קורס הכנה לבגרות במתמטיקה 4 ו - 5 יחידות בהיי קיו

שירות אישי - צור קשר
קורס הכנה לבגרות במתמטיקה 4 ו - 5 יחידות בהיי קיו

קורס הכנה לבגרות במתמטיקה בבית הספר הייקיו HIGHQ


עוזרים לכם להתקבל


כאשר מוסדות הלימוד באים לבחון קבלה של מועמדים, הם מסתמכים על ציון שנקרא ציון התאמה, שמורכב מממוצע הבגרויות והפסיכומטרי. כמובן שציון גבוה משפר מאוד את סיכויי הקבלה למסלולים, בעיקר לפקולטות מבוקשות במכללות ובאוניברסיטאות. משקל רב בעת הקבלה מוענק לבגרות במתמטיקה, בעיקר בתחומי המדעים המדויקים, ההנדסה ומדעי החיים. תלמידים שמעוניינים לשפר את הסיכוי שלהם להתקבל ללימודים יכולים להשתתף בקורס הכנה לבגרות במתמטיקה בבית הספר היי קיו, אשר מספק לתלמידיו מגוון רחב של אפשרויות תרגול בכיתה ובבית.

 

הקורס מתקיים בסניפי מוסד הלימוד בחיפה, בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע, בראשון לציון, בקריות, בכפר סבא, בפתח תקווה, באשדוד, ברחובות, בעפולה, בחולון, בקריית אונו, בחדרה ובמודיעין.

 

תכנית הלימודים


בבית הספר היי קיו מציעים קורס הכנה לקראת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. במהלך התכנית, התלמידים לומדים באופן יסודי את כל הנושאים שנכללים בשלושת השאלונים השונים בבחינה וגם בוחנים שיטות פתרון לתרגילים מאתגרים וקשים במיוחד. בנוסף לכך, הם מפתחים את יכולות החשיבה המתמטית שלהם ומשפרים את אסטרטגיות הלמידה שלהם לבגרויות בסיוע צוות ההוראה של הקורס.


מתכונת הלימוד


קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה ב - HIGH Q כולל כ - 300 שעות לימוד אקדמיות ואורכו כארבעה חודשים. המסלול נפתח מדי שנה בהתאם למועדי הבגרויות בקיץ ובחורף. כיתות הלימוד בקורס הן קטנות והתלמידים משתתפים גם בהדרכות אישיות של המדריכים מעבר לשיעורים בכיתה, בהן מתאימים המורים את התרגול לרמה האישית.


בית הספר מספק לתלמידיו מגוון רחב של עזרים לתרגול בבית, בין השיעורים. בתחילת הקורס הם מקבלים ערכת ספרי לימוד בה נמצאים תרגילים רבים בנושאי הבגרות. המשתתפים יכולים גם להמשיך לתרגל דרך אתר האינטרנט של מוסד הלימוד, בו נמצאות בחינות מלאות משנים קודמות ותרגילים ברמות קושי משתנות מלווים בפתרונות מפורטים. בנוסף לכך, מוצעות אפליקציות ללימוד בסמארטפון, בהן ניתן לתרגל את החומר הנלמד דרך משחקים שונים וגם מערכת של שיעורי וידאו (שנקראת Lessons on demand).

 

 

חבילות מכינה


חבילות המכינה שמתקיימות ברשת הייקיו מתאימות למועמדים ללימודי הנדסה וללימודי רפואה, וכוללות קורס פסיכומטרי אדפטיבי והכנה לבגרות, הן כוללות תרגול מעשי אישי רב נוסף על התרגולים הרגילים שמוצעים במסלולים ברשת. מועמדים להנדסה יכולים ללמוד בקורס פסיכומטרי אדפטיבי ובהכנה לבגרות בפיזיקה ובמתמטיקה ברמת 5 יחידות, מועמדים לרפואה לומדים בקורס פסיכומטרי אדפטיבי ובהכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד.

נושאי הלימוד


הנה כמה מנושאי הלימוד בקורס השלמת בגרות במתמטיקה:

 

 • שורשים וחזקות
 • וקטורים
 • מספרים מרוכבים
 • אלגברה
 • גיאומטריה אנליטית
 • טריגונומטריה
 • גיאומטריה אוקלידית
 • בעיות מילוליות
 • חשיבה הסתברותית
 • הנדסת המרחב    
 • חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי    
 • ועוד


קהל היעד


קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה בבית הספר היי קיו מתאים לתלמידים שמעוניינים לשפר את הציון בבגרות במתמטיקה, לצורך קבלה למקצועות לימוד ראליים או על מנת להעלות את ממוצע הבגרות הכללי שלהם. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם אלו שלא נבחנו בבגרות במתמטיקה ומעוניינים בהשלמת בגרויות כדי להגיע לתעודת בגרות מלאה.


על מוסד הלימוד


בית הספר היי קיו נוסד בשנת 1983 והיא מעבירה מגוון קורסי הכנה לבחינות הבגרות ולפסיכומטרי. מלבד קורס ההכנה במתמטיקה, ניתן גם להשלים בגרות באנגלית, בגרות בפיזיקה, בגרות בלשון ובגרות בגיאוגרפיה. בנוסף, מציע בית הספר גם קורס הכנה לבחינות אמיר"ם ואמי"ר ותכנית לימוד השפה האנגלית. צוות ההוראה כולל מורים מנוסים ובעלי ותק שגם כותבים את תכניות הלימוד בקורסים ועוסקים במחקר לימודי שמטרתו לשפר את דרכי ההוראה של בית הספר. לרשת הייקיו עשרות סניפים בפרישה ארצית.