קורס אנגלית מדוברת בהיי קיו - HIGH Q

שירות אישי - צור קשר
קורס אנגלית מדוברת בהיי קיו - HIGH Q

קורס אנגלית מדוברת בבית הספר HIGH Q - היי קיו


לומדים לדבר בביטחון


כבר מגיל בית הספר היסודי אנו לומדים את השפה האנגלית. עם זאת, רבים מהשיעורים בבית הספר מתמקדים בדקדוק ובחוקי התחביר ואינם שמים דגש על ניהול שיחה שוטפת באנגלית. היכולת לשוחח בחופשיות באנגלית היא מצרך חשוב לאנשים רבים, גם בסביבת העבודה וגם בחיי היום יום. אנגלית היא שפת העולם וגם שפת האינטרנט, שמאפשרת לנו לתקשר עם לקוחות וחברים בכל העולם.


לא אחת אנשים שאינם שולטים באנגלית ברמה גבוהה חוששים לגשת ללמוד את השפה בשלב מאוחר בחייהם, עם זאת ישנן דרכים בהם אפשר לחזק את השליטה באנגלית ולהגיע לניהול שיחות בביטחון וללא חשש.


בבית הספר היי קיו מתקיים קורס אנגלית מדוברת, שמתבצע לפי עקרונות שיטה מובילה ללימוד אנגלית בשם "The Language Gallery", אשר מתמקדת בניהול שיחות שוטפות. שיטת הלימוד ההיברידית משלבת בין לימוד פרונטלי, לימוד מקוון ושיחות בעל פה אחד על אחד. שיטה זו משלבת בין השיטה הקוגניטיבית לבין הגישה התקשורתית, וכך התלמידים אינם לומדים על ידי שינון של חוקי תחביר ודקדוק, אלא בעזרת דיבור, גילוי מודרך והכרה של מבנים לשוניים. התכנית מאפשרת לתלמידים לבסס את אוצר המילים שלהם ובמהלכה לומדים כיצד לדבר בצורה שוטפת ובטוחה בסיטואציות מגוונות במעגלי החיים.

 


תכנית הלימודים


מטרתו של הקורס הוא להקנות לתלמידיו מיומנויות דיבור שוטף בשפה האנגלית, ברמות שונות. המשתתפים מרחיבים את אוצר המילים שלהם ומכירים מונחים וביטויים למטרות שונות, כגון למטרות עסקים, לגלישה באינטרנט ולשיחות עם תיירים. כמו כן, הם מתרגלים שיחה במצבים שונים ובונים את הביטחון העצמי שלהם, כדי לעודד אותם לנהל שיחות שוטפות בביטחון רב יותר.

 


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כשלושה חודשים. המסלול מתקיים בקבוצות קטנות של כ - 10 תלמידים וכולל תרגולים קבוצתיים ומפגשים אחד על אחד עם המדריך. הקורס שם דגש על תרגול מעשי של הדיבור באנגלית וכך כולל תרגילים וסדנאות בהם מדברים בעל פה כבר מהשיעור הראשון.


נוסף על כך, המשתתפים יכולים להמשיך לתרגל את האנגלית גם בין המפגשים, דרך אפליקציות שונות. הם יכולים להיעזר באפליקציית "Brain Wash" שפועלת בשיטה קוגניטיבית לשינון של אוצר מילים באופן מהיר ויעיל יותר. אפליקציה זו מתבססת על הפעלת חוש השמיעה והראייה ומאפשרת ליצר אסוציאציות של מילים וכך לזכור אותן מהר יותר. כל ההיבטים באפליקציה נותחו על ידי חוקרי מוח.

 

אפליקציה נוספת בה יכולים התלמידים להיעזר היא אפליקציית "Speaking Pal", אשר מסייעת לתרגל הגייה ודיבור. היא עוזרת לשיפור השיח מבחינת הביטוי התקין ומשיבה פידבק מיידי בזמן השימוש.


על מוסד הלימוד


רשת היי קיו מציעה מגוון תכניות הכנה לקורסים. בין המסלולים בבית הספר אפשר למנות קורסי פסיכומטרי, תכניות להשלמה ולשיפור בגרויות בשלל מקצועות חובה ובחירה וקורס הכנה לבחינת אמיר"ם ואמי"ר. הרשת מפעילה עשרות שלוחות בפרישה ארצית, מצפון לדרום, בערים כגון ירושלים, באר שבע, תל אביב, פתח תקווה, עפולה, נתניה, אשקלון, נהריה וחיפה.


תנאי קבלה


הקורס מוצע ב - 12 רמות קושי שונות ויכול להתאים לדוברים בשלל רמות שליטה בשפה האנגלית, גם למי שאינם שולטים כלל בשפה. הוא מתאים למעוניינים לשפר את השליטה באנגלית המדוברת למטרות שונות כגון לצורכי עבודה, למטרת טיול, או לחיים האישיים.


תעודה


בסיום הקורס משתתפים שעומדים בכל חובותיהם מקבלים תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד.

Whatsapp Whatsapp