רוצה פרטים על קורס NLP לדתיים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס NLP לדתיים ולחרדים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס NLP לדתיים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורס NLP לציבור הדתי והחרדי


NLP היא שיטה אלטרנטיבית המשמשת לשינוי של דפוסי התנהגות ומחשבה. המומחים בשיטה יכולים לסייע ללקוחותיהם להתמודד עם חסמים וקשיים בתחום העסקי, החברתי, הזוגי והאישי דרך עבודה משותפת. בין היתר משתמשים בגישה לחיזוק הביטחון העצמי, להתמודדות עם חרדות וחששות, להתגברות על לבטים ותקיעות ועוד.


גברים ונשים מהציבור החרדי והדתי המעוניינים לקבל הסמכה בשיטה זו יכולים למצוא מגוון של מוסדות המציעים קורסים המותאמים במיוחד לצורכי קהל שומרי המצוות. לימודים לדתיים בגישה זו מתקיימים בהפרדה ותוך התאמה של התכנים לעולמם של הסטודנטים הדתיים.

 

למי מיועד הקורס


מדובר בלימודים לדתיים ולחרדים, אשר מיועדים לגברים ולנשים מהציבור הדתי והחרדי, המעוניינים בהכשרה לשיטה טיפולית אלטרנטיבית זו. הקורס מותאם במיוחד לצורכי ציבור שומרי המצוות, התכנים בו מפוקחים על ידי רבנים ותואמים לצורכים הייחודיים של קבוצות שונות בתוך הציבור החרדי. חלק מן הקורסים יכולים להתאים במיוחד גם למנהלי ישיבות, אברכים או ראשי קהילות המעוניינים לרכוש כלים לסיוע והעצמה לתלמידיהם.


מרבית הקורסים מתאימים בעיקר למטפלים, לאנשי ונשות חינוך ולעוסקים במקצועות כגון אימון או ייעוץ. עם זאת, גם מי שאין ברשותם ניסיון מקצועי או לימודי קודם יכולים ללמוד באותן הכשרות. כמו כן, הקורסים מתאימים גם לעוסקים בתחומים כגון מכירות ושיווק, שברצונם להכיר כלים חדשים לסחוף אחריהם לקוחות.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס NLP מתוודעים לעקרונות הגישה ולכלים שבהם ניתן לסייע למטופלים ולקוחות בתחום הרגשי, החברתי והאישי. נלמדות טכניקות להתמודדות עם חרדות ופחדים, לחיזוק הביטחון העצמי, להגברת מוטיבציה והנעה לפעולה, לאימוץ גישה חיובית יותר ביום יום ולשחרור מהרגלים מגבילים כגון התמכרות. הכלים הנלמדים בקורס יכולים גם לעזור למשתתפים עצמם לחזק את סל הכלים המקצועי והאישי שברשותם, וכך להפוך לאנשי מקצוע הערניים יותר לצורכי לקוחותיהם ולצורכיהם האישיים.

 

המשתתפים בקורסים השונים שמים דגש על היבטים מן המסורת היהודית אותם ניתן ליישם בתהליך ההנחיה, ועל טכניקות להתמודדות עם אתגרים וחסמים ייחודיים לציבור הדתי והחרדי במעגלי החיים השונים, כגון התמודדות עם שאלות אמוניות ורוחניות.


קיימות כמה דרגות הסמכה בגישה, כפי שמגדיר ארגון ה – NLP העולמי. אנשי מקצוע יכולים לקדם את הידע שברשותם דרך התקדמות בין הדרגות השונות, לאחר מעבר קורסים מתאימים.


פרקטישינר (Practitioner) – דרגת NLP פרקטישינר מתייחסת לרמת ההסמכה הבסיסית בגישה וכוללת ידע ומיומנויות יסוד החשובות לאנשי המקצוע.


