קורס חשבי שכר בכירים לימודי חוץ רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על חוץ רחובות - חשב שכר בכיר.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בכירים ביחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים רחובות

  

כל הידע בתחום השכר

 

כל חברה וארגון, פרטיים או ציבוריים, נזקקים לשירותיו של חשב השכר. תפקידו ליישם את הדינים ואת העקרונות של הענפים השונים של רשות המסים, הן של מס הכנסה והביטוח הלאומי והן דיני העבודה והשכר ההכרחיים לתשלום משכורות הוגנות ועל פי חוק. הם אחראים לא רק על חישוב המשכורות, אלא גם על תנאי העסקה ועל התנאים הסוציאליים של העובדים בדרגים הנמוכים והגבוהים.

 

קורס חשבי שכר בכירים מכשיר את הסטודנטים לעסוק בתחום זה, הם מקבלים את הכלים ההכרחיים לעסוק בנושאים רגישים כמו משכורות ופנסיה והם לומדים לקחת אחריות של אנשי מפתח בחברה.

 

 

תכנית לימודים

 

קורס חשבי שכר בכירים ביחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים בישראל נבנה באישור ובפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל. הסטודנטים מקבלים את כל הכלים הנדרשים לעבודת חשב השכר, הן עבודתו המעשית של הכנת משכורות וחישוב שכר עבודה והן עבודתו העיונית הכוללת חידוש וריענון של החוקים הנוגעים בהיבטי השכר השונים ותשלום משכורות לעובדים.

 

תלמידי הקורס מקבלים את כל הידע הנצרך בנושאים כמו ביטוח, פנסיה, מסים וחובות וזכויות של העובדים ושל אנשי המקצוע השונים ברשויות המס. הקורס מכין את הסטודנטים לבחינה החיצונית של לשכת רואי החשבון בישראל והם מתמקדים בארבעה נושאים עיקריים: ביטוח לאומי, דיני מס הכנסה, ביטוח פנסיוני ודיני עבודה.

 

מתכונת הלימוד

 

מתכונת הלימודים כוללת לימודים עיוניים, לימודים מעשיים, הכשרה מעשית על תוכנת השכר מכפל, תרגולים ומבחנים פנימיים.

 

נושאי הלימוד

 

  • נקודות זיכוי וזיכויים
  • תאומי מס והפרשות
  • נפגעי עבודה ואבטלה
  • חוק בית הדין לעבודה
  • העסקה בחברות כוח אדם
  • דמי הבראה וחופשה שנתית    


על מוסד הלימודים

 

המיחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים פותחת את שעריה למי שמעוניינים ללמוד מקצוע יישומי ולהשתלב בשוק העבודה. מסלולי הלימוד של המכללה נבנו על בסיס ניסיון בעולם העסקי והם מותאמים לתעשייה ולמטרות ארגוניות. בין הקורסים של המכללה אפשר ללמוד קורס חשבונאות, קורס יועצי משכנתאות, קורס מנהלי לוגיסטיקה, רכש ומחסנים קורס יועצי מס, קורס אימון אישי ועסקי ועוד.

 

תנאי קבלה

 

המעוניינים ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים צריכים להיות בעלי 12 שנות לימוד. כמו כן, יש לעבור מבחן קבלה.

 

הקורס פתוח לקהל הרחב והוא מיועד למי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחום, לכאלה שמחזיקים בידע בסיסי בהנהלת חשבונות, לעובדי מחלקות השכר, משאבי האנוש והחשבונאות הרוצים לחדד את המיומנויות המקצועיות שלהם, וכן לכל מי שברצונו לרכוש מקצוע מבוקש.

  

תעודה

 

העוברים את בחינות לשכת רואי החשבון ומשלימים את כל דרישות הקורס מקבלים תעודת הסמכה לחשבי שכר בכירים. ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp