קורס הכנה לבחינת הרישוי לסוכני נדל"ן ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ התאגדות העסקים - סוכני נדל"ן.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לבחינות הרישוי לסוכני נדל"ן ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים בישראל

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים לחצו כאן

 


הצד הרווחי של עולם הנדל"ן


שוק המקרקעין הישראלי נמצא לאחרונה במגמת פריחה ואנו עדים לפרויקטים גדולים רבים שיוצאים לפועל במשק. כל עסקת נדל"ן תלויה ביחסים הבסיסיים שבין המוכרים לקונים הפוטנציאליים של הנכס. המתווכים הם אלה שאחראיים על קבלת הצעות מטעם קונים מחד ועל סיוע למוכרים לבחור את המחיר הנכון והרווחי ביותר לנכסים שלהם מאידך. כדי לעבוד כמתווכי וסוכני נדל"ן יש צורך בקבלת רישיון מוסמך מטעם משרד המשפטים, שכדי להשיגו יש לעבור מבחן הסמכה.


ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים מתקיים קורס הכנה למבחני הרישיון בתיווך נדל"ן, אשר בא לספק לתלמידיו את כל הדרוש לקראת מעבר הבחינה וקבלת הרישיון. המסלול, שמועבר על ידי עורך דין המתמחה בענף הנדל"ן, מכין את בוגריו להשתלבות בשלל תפקידים בעולם המקרקעין כגון משרדי שיווק ותיווך, חברות יזמות והשקעות ואצל קבלני בניין.

 


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מקבלים את כל הידע והכלים המשפטיים הנדרשים כדי להצליח במבחני ההסמכה לקבלת רישיון תיווך המקרקעין. כך הם סוקרים את שלל הסוגיות בהן עוסקים סוכני הנדל"ן במהלך תיווך ושיווק של נכסים. הם בוחנים נושאים כגון חוזים, חוקי בנייה, תכנון, מכר ומיסוי. כמו כן, הם לומדים על מבנה שוק הנדל"ן הישראלי, על פילוחו ועל סוגי הלקוחות הפעילים בו. נוסף על כך, הם רוכשים מיומנויות לעבודה מול לקוחות לאיתור צורכיהם ולבנייה של תכניות שיווק נדל"ן המותאמות להם.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 40 שעות, אשר מחולקות לעשרה מפגשים. אלה נערכים פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים. המסלול בנוי מהרצאות עיוניות פרונטליות ומתרגולים מעשיים שונים שכוללים גם עבודה עם חוברות דיני המתווכים במקרקעין. כמו כן, המשתתפים פותרים מספר סימולציות בחינה שמדמות את מבחני רשם המתווכים.


נושאי הלימוד

 

 • תקנות הוצאה לפועל
 • איתור צורכי לקוחות
 • שוק הנדל"ן הישראלי
 • חוק החוזים האחידים
 • תמ"א 38 ובית משותף
 • חוקי מקרקעין בישראל
 • צו מכר דירות ורכישה מקבלן    
 • חוק הגנת הצרכן
 • חוקי תכנון ובנייה
 • פילוח שוק התיווך
 • טיפול בהתנגדויות
 • בניית מערכי שיווק
 • חוק מיסוי מקרקעין    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים מתקיימים מסלולי הכשרה מקצועית מגוונים, בתחומי הניהול, התפעול, הייעוץ והפיננסים. את המכללה מפעילה עמותה שמקדמת את זכויות מגזר העסקים הקטנים והעצמאיים. בין היתר היא מציעה קרן מימון לתלמידים עצמאיים ולעובדים במקצועות שוחקים מעל גיל 50. בין קורסי הנדל"ן במכללה אפשר למנות גם קורס מנהלי פרויקטים בבנייה וקורס הכשרת יועצי משכנתאות.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים למעוניינים לעסוק בתיווך נדל"ן וכן לסוכנים שאין ברשותם רישיון. כדי להתקבל, על המועמדים להיות תושבי ישראל שגילם מעל 18 שנים, ללא עבר פלילי שנוגע לעבירות במקרקעין או פשיטת רגל.

 


תעודה


בתום הקורס הבוגרים יכולים לגשת למבחן חיצוני שנערך על ידי רשם המתווכים בישראל. מי שעוברים את הבחינה בהצלחה מקבלים רישיון תיווך מקרקעין מטעם הרשם. יש לציין כי ההרשמה למבחן אינה מתקיימת במסגרת הקורס ועל התלמידים לבצע אותה בצורה עצמאית ובתשלום נוסף.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp