קורס הכנה לבגרות באנגלית בהיי קיו - 4 או 5 יחידות

קורס הכנה לבגרות באנגלית בהיי קיו - 4 או 5 יחידות

קורס הכנה לבגרות באנגלית בבית הספר היי קיו - HIGH Q


שפה לבגרות - וגם לחיים


על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים, אחד התנאים הבסיסיים וההכרחיים הוא תעודת בגרות מלאה. מוסדות הלימוד לתואר ראשון משקללים, בדרך כלל, ממוצע של ציוני הבגרות והפסיכומטרי (שנקרא גם ציון התאמה), כך שציון גבוה בתעודת הבגרות יכול לעזור מאוד להתקבל לחוג המבוקש. הבגרות באנגלית נמנית עם מקצועות החובה, בלעדיהם לא ניתן לקבל תעודת בגרת בישראל. מרבית המוסדות דורשים ציון גבוה בבגרות זו, שכן השפה היא חלק בלתי נפרד מהחיים האקדמיים.


בבית הספר "היי קיו" מציעים קורס הכנה לקראת הבגרות באנגלית, שבא לספק לתלמידיו את כל הידע שנחוץ להם כדי לגשת לבחינה. בבית הספר מנוסים בהכנת תלמידים לבגרויות ובמהלך הקורס רוכשים שלל טכניקות וכישורי למידה עדכניים, שבאים לעזור למי שרוצים לשפר או להשלים את הבגרות באנגלית.

 

את הקורסים להכנה לבגרות ניתן ללמוד בשלוחות החברה בתל אביב, בחיפה, בירושלים, בבאר שבע, בראשון לציון, בקריון, בפתח תקווה, ברחובות, בכפר סבא, בחולון, באשדוד, בעפולה, בקריית אונו, בחדרה ובמודיעין.


תכנית הלימודים


בבית הספר היי קיו מכינים לקראת הבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. לאורך הקורס, התלמידים לומדים לעומק את כל החלקים שנדרשים בבגרות, כלומר הבנת טקסטים במגוון רמות קושי, כתיבת חיבורים ושיחה בעל פה. כמו כן, הם משפרים את השליטה שלהם בכללי הדקדוק והתחביר וגם מרחיבים את אוצר המילים שלהם באנגלית, מה שיכול לעזור להם בבחינה וגם בהמשך החיים האקדמיים.

 


מתכונת הלימוד


קורס ההכנה לבגרות באנגלית בהיי קיו כולל כ - 300 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתנהלים בכיתות קטנות של פחות משלושים תלמידים, על מנת להעניק יחס אישי לכל אחד מהמשתתפים. ניתן לבנות תכנית לימודים אישית, על מנת להתאים את הקורס לשילוב עם עבודה או כקורס ערב לבגרות. המסלול כולל הרצאות עיוניות וגם שיעורי עזר ותגבור רבים בהם עונים על שאלות קשות ומשפרים את השליטה בחומר הנלמד.


חלק ניכר מהקורס מוקדש לתרגול של התלמידים מחוץ למפגשים בכיתה. לשם כך, מספקים בבית הספר מגוון של עזרי למידה כמו אפליקציות, משחקים לשינון אוצר המילים באנגלית ותרגולים באינטרנט על מנת לאפשר הכנה יעילה ואף מהנה לבגרות.


קהל היעד


מסלול ההכנה לבגרות באנגלית בבית הספר מתאים הן למעוניינים בהשלמת בגרויות לבגרות מלאה והן למי שברצונם לשפר בגרויות. כך, התכנית מיועדת למי שלא מבחנו כלל בעבר בבגרות באנגלית וגם למי שמעוניינים להעלות את רמת האנגלית שלהם, למשל לעלות מרמת 3 יחידות לארבע יחידות או מ - 4 יחידות לחמש יחידות.


על מוסד הלימוד


בית הספר HIGH Q הוא מרכז להכנה לבגרות ולפסיכומטרי. במוסד הלימוד אפשר להשתתף בקורסי הכנה למגוון מקצועות חובה החובה לבגרות, כמו בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות בלשון, בגרות בגיאוגרפיה ובגרות בפיזיקה. קורסי ההכנה בהיי קיו מתקיימים בהתאם להמלצות ולהנחיות משרד החינוך והם מותאמים לתכניות הלימודים העדכניות. בנוסף, מציע בית הספר קורס אנגלית מדוברת, בו אפשר לשפר את רמת השליטה בשפה האנגלית למטרות לימודיות או עסקיות. לביות הספר כ - 40 שלוחות בפרישה ארצית צפון ועד דרום.