מאסטר (Master) – הכשרה בדרגת NLP מאסטר מעידה על מיומנויות ברמה גבוה יותר מרמת היסוד. אנשי מקצוע ברמה זו מחזיקים בידע מתקדם יותר בנוגע לפתרון קונפליקטים, התמודדות עם חסרים אישיים ורגשיים, התמודדות עם התמכרות ועוד.


טריינר (Trainer) – רמת הסמכה זו מתייחסת למדריכים ומורים לגישה, בעלי ההסמכה יכולים להעביר סדנאות וקורסים ללימוד השיטה ולהכשיר אנשי מקצוע חדשים.


מתכונת הלימוד


הקורסים מתקיימים באווירה המותאמת לצורכי הסטודנטים והסטודנטיות הדתיים והחרדים. בדומה ללימודי תעודה לחרדים במקצועות אחרים, גם במקרה זה הקורסים נערכים בהפרדה בין נשים לגברים, לעיתים לומדים בימים שונים בשבוע ולעיתים פועלים קמפוסים נפרדים.


אורך ההכשרות משתנה בהתאם לדרגה הנלמדת ולשיקולי המוסדות. בדרך כלל הם נפרשים על פני פרק זמן שבין כחצי שנה לשנתיים. ניתן למצוא גם קורסי ערב שמתאימים במיוחד לאנשים עובדים.


בקורסים משולבים תכנים עיוניים לצד תרגילים מעשיים. המשתתפים לוקחים חלק בהדגמות, דיונים וסימולציות שבהן מדמים מצבים עמם נדרשים אנשי המקצוע להתמודד. במקרים מסוימים מתקיים סטאז' בפיקוח והדרכה של סגל ההוראה, כדי לאפשר למשתתפים ליישם בפועל את הכלים הנלמדים בעבודה מול לקוחות אמיתיים.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 • עיצוב ערכים
 • פוביות ולחצים
 • תבניות חשיבה
 • שפה ביצירת שינוי
 • התנגדויות וחסמים
 • שיווק ובניית קליניקה
 • העצמה אישית למטופלים
 • תהליכי שינוי הרגלים שליליים
 • התמודדות עם שינויים במעגלי החיים
 • ועוד
   

תנאי קבלה


תנאי הקבלה לקורסים משתנים ממוסד למוסד. בחלק מן ההכשרות יש צורך בניסיון מקצועי או לימודי קודם בתחומים כגון טיפול, חינוך, הדרכה או ייעוץ. להכשרות אחרות יכולים להתקבל גם חסרי ניסיון באותם תחומים, המעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה בתחום הנלמד. קהל היעד של ההכשרות נרחב למדי, הם מתאימים בין היתר לפסיכולוגים, יועצים, מטפלים משפחתיים וזוגיים, מורים ומחנכים מאמנים אישיים ועסקיים וכן לאנשי מכירות ושיווק.


לקורסים ברמת מאסטר יכולים להתקבל בוגרי קורסים ברמת פרקטישינר, שסיימו את הקורס בהצלחה. קורסים אלה מיועדים למטפלים מנוסים בגישה, המעוניינים לפתח את סל הכלים המקצועי ולשדרג את הסמכתם.


תעודה


בסיום הקורס המשתתפים מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. בחלק מן המקרים מוענקות התעודות בשיתוף עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בתחום טיפולי זה.


אפשרויות תעסוקה


באפשרות בוגרי ובוגרות ההכשרה ליישם את הידע והמיומנויות הנלמדות כדי לפתח קריירה בתחום ה – NLP. הם יכולים לשמש מטפלים ומדריכים עצמאיים ולהציע שירותיהם למגוון סוגי לקוחות, וכן להשתלב בחברות וארגונים בתחום האימון וההנחייה כשכירים.


הכלים הנרכשים במהלך הקורס יכולים גם לשמש אנשי ונשות מקצוע בעבודתם השוטפת מול לקוחות, תלמידים ומטופלים. הם יכולים לשלב את עקרונות הגישה כדי לסייע בתהליכים אישיים ומקצועיים כגון התמודדות עם חסמים, קונפליקטים וחששות.


