה את הבחינות החיצוניות של לשכת רואי החשבון מקבלים תעודת הסמכה חשב שכר בכיר מטעם לשכת רואי החשבון בישראל.

 

Whatsapp Whatsapp