מוסדות


מכללת מעיינות (ירושלים): מכללה למקצועות הרפואה המשלימה לנשים דתיות וחרדיות. בקורס המתקיים במכללה זו לומדים בשנה הראשונה לדרגת פרקטישינר ובשנה השנייה לדרגת מאסטר. הקורס מתאים בעיקר למטפלות המעוניינות להרחיב את סל הכלים לתרפיה. באפשרותן לשלב בהכשרה זו גם תכנים מעולם האימון העסקי, לצורך קידום שירותי התרפיה האישיים. בתחום טיפול הגוף – נפש מתקיימים במכללה זו קורסים נוספים כגון קורס גרפולוגיה לדתיים, קורס אימון דתי, קורס אבחון ציורי ילדים, קורס הנחיית קבוצות, קורס ארומתרפיה ומסלולים רבים נוספים לתעודה.


מכללה ירושלים – בית הספר להשתלמויות: בבית הספר להשתלמויות של המכללה יכולות נשים חרדיות למצוא מגוון קורסים, בהם גם הכשרות בתחומי הטיפול והאבחון. ניתן למצוא קורס ברמת מאסטר, וכן קורס פרקטישינר המשולב עם תחום הדמיון המודרך. כמו כן, מתקיימות ביחידה להשתלמויות הכשרות בענפים כגון גינון טיפולי, הוראה מתקנת, פוטותרפיה, ליווי רוחני וטיפול בטראומה בילדים. יש לציין כי הקורסים מתקיימים גם במסלול נפרד לגברים, שלומדים ביום נפרד בשבוע.


מרכז אלון (ברחבי הארץ): זהו מרכז הכשרה לציבור החרדי, שבו מתקיימים קורסים באימון לחרדים. מתקיימת הכשרה בתחום הקואצ'ינג המשולבת עם NLP, תוך התאמת התכנים לצורכיהם של קבוצות שונות במגזר החרדי. אורך הקורס כ – 24 מפגשים. מאמנים מנוסים יכולים ללמוד במסלול מקוצר. למרכז מספר שלוחות, בהן בירושלים, בבני ברק וביבנה.


מכללת גבעת וושינגטון: במכללה זו לציבור הדתי פועל מרכז "אדמה" למקצועות הרפואה האלטרנטיבית. בין הקורסים נכלל קורס NLP שנערך במתכונת ערב המותאמת לאנשים עובדים. הקורס מתאים למטפלים וכן לעובדים בתחומי המכירות וההוראה. בין המקצועות הנוספים שניתן ללמוד בבית הספר נכללים קורס נטורופתיה לדתיים, תזונה, דמיון מודרך, פרחי באך ועוד.


מרכז י.נ.ר (ירושלים, בני ברק): י.נ.ר הוא מרכז להכשרת מטפלים ויועצים לציבור הדתי והחרדי. בין הקורסים הנערכים בו ניתן למצוא הכשרת NLP המשולבת עם דמיון מודרך. כמו כן מתקיימת הכשרה בדרגת מאסטר, המיועדת לבוגרי הקורס הבסיסי המעוניינים להעמיק את הידע המקצועי ברשותם. מתקיימות גם השתלמויות בתחום זה לעוסקים בטיפול זוגי.


מכללת הנות (חדרה): במכללה זו, שבה נלמדים מקצועות הרפואה האלטרנטיבית, מספר מסלולים המותאמים לקהל הדתי. קורס פרקטישינר נפרש על פני כחצי שנה, משתתפים המעוניינים בכך יכולים להמשיך לדרגות מאסטר וטריינר. כמו כן ניתן ללמוד טיפול הוליסטי בילדים, דמיון מודרך והנחיית קבוצות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס NLP לדתיים?

רוצה לדעת יותר על קורס NLP לדתיים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודים לדתיים

התקבלו 2,187 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp